Як стати цікавою для чоловіка особистістю

Як стати цікавою для чоловіка особистістю

Цілком можливо, що тема, як бути цікавою жінкою для чоловіків, хвилює тебе довгий час. Щирий інтерес представників сильної статі змушує почуватися окриленою та бажаною.

Щоб відчути інтерес від чоловіків, ти можеш пускати різні способи, але далеко не всі з них працюють. Проте є прості рекомендації, які допоможуть стати тобі цікавою для чоловіків. Спробуємо розібрати їх.

Як стати цікавою для чоловіка особистістю

Як стати цікавою для чоловіка особистістю

Фото автора Tatiana: Pexels

Насамперед давай розберемося, хто така цікава жінка. Це та, яка цікава сама собі. Вона зайнята якоюсь цікавою справою. Має цікаве хобі. Вона щось вивчає, пізнає, розвивається.

Ця жінка спокійно ставиться до того, що може бути одна. У неї вирішено питання часу проводити саму з собою. Це говорить про те, що вона цікава, оскільки має особисті захоплення.

Цікава жінка має якісь речі, які не залежать від наявності в житті чоловіка. Це можуть бути дівич-вечори, хобі, робота, спорт.

Якщо в її житті з'явився чоловік, це не означає, що вона свої інтереси викинула і займається тільки ним.

Чоловік повинен знати, що в тебе є твоє особисте життя, яке непохитне від нього. Також і у чоловіка мають бути заняття, які не залежать від тебе. Це стосується питання особистих кордонів. Таким чином ти будеш цікавою для себе і для чоловіка.

Якщо ти полюбиш себе, то випромінюватимеш особливу енергію, яку можна зрозуміти лише на інтуїтивному рівні. У цьому випадку чоловік не пройде повз.

Як стати цікавою жінкою

Давай подивимося на нескладні рекомендації, ознайомившись із якими ти зможеш зацікавити будь-якого чоловіка. Звичайно, кожен юнак індивідуальний, але є певні критерії, освоївши які ти станеш цікавою дівчиною.

  • У цікавої жінки мають горіти очі.

Чоловік зчитує цю інформацію, він бачить, що ти задоволена собою, задоволена, легка. Такі жінки залучають чоловіків, оскільки вони не люблять складнощів.

Чоловіки приймають складні рішення на роботі, і їм хочеться легкості. Звичайно, це не говорить про те, що ти не можеш звернутися до нього по допомогу, поскаржитися йому. Але це має бути маніпуляцією.

Не потрібно постійно вимагати від чоловіка турботи. Йому подобається усвідомлювати той факт, що ти сильна, самодостатня, можеш вирішувати якісь свої питання. Не треба постійно набридати зі скаргами. Оскільки чоловік, як і ти, шукає у відносинах легкості.

  • Цікавися справами чоловіка.

Якщо ти вступаєш у стосунки з чоловіком, то для підтримки спільного інтересу між вами має бути щось спільне, якийсь ґрунт, на якому будуть триматися стосунки. Рано чи пізно пристрасть минає, а цей ґрунт фундаментом підтримує стосунки.

Як стати цікавою для чоловіка особистістю

Як стати цікавою для чоловіка?

Для контакту слід розуміти, чому чоловік вибрав саме цей інтерес, цю гру. Сядь разом із ним подивитися той самий футбол або подаруй йому квиток на матч. Таким чином ти виявляєш зацікавленість чоловіком, його хобі.

  • Навчися маніпулювання, яке налаштоване на отримання позитивного результату.

Маніпулювання має бути налаштоване на позитивний результат. Тут йдеться про те, коли ти трохи не досягається, підтримуєш баланс між зайвою ніжністю та усуненням, коли ти витримуєш паузу на телефонний дзвінок та СМС.

Цікавої жінки чоловікові має весь час не вистачати. При цьому мають бути якісь певні речі, пов'язані тільки з тобою. Наприклад, певний запах парфумів, якась мелодія.

  • Ініціативність поблизу.

Не бійся виявити ініціативність поблизу. Нерідко чоловіки бояться відмови. Цікава жінка не боїться фліртувати. Вона показує партнеру, що він бажаний. Будь уважною до чоловіка. Навчись зчитувати інформацію про себе.

Усім відомий факт, що чоловіки та жінки – це протилежні істоти. І те, що нам здається дуже красивим, привабливим, привабливим, часом чоловіками сприймається як протилежне.

Припустимо, кожна жінка вважає, що розпущене волосся виглядає дуже привабливо. Але, чоловіків може зачаровувати гулька, зібрана догори, яка оголює гарну шию. Звертай увагу на те, що промовляє чоловік.

Можливо, партнеру подобається бачити тебе в чоловічій сорочці, або його заводять твої ластовиння, значить збережи свою родзинку.

  • Будь собою задоволена.

Тільки задоволена собою жінка може бути цікавою для чоловіка. Коли ти любиш себе, свій образ, своє тіло, ти розумієш, що ти вродлива, у тебе змінюється зовнішність. Ти стаєш більш розкутою.

Коли ти виходиш на вулицю, розправи плечі, одягни посмішку. Чоловік зчитує інформацію від того, як ти йдеш, стоїш, розмовляєш, наскільки ти задоволена собою, розкутий, що в тебе відсутні комплекси.

Якщо ти задоволена собою, то й чоловік розуміє, що перед ним є цікава жінка, яка не страждає від відсутності чоловіків. Це заводить його ще більше.

  • Роби те, що не роблять інші жінки.

Якщо ти хочеш запалити чоловіка, роби несподівані, непередбачувані вчинки. Створи якісь речі, які будуть твоєю родзинкою. Тільки це має бути шалено красивим і чарівним. Не думай шаблонно.

  • Спробуй розмовляти з чоловіком однією мовою.

Чоловіки розуміють, коли з ними спілкуються однією з ними мовою. Зверніть увагу на те, які певні слова використовує саме він. Застосування цих фраз зближує тебе із обранцем.

Звісно, не треба так постійно розмовляти. Але іноді використання цих слів дозволяє чоловікові зацікавитись тобою, зрозуміти, що ти його дівчина. Йому важливо, що ти знаєш його настільки, що знайома з його язиком.

  • Не переставай дивувати.

Не будь для чоловіка відкритою як книга. Будь-яка жінка має бути загадка. Тоді інтерес у парубка не пропаде. Щоб дивувати його, навчайся чогось нового. Запишись на танці, врази обранця приватним танцем.

Можеш сходити на майстер-клас у ресторан, згодом здивувати чоловіка його улюбленою стравою. Влаштуй йому романтичну вечерю зі смакотою.

  • Не закочуй істерики.

Чоловікам важливий у стосунках спокій. Їм необхідно у відносинах відновитись. Навчися вирішувати конфлікти спокійно, без істерик. А якщо ні, то в союзі буде розшаровуватися роздратування і втома.

В результаті замість бажаного розвитку відносин відбудеться їхній розрив. Якщо виникло непорозуміння, то з'ясуй питання одразу. Не дозволяй емоції піти углиб. В іншому випадку відбудеться непередбачуваний вихід негативу. Навчися вирішувати проблеми у тихій конструктивній обстановці.

У прагненні бути цікавою не усувайся від кар'єри, захоплень. Якщо ти відмовишся від свого життя, то швидко набриднеш обранцю. Жінка, яка асоціюється із побутом, не викликає інтересу у чоловіка. Не жертвуй своїм особистим часом. Чим насиченішим твоє життя, тим привабливішим ти будеш для чоловіка.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua