Як повернути довіру коханого чоловіка після розлучення та обманів

Як повернути довіру коханого чоловіка після розлучення та обманів

Чоловікам вибачити обман не простіше, ніж жінкам. Якщо ти хочеш повернути його довіру, тобі доведеться не тільки постаратися, але й виявити емпатію – постаратися відчути те саме, що відчув і він.

Без довіри може бути гармонійних відносин. Не відкладай у довгий ящик ініціативу. Поодинці час навряд чи розставить все на свої місця. І навіть його безмежного кохання до тебе може не вистачити для стабілізації стосунків.

Чому чоловік може втратити довіру до тебе

Як повернути довіру коханого чоловіка після розлучення та обманів

Фото автора cottonbro: Pexels

Звичайно, все залежить від особистісних особливостей. Одні хлопці вважають злочином, якщо ти просто списалася в соціальних мережах з колишнім однокласником, інші не бачать нічого поганого в тому, що ти завжди опиняєшся в центрі уваги чоловіків – пишаючись тим, що їм заздрять.

Проте існують ситуації, які скривдять та розчарують будь-якого чоловіка. Наприклад:

 • зрада;
 • постійна брехня та недомовленість;
 • систематичне невиконання цих обіцянок;
 • щире каяття у скоєному, але повтор однієї і тієї ж помилки;
 • замовчування про своє місцезнаходження, коло спілкування, блокування телефону та інші обмеження.

Деякі чоловіки гостро реагують одразу, інші здатні терпіти тривалий час. Однак рано чи пізно твій хлопець або скаже про своє невдоволення прямо, або помітно охолоне до тебе.

Як ти можеш посилити ситуацію

Якщо ти надто гордовита або максимально впевнена у своїй правоті, ти здатна лише посилити своє становище та стосунки з чоловіком загалом. Подумай, хотіла б ти опинитися на його місці, перш ніж робити подібні помилки:

 • завзяте ігнорування прохань;
 • прагнення позбутися його компанії, побачитися з подругами або під будь-яким приводом піти з дому;
 • демонстративна холодність – відсутність ласки, ніжності та турботи;
 • створення видимості, що нічого не сталося;
 • знецінення його почуттів, недоречні жарти.

Після того, як сталася та сама ситуація, що підкосила його довіру до тебе, чоловік чекає розкаяння, кроку назустріч, вибачень та роботи над помилками. Переступи через себе, якщо ти справді винна, і хочеш зберегти з ним стосунки.

Можлива реакція чоловіка на твою бездіяльність

Не думай, що він терпітиме і чекатиме на тебе нескінченно, навіть якщо сильно любить. Згодом його чоловіче его зменшиться до тієї точки, коли сама природа запустить операцію з порятунку. Що в такому разі чекає на тебе:

 • помста;
 • провокації (швидше за все, чоловік намагатиметься довести тобі, що він затребуваний у жіночому суспільстві, і ти далеко не та, на якій світло зійшлося клином);

Як повернути довіру коханого чоловіка після розлучення та обманів

Як повернути довіру коханій людині?

 • вдосконалення свого зовнішнього вигляду (чоловік намагатиметься виглядати привабливо, сексуально і харизматично, тільки вже не для тебе);
 • безтурботність і відстороненість (навряд чи з ним вдасться нормально поговорити до душі, чоловік буде жартувати або ігнорувати, демонструвати свою байдужість до тебе);
 • пізні повернення додому, затримки після роботи, вимкнені телефони, плани на вихідні, до яких не входиш.

На цьому етапі повернути довіру чоловіка виявиться дуже складно. Тому в твоїх інтересах діяти негайно, не давати йому часу надумати собі зайвого.

Як повернути довіру коханого чоловіка після розлучення та обманів

Не зупиняйся тільки на одному варіанті і не опускай руки, якщо одразу не вдалося досягти бажаного результату. Чоловік чекає на тебе дій. Вияви силу характеру та наполегливість.

 • Не знецінюй проблему – розкажи все, як було насправді

Не варіант говорити своєму коханому: «Давай усе залишимо у минулому. Забудь, було і було». Так ти покажеш свою байдужість до його почуттів. Обдурена людина завжди і закономірно жадає подробиць. Інакше він вигадає їх сам.

Вибери слушний момент, коли він спокійний і розслаблений, запропонуй обговорити те, що сталося. Не приховуй нічого. Рано чи пізно все таємне стає очевидним. Уяви, якою буде його реакція, коли ваші стосунки тільки налагодяться, але з'ясуються нові подробиці твого обману.

Пообіцяй, що більше від нього не буде жодних секретів. Запитай, що саме для нього важливо, щоб точно знати, що в жодному разі не можна приховувати від нього. Не думай, що тепер категорично заборонено спілкуватися із найкращою подругою, яка йому не подобається. Він просто хоче знати де і з ким ти.

Обман, по суті, викликає прикрість за визначенням. Причина найчастіше не має значення. Головне, що хтось вважає тебе негідним правди і може собі дозволити так принижувати тебе.

 • Не атакуй

Якщо ти, справді, винна, переходити до атаки у відповідь – не найкращий варіант «зам'яти» конфлікт. Якщо ти у відповідь на його претензії будеш нагадувати його минулі помилки або, ще гірше, роздмухувати з дріб'язкових помилок причини, які спонукали тебе піти на обман – нічим хорошим така розмова не закінчиться.

Пам'ятай, що тому, хто захотів повернути довіру коханій людині, ніколи не буде легко. Тобі доведеться пройти через вислуховування звинувачень, негативних коментарів. Не намагайся виправдати свою поведінку. Злість коханої людини в такій ситуації більш ніж виправдана.

Не виключено, що в найближчому майбутньому партнер намагатиметься тебе всіляко зачепити і нагадати про те, що ти маєш бути готовою до всього, щоб загладити вину. Не реагуй на ці випади. Просто поясни, що як би ти не відчувала своєї провини, ти не маєш наміру ще кілька місяців терпіти подібне звернення до себе.

Якщо чоловік вибачився і погодився працювати над відносинами, він не повинен провокувати нові скандали через тиждень, місяць або рік. У глибині душі він і сам це розуміє, але емоції часто беруть гору над розумом. Просто частіше нагадуй йому про недоцільність повертатися до минулого.

 • Дай йому більше доступу до свого життя

Щоб він був упевнений у тобі, слід постійно підтримувати це почуття. Якщо ти сидиш у барі з подругами, а молодик дзвонить тобі по телефону, не треба стрімголов бігти до виходу, щоб, якщо пощастить, він не почув музику і не поставив зайвих запитань.

Якщо він хоче перекинути фотографії з твого телефону, чоловік не повинен зіткнутися з паролем на вхід або окремі папки. Адже це зайвий доказ того, що є, що приховувати.

Не треба забирати з собою телефон, якщо ти зібралася у ванну або винести сміття. Не зривайся з місця, якщо ви разом дивитеся фільм, а твій смартфон, що лежить в іншій кімнаті, завібрував від повідомлення.

Вибачити зраду та обман непросто. Успіх подальших стосунків залежить від обох. Не звалюй всю відповідальність на нього і не займай позицію, що чекає зі сфери «а, та заспокоїться і простить» або «марно щось робити, він ніколи не зможе мені довіряти».

Дій. Тільки ти здатна зробити своє життя кращим і простішим. Побачивши твої старання і чоловік зробить крок назустріч.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua