Приємні слова дівчині: як їх знайти та 50 прикладів

Приємні слова дівчині: як їх знайти та 50 прикладів

Як вигадати красиві слова дівчині? Чи є якийсь загальний принцип щодо добору таких фраз? Відповіді та 50 прикладів на будь-який випадок.

Як придумати приємні слова дівчині, якщо на думку зовсім нічого не спадає? Допоможуть поради з цієї статті та їх практичне застосування. Якщо ж довго думати не хочеться, а бажання сказати коханій кілька приємних фраз непереборне, то можна вибрати кілька лагідних пропозицій із готового списку.

Як знайти приємні слова дівчині?

Якщо просто і коротко, то розвивати уяву та бути уважним. Однак набувати та покращувати такі якості буває дуже важко. Та й не завжди зрозуміло, як це робити.

Можна вивчати енциклопедії з саморозвитку. Можна завантажувати мобільні програми для розширення кругозору. Можна записуватись на тематичні тренінги. Але тоді жінка встигне постаріти перш, ніж отримає свій заповітний відточений комплімент. Тобто знадобиться спосіб, який навчить вигадувати ласкаві фрази для дівчини буквально на ходу. На щастя, є кілька варіантів, які допоможуть швидко натрапити на потрібну думку.

 • Читати книги класиків – любовні романи, ліричні поеми, романси, вірші про кохання і т. д. Світова література – це джерело ідей для компліментів. Головне, не переборщити з високою лексикою, пафосом та архаїзмами.
 • Помічати позитивні риси дівчини. Займається спортом? Струнка, цілеспрямована. Готує? Господарська, відповідальна. Чи любить дітей? Мила, добра. І такі варіанти.
 • Впізнавати її цілі, амбіції, мрії . Дізнавшись, чого прагне жінка, можна відразу придумати приємну фразу. Достатньо висловити віру у її сили і те, що вона зможе реалізувати свої плани.
 • Хвалити її інтереси . Вона, безумовно, вкладає у щось свої зусилля, час, увагу. Залишається тільки похвалити її за це, оцінити її старання, захопитись результатами.
 • Придивлятися до дрібниць . Приємні парфуми? Чудова хода? Вона мило мружить очі в сонячні дні? Настав час сказати їй про це.

Головне — не боятися починати навіть якщо страшно, незручно, важко. Це набагато краще, ніж взагалі не казати приємних реплік. Навіть якщо все раптом пішло зовсім не так, як хотілося чи планувалося, врятує фраза:

Вибач, я сам не до кінця розумію, що несу. Просто ти мені так подобаєшся (така гарна/шикарна/чудова/незрівнянна), що в мене думки плутаються в твоїй присутності.

Одна згадка про те, що вона може таким чином впливати на чоловіка, їй дуже втішить і викличе посмішку. А після цього вже можна нести всяку ахінею, не забувши підключити закоханий погляд. І жінці буде це подобається, а легкі неточності здадуться їй навіть кумедними.

Якщо ж все сумніше нікуди і голова раз-по-раз уперто відмовляється видавати щось варте, допоможуть наступні 50 фраз для різних випадків.

50 приємних слів для дівчини.

На ніч.

 1. Солодких снів, рідна. Нехай тобі сняться найкрасивіші та найприємніші сни. А я тим часом тебе міцно обійматиму і охоронятиму твій чуйний сон.
 2. Дуже хочу, щоб ти сьогодні мені наснилася. Ти мені так сильно подобаєшся, що мені мало тебе наяву, і я хочу продовження у світі своїх сновидінь, люба.
 3. Добраніч кохана. Нехай тобі насниться море солодких, дивовижних, надихаючих, гарних, незабутніх, яскравих, найкращих снів — таких, як і ти, моє сонце.
 4. Сильно втомилася, кошенятко? Ну тоді повертайся на бочок, закривай швидше очі, а я тобі поки що казочку розповім, хочеш? Давай я розповідатиму, а ти представляти все в уяві.
 5. Спиш уже? Ага, не спиш, хитрюга, он як вії тремтять пухнасті. Не можеш заснути? Давай я тебе обійму, пригрію, поцілую – сон одразу й прийде. Іди до мене, солодка.
 6. Краще засинай, люба. Бо я зараз колискові співати почну. А мені, ти знаєш, ведмідь на вусі ламбаду станцював. А голос, як у підлітковому віці, почав ламатися, так, схоже, і не припинив. Що посміхаєшся? Доброї ночі, моя пташка.
 7. Дякую тобі за ще один чудовий день поряд з тобою, дорога моя. Знаю, що завдяки тобі сновидіння будуть солодкі. Ще й посміхатися почну уві сні, бо ти мені обов’язково наснишся. На добраніч, мала.

Вранці.

 1. Ти така гарна, коли сонна, з розпатланими кучерями, ще без макіяжу. Хочеться обійняти тебе і ніколи не відпускати. Може, так і вчинимо? Ну їх, ці справи нескінченні. Давай краще насолодимося один одним.
 2. З твоєю появою в моєму житті вранці тішить вже не каву, цікаві новини чи смачний сніданок, а обличчя мого сонячного ангела на сусідній подушці.
 3. О, відкрила очі — і одразу сонечко засяяло, пташки мелодійніше защебетали, вітерець розгулявся. Все навколо, і я в тому числі, радіють твоїй ранковій красі, моє кохання.
 4. Доброго ранку, моя краса. Я нудьгував. Ну і що, що ми разом спимо (тільки вчора бачились)? Хіба я, дорослий, брутальний, сильний і непохитний чоловік не можу за ніч скучити за своєю маленькою дівчинкою?
 5. Де моє ранкове лагідне сонечко? Я без нього не прокинусь. Ага, поруч лежить, промінчики потягує, теплим поглядом обдає. Ось тепер можна розпочинати день.
 6. Жінка моя рідна, вставай. Там небо без краси твоєї зовсім посіріло. Хто випромінюватиме світло, ласку, доброту, радуватиме собою світ, як не ти?
 7. Доброго ранку, моя принцеса. Як тобі спалося? Сподіваюся, чи тобі не снилися інші чоловіки? Тому що, якщо так, то мені доведеться не давати тобі спати всі ночі безперервно.

Після сварки.

 1. Мила, давай не витрачатимемо наші дорогоцінні спільні хвилини на дурні сварки. Я тебе дуже люблю і мене ранить те, що ти на мене ображаєшся. Давай помиримося якнайшвидше, я скучив за твоєю посмішкою.
 2. Мені без тебе погано. Припиняй дутися і тупай до мене в обійми. Давай помиримося смачною вечерею, цікавим фільмом та солодким продовженням. Я доведу тобі цієї ночі, наскільки ти мені потрібна і як сильно ти кохана.
 3. Так, я зірвався. Пробач мені, будь ласка. Я постараюся тримати себе в руках заради тебе. Ти ж моя ласкава білочка, я хочу, щоб ти була щаслива і більше не лила через мене слізки.
 4. Накричав, каюся. Але я повівся так, тому що я дуже засмучений цією ситуацією. А засмучений, бо для мене важливим і цінним є все, що є між нами. Я боюся втратити це, тому іноді поводжуся нерозумно чи надто емоційно.
 5. Душа моя, я стомився сваритися. Давай разом спробуємо ще раз усе спокійно обговорити та дійти спільної відповіді. Я знаю, це складно, але вдвох ми обов’язково впораємося. Ми ж найкращі.
 6. Як тушеня моє, ну вистачить дутися. Ти з такими надутими щічками схожа на похмурого, але милого хом’ячка. Іди обійму, ми помиримось і постараємося більше не повторювати помилок по відношенню один до одного.
 7. Душа моя, я все зрозумів, усвідомив, почув, сприйняв. Вибач, вибач, неприємного такого. Обіцяю виправитися, мити посуд тиждень, любити тебе, плекати, кота твого більше не штовхати. Ну, чого посміхаєшся? Іди сюди, я тебе так люблю.

У розлуці.

 1. Ти навіть не уявляєш, як сильно я за тобою скучив. Приїду — зацілую, обіймаю, закручу на руках мою ненаглядну.
 2. Тяжко сконцентруватися на справах, бо думки тільки про тебе. Дуже сумую, але тішуся з того, що скоро побачимося.
 3. Коли тебе немає поряд, я маю відчуття, ніби я живу тільки наполовину. Все, що зазвичай приносить радість, – ніщо, якщо я не можу поділити ці моменти з тобою.
 4. Я ще ніколи так швидко та успішно не вирішував справи. А все тому, що дуже скучив за своєю зайчиком і поспішаю, щоб скоріше її побачити.
 5. Мені дуже не вистачає тебе зараз поряд. Сумую за тонким ароматом і шовком твого волосся, ніжністю шкіри, солодощами губ і божественною красою очей.
 6. Я не отримав твого поцілунку і не побачив твого милого личка після сну, не почув, як ти говориш “доброго ранку”. Тепер день такий нудний, сірий, дратівливий. Скоріше б опинитися поряд з тобою.
 7. Ненавиджу дні, коли ми не разом. Хочеться закинути все кудись подалі і відразу ж примчатись до тебе, моє сонечко.

Коли вона засмучена.

 1. Чому на такому прекрасному обличчі раптом опинилась тінь смутку? Ні, так не піде. Давай ми з тобою повернемо усмішку на місце. Чим я можу підняти тобі настрій?
 2. Мені шкода, що ця ситуація так тебе засмутила. Але спробуємо знайти плюси. Ми зараз разом, у нас все гаразд. Ти гарна, розумна, сексуальна, чудова. Отже, все буде гаразд.
 3. У мене серце стискається, коли я бачу тебе такою засмученою. Люба, як я можу допомогти тобі?
 4. Йди до мене. Сильно засмутилася? Моя гарна, давай я тебе поцілую, укутаю пледом, принесу гарячого чаю з печивом. Тобі краще?
 5. Розкажи мені, що в тебе сталося, рідна. Я, звичайно, не психолог року і не чарівник, але думаю, що разом ми зможемо вирішити твою проблему.
 6. Солодка моя, єдина, чарівна, чарівна, яснолика, мила, золотце моє. Я дуже тебе люблю. Обіцяю, що ми разом пройдемо через цю трудність і незабаром знову буде добре.
 7. Ні-ні, то зовсім не піде. Збирайся, сьогодні я боротимусь за твій гарний настрій за допомогою прогулянок, смачної їжі та парку атракціонів.

Про неї.

 1. Ти завжди так гарно одягаєшся. Мені дуже подобається твій стиль, смак, уява. Виглядаєш бездоганно.
 2. Ти так приємно пахнеш. Справа навіть не в духах чи шампуні. Здається, що ти маєш свій неповторний аромат. І він просто чарівний.
 3. Люблю зариватися руками в твоє волосся. Вони такі м’які, приємні на дотик, пухнасті. Так і хочеться їх доторкнутися.
 4. Мені дуже подобається твій голос. Він такий жіночний, солодкий, ніжний. Коли ти називаєш моє ім’я, у мене тілом хвилі тепла розливаються.
 5. Ти сама це вигадала/зробила/організувала? Вау, яка ти в мене молодець. Щоразу дивуюся твоїй світлій головці (золотим рукам).
 6. У тебе чудові очі. Ідеальна форма, глибокий, насичений яскравий колір. І ох вже ці милі, грайливі, пухнасті, делікатні вії.
 7. Ти так про мене дбаєш, завжди обдаровуєш ласкою, ніжністю, теплом. Знаєш, люба, я думаю, ти будеш чудовою мамою нашим дітям.

Перед сексом.

 1. Вигини твого тіла, їх плавність, тіні, форми – просто еталон жіночності. Я хотів би стати художником чи фотографом, щоб зуміти сфотографувати цю красу.
 2. Мммм, така м’яка, гладка, тонка шкіра. До тебе так і хочеться торкатися, кохана.
 3. Ти дуже чуттєва, і твоє тіло озивається на кожен мій рух. Це так заводить.
 4. Кожна ямочка, кожна лінія, кожна клітинка в тобі дуже сексуальна. Мене непереборно тягне до тебе.
 5. Ніхто в усьому світі не здатний розпалити мене всього за одну секунду одним тільки поглядом. Це під силу тільки моїй коханій.
 6. Мені справді дісталася найкрасивіша і найпристрасніша жінка у світі. Я хочу чути кожен твій зітхання, стогін, відчувати тебе весь, навіть найменший твій рух.
 7. Хочеш, зроблю масаж? Це зовсім не складно для мене, тим більше, що руки так і тягнуться до тебе. Стосуватися твого тіла – справжнє задоволення.
 8. Яка ти гаряча. Не можу встояти перед тобою. Та й хто зміг би, коли перед ним справжня богиня?

Щоб підшукати приємні слова дівчині, не обов’язково мати якісь спеціальні знання. Достатньо бути спостережливим і готовим радувати свою жінку за будь-якої нагоди. Якщо з уявою та проникливістю зовсім туго, завжди можна скористатися готовим списком прикладів, переробивши їх під свій випадок та обраницю.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua