Кутові дивани: які є та як вибирати?

Якщо кажуть, що м’які меблі є уособленням комфорту в побуті, то так же вірно буде сказати, що кутовий диван – це острівець комфорту та справжня родзинка у будь-якому інтер’єрі. Популярність диванів у формі літери Г сьогодні настільки вагома, що більшість інтернет-магазинів пропонують меблі даного сегменту в рівній пропорції з класичними диванами прямокутної геометрії. В цьому можна переконатися на https://fayni-mebli.com/ua/corner-sofas.html, де є можливість вибрати і купити кутовий диван будь-яких характеристик.

Кутові дивани

Переваги кутових диванів

Крім неординарного зовнішнього вигляду кутові дивани відзначаються кращою ергономікою, порівняно зі звичайними прямими моделями. Отже, переваги таких м’яких меблів:

  • здатність використовувати кутову зону, тим самим економлячи корисний простір приміщення;
  • можливість встановлення у приміщенні довільного типу, що робить такі меблі досить універсальними;
  • завдяки нестандартній формі кутові дивани здатні привнести більше цікавого в інтер’єр, ніж звичайні прямі конструкції;
  • через великий попит на даний товар, ринок пропонує величезний вибір кутових моделей, будь-яких характеристик і параметрів (див. посилання вище).

Також при бажанні купити кутовий диван відзначимо наявну цінову варіативність. Можна вибрати конструкцію різного цінового діапазону, від недорогих рішень до меблів з категорії ТОП.

Основні критерії вибору

Вибір кутового дивану слід починати з дизайну та цінового фактора. Для цього зручно використовувати відповідні списки сортування, якщо мова йде про інтернет-магазин.

Також слід врахувати наступні критерії:

  1. Розмір – габарити меблів мають відповідати параметрам приміщення, а розмір спальної поверхні – побажанням користувачів.
  2. Конструкція – за формою кутові дивани бувають Г-подібними та П-подібними, кожний варіант має свої плюси та мінуси.
  3. Система розкладання – механізм трансформації забезпечує можливість складання/розкладання дивана. Найпопулярнішими є системи розкладання єврокнижка, тік-так, дельфін, викочування, акордеон та деякі інші.
  4. Матеріали – можна вибрати виріб з урахуванням матеріалів корпусної основи та оббивки.
  5. Спальне місце – матрац повинен задовольняти потреби користувача та відповідати його параметрам (фізичним, ваговим, віковим).
  6. Функціонал – більшість кутових диванів оснащені нішами для зберігання речей, а також можуть мати підлокітники.

Крім того, необхідно перевірити виріб на належний стан системи трансформації та відповідну до ціни якість прострочування оббивки.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua