Скільки коштує чекати пропозиції від чоловіка

Скільки коштує чекати пропозиції від чоловіка

Чоловіки та жінки по-різному сприймають любовні стосунки. Якщо ти вже давно замислюєшся про те, коли ж, нарешті, він зробить тобі пропозицію, твій юнак у цей час може навіть не замислюватися про такий розвиток подій. Закономірно, що ти починаєш шукати проблеми в собі, замислюватися про те, що не так із зовнішністю, які особисті якості здаються йому негативними, що робити, щоб змінити його модель поведінки та ставлення до себе.

Починає здаватися, що час невблаганно йде вперед, і всі твої шанси на вдале заміжжя швидко скорочуються. Не поспішайте шукати іншого претендента або впадати в депресію. Для початку варто розібратися в причинах подібних невідповідностей з очікуваннями, особливостях чоловічої природи та способах змінити ситуацію на краще.

Скільки коштує чекати пропозиції від чоловіка

Скільки коштує чекати пропозиції від чоловіка

Фото автора Andres Ayrton: Pexels

Напевно, у полі твого спілкування є подруги, яким пощастило більше. Вони познайомилися з молодим чоловіком, який без пам'яті закохався з перших хвилин і мало не одразу покликав заміж.

Твій же «випробувальний термін» затягнувся на куди довше, а все навколо так і намагаються зачепити за хворе питаннями про те, коли вже, «нарешті», погуляють на твоєму весіллі.

Не поспішай тиснути на чоловіка, якщо ваші стосунки застрягли на етапі залицянь. Якщо вони не розвиваються, пропозиції чекати безглуздо:

 • ви живете окремо;
 • рідко бачитеся;
 • переважно проводіть вільний час окремо (наприклад, у компанії друзів);
 • у вас мало чи ні спільних інтересів у принципі;
 • ви не ділитесь один з одним планами на майбутнє та інше.

Як би дивно це не здалося, багато пар перебувають у такому статусі досить довгий час. Якщо ваші стосунки стали по-справжньому сімейними, і відрізняє вас від зареєстрованих пар тільки відсутність штампу в паспорті – це вже привід задуматися про майбутнє.

На думку експерта із сімейних відносин, соціального педагога Ольги Шефергір, року цілком достатньо, щоб чоловік остаточно визначився з тим, чи хоче бачити тебе своєю дружиною чи ні. До цього моменту все стає на свої місця, якщо ти:

 • задовольняєш усі його базові потреби;
 • відповідаєш уявленню про законну дружину;
 • знаєш, коли він потребує самотності чи компанії друзів, не нав'язуєш своє суспільство;
 • чудово виглядаєш і завжди вселяєш у нього впевненість;
 • цікавишся його успіхами і не дошкуляєш нескінченними розмовами про нову колекцію одягу, секрети макіяжу та інші жіночі теми.

Якщо поруч із тобою він успішний, росте особистісно та професійно, почувається справжнім чоловіком, через рік чекати пропозиції – закономірно.

Скільки коштує чекати пропозиції від чоловіка

Скільки чекати на пропозиції від чоловіка?

З'ясуй, чому немає динаміки

Звичайно, можна поставити питання руба і запитати про заповітну пропозицію в лоб. Однак у такому разі чоловік воліє уникати серйозної розмови. Збентежений, він і боїться образити тебе, і замислитися над майбутнім настільки серйозно сам. Подумай сама, наскільки міцним буде ваш союз, якщо ти його просто змусиш подати заяву до РАГСу під загрозою розриву або іншим шантажем.

Вибери вдалий час для довірчої розмови, створи невимушену обстановку. Чоловік не повинен бути втомленим, який прийшов після роботи або розсерджений через невдалий улов або програний футбольний матч. Твоя мета – дізнатися, наскільки ти відповідаєш у його очах ролі законної дружини.

Якщо ви рідко чи ніколи взагалі не сваритеся (часто саме в конфліктах партнери вимовляють один одному невдоволення недоліками), це не означає, що ти – ідеальна кандидатка на роль дружини. Ненав'язливо та акуратно з'ясуй у нього, що в тобі йому подобається, а чого не вистачає.

Можливо, ти навіть не замислювалася про те, наскільки його ображає, що ти його не хвалиш або не підтримуєш, не цілуєш з ранку і не цікавишся, що він хотів би на вечерю. Дізнавшись про проблеми, можеш сміливо приступати до роботи над собою, якщо стосунки з партнером тобі дорожчі за зусилля.

Коли очікування обґрунтоване

Водночас не забувай і про те, що існують об'єктивні причини не робити тобі пропозицію. Наприклад, якщо ти мрієш про пишне весілля і заявляєш своєму партнеру, що інші варіанти навіть не розглядаєш – не виключено, що хлопець змушений елементарно накопичувати кошти для втілення твоєї мрії.

Увійди в становище і в тому випадку, якщо ти не змогла налагодити контакт із його родичами, думка яких для нього апріорі важлива. Не виключено, що він стоїть перед непростим вибором – або ти або сім'я. Кожну подібну проблему слід розглядати індивідуально.

Коли варто не чекати, а йти

Іноді, незалежно від цього, які сильні почуття ти живиш до чоловіка, відносини заздалегідь приречені провал. Поряд з нарцисом або аб'юзером ти можеш просто перетворитися на грушу для биття. Коли однозначно варто рвати стосунки:

 • зрада;
 • фізичне чи психічне насильство;
 • відсутність почуття щастя та безтурботності поруч із ним;
 • страх заявити про свої права та бажання;
 • придушення будь-якої твоєї ініціативи з його боку та інше.

Навряд чи ти готова прожити в таких умовах все життя. Не думай, що він зміниться після укладання шлюбу. Ймовірно, ситуація тільки погіршиться, адже ви виявитеся пов'язані чимось великим, і він знатиме, що просто так ти від нього нікуди не дінешся.

Чим небезпечне очікування

Твоя постійна надія на довгоочікувану пропозицію не проходить безслідно для здоров'я. Пам'ятай про це, коли віриш його порожнім обіцянкам, прагнеш змінити його ставлення до себе або просто боїшся заявити про своє бажання. Чим небезпечне млосне очікування:

 • розвиток невротичних станів;
 • зниження самооцінки;
 • нездатність самореалізуватися у різних сферах життя;
 • погіршення взаємовідносин із оточуючими;
 • передчасне старіння та інше.

Найголовніше, чим небезпечні подібні відносини – це недовіра до чоловіків, що стрімко розвивається. Навіть вийшовши з такого союзу після тривалого перебування в них, немає жодної гарантії, що ти зможеш стати щасливою в найближчому майбутньому, вибудувати гармонійні взаємини з іншим партнером, та й просто виявити свою жіночність.

Ти станеш підозрілою, вимогливою, несвідомо почнеш прагнути придушити та принизити чоловіка, який перебуває поряд з тобою, лише тому, що у твоєму житті був такий досвід. Уяви, скільки гідних хлопців виявляться розчаровані в тобі, скільки шансів на щасливе життя ти пропустиш.

Задумайся, чи дійсно ти хочеш пов'язати себе узами шлюбу саме з цією людиною, або ж ти просто хочеш потішити свою самооцінку, чи дійсно тобі так приємно перебувати з нею поруч, і з якою ймовірністю ця тенденція збережеться надалі. Будь чесна, насамперед, сама з собою. І тільки потім роби ті чи інші висновки, висувай вимоги до свого чоловіка.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua