Основні помилки жінок та дівчат на першому побаченні

Основні помилки жінок та дівчат на першому побаченні

Перед першим побаченням з хлопцем, що подобається, завжди б'є нервовий мандраж по всьому тілу і не залишає почуття занепокоєння. Не дарма ж кажуть, що зустрічають по одязі, а проводжають з розуму. Тобі важливо, щоби все пройшло ідеально. Ти хочеш залишити про себе позитивне враження та зацікавити його.

Саме те враження, яке ти справиш на хлопця на першому побаченні, багато в чому визначає долю ваших стосунків. Те, як ти поводитимешся на першій зустрічі, багато розповість про тебе як про дівчину та особистість в цілому. Тому важливо не допускати дурних помилок на побаченні з хлопцем. Отже, топ 10 помилок, які роблять люди на першому побаченні та як їх уникнути.

Основні помилки жінок та дівчат на першому побаченні

Основні помилки жінок та дівчат на першому побаченні

Фото автора cottonbro: Pexels

  • Ти квапиш події

Ця помилка є однією з найголовніших не лише на першому побаченні, але й у відносинах загалом. Причому цим грішать найчастіше дівчата. Не треба покладати нездійсненні надії на перше побачення, планувати весілля та кількість дітей.

При першій зустрічі ви лише дізнаєтесь один одного, оцінюєте, чи сподобався він тобі, а ти йому. Не потрібно одразу вивалювати на хлопця весь свій список вимог та бажань. Така поведінка може злякати потенційного супутника життя.

  • Постійно говориш

На першому побаченні завжди присутня нервова напруга та стрес. Тому, багато дівчат говорять не замовкаючи. Зрозуміло, що так ти справляєшся зі стресом та нервами, але хлопець бачить таку поведінку зовсім інакше.

Чоловіки не переносять, коли жінка дуже багато говорить або розхвалює свої переваги. Їхня логіка більш проста. Якщо ти багато говориш, він просто не сприйматиме тебе в серйоз і віднесе до категорії звичайних балачок, які пригодяться на одне побачення.

У разі, коли ти постійно розхвалюєш себе, хлопець також засумнівається в правдивості твоїх слів. Як правило, чоловіки впевнені, що якщо дівчина дійсно хороша, то вона не потребує додаткової реклами.

  • Ти не цікавишся ним

Такою поведінкою ти показуєш хлопцеві, що тобі він не цікавий. Якщо ти не ставиш йому запитань, не намагаєшся вивести на діалог, то ти позбавляєш його можливості розповісти про себе, поділитися своїми досягненнями чи думками. Інакше кажучи, ти не вмієш слухати. А для хлопців дуже важливо, щоби дівчина вміла їх слухати і чути.

  • Ти переборщила з макіяжем та вбранням

Щоб справити гарне враження на хлопця на першому побаченні, важливо не переборщити з вбранням та макіяжем. Так, ти хочеш підкреслити свої переваги і сховати вади. Але хлопці негативно ставляться до вульгарного макіяжу та одягу. Особливо якщо на твоєму обличчі тонна штукатурки, а спідниця ледве прикриває філейну частину.

Основні помилки жінок та дівчат на першому побаченні

Помилки першому побаченні. Як поводитися на першому побаченні з чоловіком?

Якщо ти плануєш побудувати зі своїм обранцем тривалі та міцні стосунки, то віддай перевагу легкому, природному макіяжу та одязі, який буде доречним тому місцю, де відбуватиметься перша зустріч.

  • Розмови про колишні

Це груба помилка першого побачення. Можливо, надалі хлопець і спитає тебе про твої минулі стосунки. Але це не означає, що треба говорити йому всю правду, як священика на сповіді. Чоловіки дуже скрупульозно ставляться до минулих стосунків своїх обраниць.

На першому побаченні краще утримайся від емоційної розповіді про свого колишнього хлопця і обмежись сухими фактами. Також краще не говорити новому знайомому, що більшість твоїх романів були закінчені не з твоєї ініціативи, якщо таке має місце. Ця інформація наштовхне його на думку, що з тобою щось не так і краще не зв'язуватися з тобою.

  • Говорити про свої недоліки

Це теж важлива тема, яку краще не порушувати на першому побаченні. Твоє бажання бути з ним чесною у всьому, звісно, добра справа. Однак якщо він одразу дізнається про всі твої мінуси, то другого побачення може і не бути. Та й навіщо вантажити людину своїми негативними якостями. Якщо ваші відносини розвиватимуться, то він сам усе дізнається. Але в більш доречний час.

Замість обговорення твоїх чи його недоліків, краще запропонуй тему улюблених книг, хобі чи музики. Таким чином, ти зможеш зрозуміти, чи є у вас спільні теми та інтереси.

  • Намагатися дізнатися розмір його доходів

Як правило, коли хлопець починає підозрювати тебе у меркантильності, його інтерес до тебе в рази зменшується. Причому своїми наполегливими питаннями про його доходи ти можеш геть-чисто відбити його бажання продовжувати з тобою спілкування.

Тому, на першій зустрічі, найкраще не порушувати тему фінансів безпосередньо. Висновки ти можеш зробити і спираючись на спостереження. Наприклад, про його статус багато скажуть його одяг, телефон, марка машини, ресторан, в якому ви зустрілися. Також можна оцінити його доходи і по тому, як він проводить свою відпустку або з розповідей про його роботу.

  • Пропонувати друге побачення самій

Основні помилки жінок та дівчат на першому побаченні

Giphy

У світі все частіше ініціатива походить від дівчат. Це звичайно чудово. Проте чоловіки звикли до того, щоб самостійно приймати рішення про те, чи продовжувати спілкування з тобою. При цьому, ставлячи питання про те, коли ви побачитеся знову, ти явно даєш йому зрозуміти, що вкрай зацікавилася ним.

Така поведінка негативно позначиться на розвитку ваших стосунків. Як тільки хлопець зрозуміє, що він тобі цікавий, і ти всіляко показуєш своє бажання стати до нього ближчим, він припинить тебе добиватися, ти станеш йому не цікавим. А все тому, що чоловіки звикли домагатися жінок. І навіщо, питається, добиватися тієї, що сама на тебе стрибає.

  • Зависати у телефоні

Вважається моветоном, при спілкуванні з людиною постійно пропадати в соціальних мережах і телефоні в цілому, відповідаючи на повідомлення подруг, родичів або колег по роботі.

Хлопець, швидше за все, не оцінить твої «зависання» в телефоні і визнає, що тобі не цікаво з ним. Тому постарайся приділити час своєму супутнику та поспілкуватися з ним тут і зараз. А на повідомлення, навіть по роботі, можна відповісти трохи згодом, коли будеш одна, у спокійній обстановці.

  • Секс на першому побаченні

Погоджуючись на секс на першому побаченні, ти явно робиш його останнім. Звичайно, є винятки з правил, але вони настільки рідкісні, що не слід грати в лотерею “пощастить – не пощастить”.

Звичайно, найчастіше на сексі на першому побаченні наполягає хлопець. І, якщо дівчина погоджується на цю дію, то її згода автоматично робить її в його очах непридатною для серйозних стосунків.

Не давай думати чоловікові, що тебе легко затягнути в ліжко. Адже якщо ти згодна на це з ним, то, значить, і іншим чоловікам не відмовляєш. А це вже робить тебе в його очах жінкою із низьким рівнем соціальної відповідальності. Така вже логіка у чоловічого населення.

Йдучи на перше побачення, завжди хочеться бути набагато кращим і ідеальним, ніж є насправді. Саме від надлишку емоцій можна зробити дурні помилки, які поставлять жирну точку у відносинах з хорошим хлопцем.

Тому, йдучи на першу зустріч, забудь про всі стосунки, які були до цього моменту, не забігай уперед і просто насолоджуйся моментом. Живи справжнім, і тоді у вас з'явиться шанс на більш серйозні стосунки.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua