Діалог з дівчиною: як вести себе та 7 головних правил спілкування

Діалог з дівчиною: як вести та 7 головних правил спілкування

Як вести діалог із дівчиною і чого варто дотримуватися? 7 порад із цієї статті допоможуть зацікавити симпатичну знайому.

Мільйони тренінгів, тисячі класів пікап-майстерності навчають чоловіків, як правильно вести діалог із дівчиною. І всі намагаються переплюнути один одного в оригінальності. Кожен коуч за «символічну плату» обіцяє відкрити суперсекрет успішного знайомства та міцних стосунків. Але чи справді все так складно та заплутано? Чи доведеться опановувати щось сакрально загадкове? Виявляється, щоб нормально спілкуватися з дівчиною та цікавити її, знадобляться цілком нескладні знання та навички.

1. Дотримуватися ввічливості

Як би банально це не звучало, але елементарна ввічливість завжди допоможе добре зарекомендувати себе. Сучасні пікап-курси часто говорять чоловікам, що жінки люблять наполегливих хлопців. Це справді так, але нерідко у розумінні коучої та їх підопічних «наполегливий» означає «нахабний». Однак хамовата поведінка, роздута зарозумілість та зайва самовпевненість явно відштовхують дівчат.

Вихованість та гарні манери у 21 столітті здивують обраницю набагато більше. Настільки ці якості стали рідкісними. Але що вкладається в поняття бути ввічливим? Декілька прикладів:

 • правильне вітання (збереження конкретної дистанції, підбір слів та ін.);
 • вміння стежити за реакцією співрозмовниці та вести розмову відповідно до цього;
 • дотримання особистісних (зокрема фізичних) кордонів, особливо у перших етапах знайомства з дівчиною;
 • інтерес до оповідачки, вміння слухати без гри в тотальну мовчанку;
 • поважне ставлення до часу та зайнятості своєї подруги;
 • уважність до комфорту дівчини, спроби забезпечити їй зручності тощо.

Тобто логіка проста. Щоб жінка розслабилася, довірилася, відкрилася і почала відчувати інтерес, достатньо не напружувати її своєю настирливістю та хамством.

Якщо важко зрозуміти чи передбачити реакцію жінки, можна спробувати подумки поставити себе на її місце. Або хоча б уявити, що якась інша людина виконує ті ж дії або каже ті ж слова щодо самого кавалера. Приємно, вільно, інтригуюче? Тоді вперед. Ні? Найкраще діяти іншими способами.

2. Робити компліменти з розумом

У всьому цінується золота середина. З приємними словами так само. Відсутність компліментів дівчині змусить її відчути себе нецікавою. А їх достаток звучатиме як лестощі чи бажання щось отримати від неї. Етап знайомства значно впливає те що, які фрази краще підбирати.

 • На першому побаченні достатньо буде кількох фраз про зовнішність жінки та про те, як вона вразила хлопця.
 • На наступних зустрічах можна похвалити характер, досягнення, захоплення, висловити інтерес.
 • Після початку офіційних відносин можна робити ненав’язливі, легкі компліменти про її сексуальність.
 • У нормі вони стають більш серйозними та інтимними приблизно через місяць регулярних зустрічей .
 • Через півроку можна говорити про глибші почуття та про жіночий вплив на життя чоловіка.

Також важливо стежити за реакцією дівчини на окремі компліменти. Одні й самі висловлювання здатні як викликати захоплення, і образити різних жінок.

3. Використовувати почуття гумору

Якщо вдасться викликати щиру посмішку чи навіть сміх обраниці, це буде очевидним успіхом. Гумор вважається чоловічою якістю і на підсвідомому рівні дозволяє домінувати тому, хто його використовує. Дівчата теж це відчувають.

Проте закидати подругу анекдотами – не найкраща ідея. Розповідати шаблонні жарти – це поганий спосіб вразити її. Вся краса комізму — у ситуаційності та імпровізації. Тобто краще, щоб гумор був пов’язаний із:

 • поточним оточенням – перехожі, будинки, природа, події навколо;
 • обговорюваною темою, недавніми словами дівчини;
 • собою – здорова самоіронія буває дуже сексуальною;
 • реальними історіями із життя (якщо вони мають зв’язок із темою розмови).

Навіть простий, нехитрий жарт вже підніме настрій дамі, зацікавить її, допоможе розслабитися самому.

4. Уникати односторонності

Якщо один співрозмовник весь час розмовляє, а другий тільки мовчить, настав час терміново змінювати тактику.

Якщо хлопець весь час говоритиме лише про себе, дівчина, мабуть, вважатиме його нарцисом. Або вона подумає, що сама нецікава, нудна, банальна. В обох ситуаціях співрозмовниця намагатиметься перервати спілкування і почне уникати подальших зустрічей.

Якщо жінка говоритиме без угаву, а хлопець тільки киватиме головою, «гукатиме», закінчиться все не менш сумно. Швидше за все обраниця навіть не згадає імені чи особи знайомої наступного дня. Або їй буде надто нудно з ним. Вона подумає, що він тихий слабкий матрац, якого не здатний чогось досягти.

5. Утримуватися від запитань із відповідями «так/ні»

Питання це добре. Проте надто прості фрази з односкладовими відповідями не продовжать розмову та знайомство загалом надовго. Якщо користуватися тільки ними, то незабаром тема себе вичерпає і пара зануриться у незручне мовчання. Що вже казати про реальну можливість дізнатися одне одного ближче.

Щоб уникнути такого результату, доведеться ставити відкриті питання, які вимагають розгорнутих відповідей. Декілька прикладів:

 • Як круто, що ти перемогла на тому конкурсі. Що ти відчувала у момент, коли зрозуміла, що посіла перше місце?
 • Якому відпочинку ти зазвичай віддаєш перевагу в різні пори року?
 • Яка твоя найзаповітніша мрія? Чому ти так прагнеш її?
 • Які фільми тобі найбільше подобаються? У тебе є коханий? Чому саме він?
 • Що мотивує тебе найбільше? Чому саме ці речі/люди/події?
 • Який твій найщасливіший дитячий спогад?

Цілком уникнути простих питань, звичайно ж, не вийде. Однак краще, щоб вони були рідкісними, або звучали у зв’язці зі складними.

6. Цікавитись нею

У цьому є подвійна вигода. По-перше, дівчині увагу до її особистості явно втішить. По-друге, вивчення її характеру, інтересів, принципів допоможе надалі знайти дорогу до її серцю.

Для цього можна запитувати про інтереси, хобі, сім’ю, домашніх вихованців, її переваги в їжі, мистецтвах, квітах тощо. Також їй сподобається, якщо хлопець запитає її думки з якогось питання. Головне, не згадувати політику, економіку та схожі сухі, офіційні теми.

 • Ти дивилася фільм “Х”? Критики його хвалять, а глядачам не подобається. А що ти про нього думаєш?
 • У мене вдома ремонт. Ось ламаю голову, який стиль та обстановку вибрати. Чи не підкинеш пару ідей випадково? Напевно, у тебе хороший смак.
 • Зважився купити автомобіль/люстру/картину/рослину. Як гадаєш, що мені краще вибрати?

Попросити у дівчини поради — означає підкреслити її смак, важливість її думки, повагу до неї.

7. Підключати мову тіла

Мова не про розпускання рук чи поцілунків. Все більш тонко та на підсвідомому рівні. Важливо контролювати сигнали свого тіла та демонструвати ними ввічливу зацікавленість, симпатію. Для цього можна:

 • дивитися знайомої у вічі, але з уважно чи постійно;
 • частіше усміхатися її, злегка примруживши повіки;
 • трохи нахиляти голову убік, коли вона щось розповідає;
 • намагатися сісти ближче, але без нахабства;
 • зрідка акуратно, як би ненароком її торкатися (доторкнутися кистями, колінами, прибрати листочок з її волосся і т. п.).

Підтримувати цікавий діалог з дівчиною може кожен чоловік, варто йому лише захотіти. Жодні феромони, афродизіаки, пікап-прийоми не спрацюють, якщо хлопець буде закритий, неввічливий, надмірно мовчазний. Однак банальні навички спілкування у зв’язці зі щирістю та симпатією творять чудеса. А поради з цієї статті нагадають, які саме знання стануть у пригоді при першому знайомстві або на черговому побаченні.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua