Що робити, якщо чоловік образився та ігнорує жінку

Що робити, якщо чоловік образився та ігнорує жінку

Для побудови здорових відносин важливо вміти справлятися з образами, долати нерозуміння. Давай подивимося, що робити, якщо чоловік образився і ігнорує, як поводитися в такій ситуації?

Що робити, якщо чоловік образився

Насамперед потрібно прийняти той факт, що чоловіча психологія різко відрізняється від жіночої. Це тобі властиво образившись дзвонити подружкам, мамі, ревти. Чоловік піде у свою образу з головою.

Він ганятиме думки. Стане замкнутим, зосередженим. Він похмуро ходитиме повз, ігноруючи тобі. Причому перебувати у такому стані чоловік може досить довго. Якщо ти після виплеску емоцій розрядишся, пробачиш образу, заспокоїшся повністю, то чоловік – не було.

Давай подивимося, як краще поводитися, якщо хлопець образився.

 • Насамперед залиши чоловіка наодинці із собою.

Йому необхідно провести аналіз ситуації, відсторонившись від усього світу. Тут важливо йому не заважати, не докучати із запитаннями. Якщо ти перешкодиш партнерові побути на самоті, то нарвешся на підсвідомий опір, що призведе до ще більшого скандалу. Для переосмислення йому може знадобитися 2-3 дні.

 • Проаналізуй сама ситуацію.

Чи справді була образа. Можливо, тут справа в розпачі, що ти не розумієш чоловіка. Нерідко чоловіки ігнорують дівчат, якщо їхні очікування не виправдовуються. Тому не варто турбуватися надмірно з приводу образи. Буває, що вони висувають завищені вимоги і згодом ображаються, що ти їм не відповідаєш.

 • Якщо чоловік повністю ігнорує, то сильно не поспішай з вибаченнями.

Нехай він заспокоїться, осмислить подію. Після чого поговори спокійно. Під час розмови добирай слова. Думай не тільки про свої почуття, а й про емоції молодої людини. Не слід для з'ясування стосунків використовувати СМС та дзвінки.

Що робити, якщо чоловік образився та ігнорує жінку

Що робити, якщо образила чоловіка?

Не висловлюй своїх претензій, не ображайся у відповідь, не ігноруй. Скажи чоловікові, що його мовчання дуже болісне. Так не можна чинити з людиною, яка тобі дорога. Якщо ж ти виявляєш спроби до зближення, а у відповідь ніякої реакції, то подумай, чи потрібне тобі таке спілкування.

Жінка та чоловік, які перебувають у стосунках, є різними людьми. Вони неоднаково думають. Їхня любов не може виключати непорозуміння. Вона лише підштовхує їх до вирішення конфліктної ситуації, знаходження найвигіднішого для всіх вирішення.

Якщо чоловік тебе любить, дорожить вашими відносинами, то він не ігноруватиме тебе, ображатиметься по кілька днів, змушуючи тебе нервувати і шукати шляхи вирішення ситуації. Подумай над цим. Якщо питання з образами повторюється між вами знову і знову, то чи дійсно для тебе такий важливий цей союз.

Як поводитися, якщо ти образила чоловіка і справді винна

Якщо ти справді образила чоловіка, то необхідно перш за все визнати цей факт, що вина в ігноруванні справді лежить на тобі. Давай подивимося, як поводитися, якщо ти винна.

 • Зрозуміти, що твої слова чи вчинки торкнулися молодої людини за живе можна за його холодним поглядом, однозначними або грубими відповідями.

Чоловік може піти, не брати телефон, не реагувати на SMS. Спочатку з'ясуй причину такої поведінки. Постав йому якомога м'якше питання, без тіні докору. То ти даси йому зрозуміти, що він тобі не байдужий.

 • Запасися терпінням, якщо обранець не йде на контакт, не намагайся прискорити процес.

Дай йому час охолонути, позлитися, пережити емоції. Не вимагай, щоб він просив тебе прямо зараз.

 • Поводься якомога природніше, будь впевнена в собі, зберігай самовладання, не принижуйся, поводься гідно навіть у ситуації відкритого конфлікту.

Образи властиві інфантильним чоловікам, які психологічно ще у дитячому віці. Як правило, дорослі самодостатні молоді люди з високою самооцінкою не ображатимуться на дівчат і не ігноруватимуть їх.

Що робити, якщо чоловік образився, а ти не винна

Якщо тебе звинувачують у якихось словах і справах, але ти відчуваєш свою невинність і хотіла б зберегти стосунки між вами далі, то слід поводитися по-іншому.

 • Насамперед не потрібно негайно виправдовуватися та захищатися. Спокійно вислухай претензії чоловіка. Скажи йому, що він неправий. Поясни обранцю, чому його побоювання необґрунтовані.
 • Не висловлюй, що його образа – це проблема. Звісно, якщо ігнорування не є нормою ваших стосунків.
 • Якщо тобі чоловік дорогий, і ти вдала, що тебе не цікавлять його звинувачення, які не мають ґрунту, то будь готова до того, що стосунки між вами можуть розірватися. Але й не приймай позицію безмовної жертви. Постався з повагою до переживань молодої людини.
 • Не ображайся у відповідь на бажання хлопця побути на самоті. Якщо його примусити до з'ясування стосунків, то можна у відповідь отримати навмисний уникнення розмови. Звичайно ж тут не йдеться про те, що чоловік регулярно уникає з'ясування стосунків для збереження душевної рівноваги.
 • Спочатку обговоріть, як ви діятимете в конфліктній ситуації, щоб надалі уникнути непорозуміння.

Вразливість відноситься до методів маніпуляції. Подивися, можливо перед тобою егоїст, який прагне до того, що всі його бажання виконувалися незважаючи на думку оточуючих його людей. Таку людину не турбує щастя іншої. Він намагається образами зробити так, як хоче. І нерідко йому це вдається.

До того ж уразливість відноситься до виду залежності. Чоловік, якому властива уразливість, ігнорує лише жінок, які ведуться з його маніпуляції. Вони, не знаючи того, допомагають йому досягти бажаного.

На тлі маніпуляції та залежності уразливому чоловікові важливі люди, яких він втягує у свою гру. Без них йому було б непросто досягти бажаного.

Як не слід поводитися

Наступні дії не допоможуть вирішити ситуацію, коли молода людина, яка тобі дорога, ігнорує тебе:

 • Ти ображаєшся у відповідь, тому що не можеш розібратися, що призвело до ігнорування молодої людини.
 • Ти проявляєш характер для того, щоб переключити увагу чоловіка на інші емоції, сподіваючись, що він забуде колишні образи.
 • Починаєш панікувати, підключаєш до вирішення проблеми все найближче оточення.

Якщо твій обранець образився і не виходить на контакт, то його рішення, а не твоє. Не бігай за ним, не благай поговорити, не агресуй. Заспокойся, дай йому спокій. Нехай партнер переживе ситуацію та ухвалить для себе необхідне рішення.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua