Що роблять люблячі чоловіки для своєї коханої

Що роблять люблячі чоловіки для своєї коханої

Іноді нам складно розібратися, що діється в голові у чоловіків. Вони не схильні до яскравих емоцій та почуттів, ніж ми. Не завжди вони розточуються в словах кохання. Але визначити щирість почуттів чоловіка можна за їхніми діями. Давай докладніше зупинимося на цьому моменті.

Що роблять люблячі чоловіки для своєї коханої

Що роблять люблячі чоловіки для своєї коханої

Фото автора Luiz Gustavo Miertschink: Pexels

Чоловіки за своєю сутністю є простими істотами. Вони говорять гучних фраз, рідко роблять романтичні вчинки. Але, дізнатися про щирість почуттів ти можеш за діями, які молода людина буде робити тільки для коханої жінки.

 • Слухає лише ту жінку, яку любить.

Чоловік щиро слухатиме лише ту дівчину, яку кохає. Він не буде вдавати, що слухає. Насправді виявить інтерес до твоїх слів. Постарається зрозуміти, що ти йому доносиш. Під час розмови він виявить максимальну увагу.

 • Прислухається до твоїх порад.

Коли чоловік тебе любить, то він прислухається до твоїх порад. Якщо не сприйме до дії твою думку, то не спростує її. Коли в нього буде інше бачення на ситуацію, то він постарається донести до тебе свою думку, раціонально пояснить її.

 • Готовий змінити рішення.

Якщо чоловік не любить жінку, то він постане перед нею як уперта і категорична людина, яка не змінить свої плани через твоє прохання. Це свідчить про відсутність поваги та почуттів.

Коли чоловік любить, то він поважає твою думку. Якщо йому складно змінити свої плани, він запропонує тобі компроміс. Звичайно, не завжди вдасться знайти угоду, але він виявить прагнення до неї.

 • Готовий сперечатися.

Якщо чоловік сперечається з тобою, то ти йому не байдужа. Він готовий вступити з тобою у дискусію. Це говорить про те, що йому не байдуже. Любляча людина не йде від тебе з проблемою, а готова вирішувати її.

Здорова суперечка є ознакою його бажання бути з тобою, готовністю працювати над стосунками. Звісно, якщо суперечка перетворюється на агресію, це вже знак неправильної ситуації. Перед тобою чи аб'юзер, чи у вас несумісність.

 • Готовий захищати.

Чоловік виявить готовність тебе захищати лише у тому випадку, якщо по-справжньому любить. Він стане на захист перед рідними, друзями. Не дозволить тобі нашкодити. Бо йому це важко винести.

Причому чоловік боротиметься за тебе лише на рівні інстинктів. Він не замислюватиметься над цим питанням.

Що роблять люблячі чоловіки для своєї коханої

Як влаштоване чоловіче кохання?

 • Виявляє інтерес до твоїх досягнень.

Чоловік не мислить емоціями. Для нього важливим є результат. Твої здобутки він сприймає своїми. Його ніби сповнює щастя, коли ти робиш щось на висоті, коли з тобою відбуваються якісь добрі події.

 • Готовий познайомитися з батьками.

Якщо чоловік тебе любить, він проявить готовність познайомитися з твоїми батьками, не побоїться створити з тобою сім'ю. Коли ж ти коректно заводиш із молодою людиною розмову про РАГС, і він не менш коректно уникає теми, то не варто й думати, що він налаштований серйозним чином.

 • Познайомить тебе зі своїми близькими.

Люблячий чоловік познайомить тебе зі своїми друзями, рідними. При цьому всіляко покаже, то ти належиш йому: візьме тебе за руку, прийме, прошепоче слова кохання на вушко.

 • Чи не пошкодує грошей на тебе.

Якщо чоловік тебе любить, він захоче провести з тобою час, виявити увагу. При цьому питання грошей постане на друге місце. Він не замислюватиметься, скільки коштує та чи інша річ. Якщо має гроші, то купить тобі її.

 • Не зважатиме на інших жінок.

Люблячий чоловік не ставитиме під загрозу стосунки заради швидкоплинної інтрижки. Він навіть не зверне увагу на сторонніх жінок, не те, що вступить із ними у розмову чи листування. Він шанує твої почуття.

 • Готовий терпіти тебе.

Тільки люблячий чоловік готовий зазнавати жіночої зміни настрою. Він зі спокоєм прореагує на твої істерики, сльози, намагатиметься з'ясувати в чому причина. Вивчить твої емоції. Цікавитиметься твоїм настроєм, знатиме вірні способи його підняття.

 • Дбає про твій комфорт.

Якщо чоловік любить, то йому важливо, щоби тобі було максимально комфортно. Його не потрібно довго просити принести тебе подушку, склянку води, переставити меблі на твій смак. Аби тебе влаштовувало.

 • Ревнує тебе до інших чоловіків.

Він відчує ревнощі, якщо ти спілкуєшся з іншими чоловіками. При цьому він не заборонить це тобі. Але під час розмови обранець розповість про свої почуття, а не віддалитиметься від тебе, будь-яким способом уникати подібної ситуації.

 • Покаже свою вразливість.

Якщо чоловік тебе любить, то він не побоїться показати тобі свої слабкі боки. Він впустить тебе у своє серце. Відкриє свої таємниці, ділиться своїми емоціями. Розповідає про свої тривоги та страхи.

 • Чи не захоче розірвати з тобою стосунки.

Якою б не сталася складна ситуація, якщо чоловік любить, то він не зможе зважитися на розлучення. Він ухвалить рішення впоратися із проблемою. Не накидатиметься на тебе зі звинуваченнями. Знайде шлях вирішення питання.

 • Обговорює плани на майбутнє.

Якщо чоловік любить тебе, він бачить з тобою майбутнє. Йому важлива твоя думка. Перш ніж ухвалити рішення, він дізнається про твоє бачення на ситуацію. Для нього важливо знати, що ти думаєш насправді.

 • Прийме тебе будь-хто.

Люблячому чоловікові не важливо, який у тебе одяг, музичні уподобання, наявність або відсутність кулінарних здібностей. Якщо ж він постійно критикує тебе, це говорить про відсутність любові. Для люблячого чоловіка ти завжди оригінальна, гармонійна.

 • Бачить завжди твою красу.

Кожна з нас має не найкращі часи. Якщо чоловік тебе любить, то ти для нього завжди вродлива. Причому немає значення наявність герпесу чи прищів на самому видному місці. Його не турбує твоя зовнішність.

 • Ти для нього завжди у пріоритеті.

Якщо чоловік тебе любить, то ти для нього завжди пріоритетний. Він поважає тебе і твою думку. На першому місці завжди стоїш лише ти. Інтереси молодої людини йдуть лише після твоїх.

 • Завжди знаходить на тебе час.

Час є найціннішим ресурсом. Якщо чоловік любить тебе, то він завжди знайде для тебе час. Навіть у найзайнятіший графік, він втисне зустріч із тобою. Він прагне проводити щодня з тобою час, хоч півгодини, та приділить тобі.

 • Бореться за своє кохання.

Коли чоловік любить, то йому не цікава думка оточуючих про тебе. Він готовий боротись хоч з усім світом за свою любов до тебе. Він боїться втратити тебе. Готовий йти на будь-які жертви, аби ти була поруч із ним.

 • Постарається долучити тебе до своїх інтересів.

Якщо чоловік тебе любить, то він намагатиметься зробити так, щоб між вами було більше спільних інтересів. Він візьме тебе із собою на футбол, хокей, у похід, на зустріч із друзями.

 • Дбає від твоїх близьких.

Якщо чоловік любить, то він піклується не тільки про тебе, а й про твоїх близьких. Він запропонує відвезти твою маму до лікарні, спитає, як справи у тата. Він готовий взяти будь-яку участь у твоєму житті.

 • Не прагне тебе переробляти.

Коли чоловік тебе любить, то йому ти дорога разом зі своїми вадами. Йому не важливо, що в тебе недосконала талія, який у тебе ніс. Йому подобаються твої складочки на животі. Його бавить твій вигляд зранку.

 • Поважає твою волю.

Хто любить чоловік не прагне забрати твою свободу. Він не стирає особисті межі. Відпускає тебе погуляти із подружками. Не заважатиме твоєму розвитку як професіонала, як особистості.

Якщо чоловік тебе любить, то ти це зрозумієш з його дій. Для цього не потрібні гучні слова. Тим більше, що чоловіче кохання проявляється не в яскравих фразах, а простих вчинках.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua