9 продуктів, які допоможуть позбутися нудоти

У нудоті немає нічого приємного навіть якщо вона ще легка. То навіщо ж тягти до серйознішої стадії? Ні, ми не пропонуємо взяти пігулку. Спробуй з'їсти щось, що має допомогти.

9 продуктів, які допоможуть позбутися нудоти

1 Імбир

Ця рослина з давніх часів є синонімом здорового шлунка. Імбир містить гінгероли та сегаоли, речовини, які надають йому той самий пряний смак, а також мають протиблювотні та протизапальні властивості. Дуже багато досліджень вже довели ефективність імбиру як засобу від нудоти та блювання.

2 Лимон

Насамперед, сам запах лимона вже здатний відвернути мозок від нудоти. Також лимони допомагають вивести токсини з організму. Їж їх так, як тобі більше подобається: додай у чай, воду чи хоча б просто понюхайте. Дослідження, проведене у 2014 році, показало, що просте вдихання аромату свіжого лимона дозволяє вагітним жінкам відчувати меншу нудоту під час токсикозу.

3 Яблука

Яблука містять клітковину, яка допомагає швидше виводити токсини з організму. Клітковина також уповільнює та полегшує травлення, що може допомогти знизити нудоту. Однак не зловживай. У великій кількості клітковина, навпаки, лише посилює нудоту. Одного яблука цілком достатньо — цілого, по шматочках, у вигляді пюре чи соку — як тобі подобається.

4 М'ята

М'ята допомагає жовчі проходити через нашу травну систему, одночасно покращуючи роботу всіх процесів у нашому шлунку. Можна заварити її в чай, просто пожувати пару листочків. В крайньому випадку можна зробити сеанс ароматерапії з використанням ефірної олії перцевої м'яти.

5 Крекери

У простих крекерах багато крохмалю, який допомагає засвоювати шлункову кислоту та заспокоює травну систему. Якщо більше любиш солоні, потішимо — їх теж можна з'їсти.

6 Холодні продукти

9 продуктів, які допоможуть позбутися нудоти

У багатьох нудота і чутливість до запахів йдуть пліч-о-пліч. Один із способів обійти це – потягнутися за холодними продуктами, оскільки вони зазвичай менш ароматні ніж гарячі. Тож можеш з'їсти навіть морозиво. А якщо зовсім не хочеться їсти, варіант потримати в роті кубик льоду.

7 Курячий бульйон

Лимон і м'ята можуть допомогти, але навряд чи вгамують голод (адже навіть коли нудить, є щось потрібно). Зазвичай до тарілки курячого бульйону нас і так автоматично тягне, коли ми хворіємо або нас нудить. До речі, повноцінний курячий суп їсти не варто, він буде надто важким для шлунка, а легкий бульйон дуже підійде.

8 Перець чилі

Ти, можливо, здивуєшся, але капсаїцин, хімічний компонент перцю чилі, який надає йому гостроти, широко використовується в засобах полегшення болю з 80-х років. Він робить це за рахунок “дефункціоналізації” больових рецепторів. Ця ж здатність допомагає йому бути ефективним засобом від нудоти.

9 Льодяники

Існує зв'язок між гіпоглікемією (низьким рівнем цукру в крові) і нудотою, тому іноді невеликий присмак чогось солодкого може допомогти її знизити. Можна поєднати два в одному – льодяники зі смаком лимона будуть чудовим засобом від нудоти.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua