На яких жінках одружуються чоловіки та чому

На яких жінках одружуються чоловіки та чому

«Все ви про нас, мужиків, розумієте. Тільки одного не знаєте: чому ми одних любимо, а інших беремо заміж»

З фільму «Мужики»

Чи можна сказати, що чоловіки одружуються з певним типом жінок? Якби це було так, то всі розумні, читаючі жінки вже давно вийшли б заміж, оскільки б у спілкуванні з чоловіками дотримувалися певної тактики.

А чому взагалі всі люди такі стурбовані тим, щоб одружитися? Яку глобальну мету переслідує шлюб?

Навіщо люди одружуються

На яких жінках одружуються чоловіки та чому

Фото автора Michelle Leman: Pexels

«Усім нам потрібний свідок нашого життя. На планеті мільярд людей… Ось що насправді означає чиєсь життя? Але у шлюбі ми обіцяємо дбати про все. Хороше, погане, жахливе, звичайне – все це, весь час, щодня.

Ми говоримо: «Твоє життя не пройде непоміченим, тому що його зауважу я. Твоє життя не пройде без свідків, бо буду твоїм свідком». З фільму «Давайте потанцюємо».

Кожен із нас з дитинства знає, що у певному віці у нього з'явиться своя сім'я. Це пропагує суспільство, де ми живемо і батьківська сім'я.

Вся реклама на телебаченні спрямовано вирішення потреб сім'ї, чоловіка, дружини, дітей.

А які потреби людини вирішує шлюб?

 • Інстинкт розмноження та материнства.

Якою б старою не була ця потреба, але вона закладена у всіх живих організмах еволюційно. Люди одружуються для продовження свого роду. Бачити, як зростають твої діти, це свого роду ілюзія безсмертя.

Спостерігати за тим, як росте дитина, народжена тобою, зручніше в сім'ї. Дитина є не тільки носієм генетичної інформації, закладеної від батьків, але й засвоює правила та норми, вбирає знання, передані від них.

 • Визнання та приналежність до певної соціальної групи.

Одружуючись, люди розуміють, що набули нового статусу, підтримуваного суспільством. Навіть влаштовуючись на роботу, фактор одруженого чоловіка чи заміжньої жінки має значення.

Вважається, що якщо чоловік одружений, то він серйозніший у порівнянні з неодруженим колегою, що йому можна довірити більш відповідальну роботу. Хоча практично в роботі це завжди спрацьовує. І сам чоловік відчуває себе інакше в статусі «одруженого», оскільки так вважає навколишнє суспільство.

 • Потреба підтримки, схвалення, цілісності себе як особистості.

Людина – істота соціальна. Йому хочеться, щоби його поважали, надавали йому підтримку, участь. Необхідно, щоб схвалювали його дії та вчинки. Щоб поряд була людина, яка сприяє саморозвитку, самоактуалізації його особистості.

Таким чином, чоловік у шлюбі шукає можливість продовження свого роду із супутницею, яка його поважатиме, підтримуватиме, любитиме.

На яких жінках одружуються чоловіки та чому

3 критерії жінки, на якій одружуються гідні чоловіки

На яких жінках одружуються чоловіки та чому

За опитуванням журналу GoRabbit, чоловікам не подобаються жінки меркантильні, яких крім грошей нічого не цікавить, і вважають, що їм чоловік «завжди щось винен». До цього списку також увійшли жінки з хімічними залежностями, егоїстки та жінки «незрілі», які не вміють відповідати за свої вчинки та не займаються саморозвитком.

А які якості дівчат чоловіки вважають привабливими для шлюбу? Про зовнішність складно міркувати, і, незважаючи на загальноприйняте уявлення про привабливість для шлюбу жінки «з формами», одружуються з жінками з абсолютно різними типами фігури. Найімовірніше, що коли йдеться про зовнішність, чоловіки більше віддають перевагу жіночним дівчатам.

 • Жіночність.

Жіночність – це широке поняття, яке включає масу якостей, таких як ніжність, крихкість, слабкість, емоційність, щирість. Таку жінку чоловік хоче оберігати, поруч із нею почувається сильним та впевненим чоловіком, захисником.

 • Доброта.

Добра жінка – це жінка, яка не стане маніпулювати чоловіком, до стосунків ставиться серйозно, вміє прощати. У такої дівчини велике серце, що любить, до якого вона прислухається. Виявить ніжність та турботу, допоможе близьким, не завдасть болю та страждань.

 • Загадковість та різноманітність.

«Дружина має втілювати у собі багатьох жінок. І якщо ви хочете, щоб ваш чоловік вас любив, ви повинні втілити всіх жінок у світі. Будьте завжди новою, іншою. Нехай на вас завжди сяє ранкова роса новизни, будьте яскравою квіткою, яка ніколи не розкривається цілком і тому ніколи не в'яне»

Джек Лондон. «Місячна долина»

 • Розум та тактовність.

З розумною жінкою завжди є про що поговорити, вона знає, як поводитися в суспільстві. З такою жінкою легко вирішувати спільні сімейні проблеми, вона здорово дивиться на ситуацію. З розумною жінкою простіше спілкуватися, не треба щось довго пояснювати, вона розуміє навіть із півслова.

«Він вийшов разом з нею, дещо умиротворений: з начитаною жінкою спокійніше – вона неясно знає, що чекає її і що чекає її партнера»

Франсуаза Саган. “Трохи сонця в холодній воді”.

Почуття такту у своїй жінці чоловік цінує дуже високо. Тактовна жінка не порушить особисті межі свого партнера, завжди знає, що допустимо у відносинах, а що ні.

 • Впевненість у собі та ненав'язливість

Впевнена у собі жінка знає, що хоче і може донести про це до свого чоловіка. Вміє вигідно уявити себе у суспільстві. Впевнена в собі жінка не зациклюватиметься на таких дрібницях, як зламаний ніготь або каблук, що відірвався.

Ненав'язливість – дуже хороша якість дівчини, вона не буде телефонувати своєму чоловікові по двадцять разів на день, вимагати до себе постійну увагу.

 • Спокій та адаптивність.

Чоловікам, незважаючи на популярну думку про те, що вони люблять стервозних жінок, більш подобаються спокійні. При спілкуванні зі “стервом” у чоловіка виробляються гормони стресу. А чоловік воліє вдома відпочивати та розслаблятися від стресу, який він відчуває поза домом.

Адаптивність жінки – це вміння пристосовуватися до навколишнього середовища, аналізувати ситуацію та залишатися цілісною особистістю. Оскільки шлюб це спільна діяльність, то з адаптивною жінкою комфортніше створювати сім'ю.

 • Вміння бути подругою чоловікові.

Дружина — друг, це жінка, яка не зрадить, завжди підтримає, в якій ситуації не опинився б чоловік, «і на коні, і в рубищі».

 • Почуття власної гідності та прагнення саморозвитку.

Жінка, яка цінує себе як особистість, самодостатня, приваблива для чоловіка. З такою жінкою завжди цікаво, вона розвивається разом із чоловіком. Вона може не лише «взяти», що їй пропонує чоловік, а й здатна «поділитися» з ним своїм щастям, почуттям гумору, свободою, любов'ю та радістю.

Жінка, здатна розвиватися, стимулює розвиток свого чоловіка.

«Жінка – це «бензин», яким їде чоловік. Заради жінки ми й робимо більшість вчинків»

Наталія Покатилова. «Успішний чоловік – справа рук жінки»

Для того щоб прожити з жінкою все своє життя, чоловік одружується з дівчиною, яка володіє такими якостями, поруч з якою він відчуватиме душевний комфорт і впевненість у власних силах.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua