Гігієнічні душі Paffoni та особливості їх вибору

Для повноцінної підтримки чистоти свого тіла багато хто щодня користується гігієнічними душами. Йдеться про компактний прилад, який практично не вимагає місця для встановлення. Окремої уваги заслуговують гігієнічні душі Paffoni, які зарекомендували себе як сучасні, стильні, довговічні системи. Перед покупкою варто ознайомитись із головними особливостями їх вибору.

Що потрібно знати про гігієнічний душі Paffoni?

Гігієнічні душі Paffoni та особливості їх вибору

Гігієнічним душем називають конструкцію, що складається зі:

 • Змішувача. Він використовується для регулювання напору й температури води, що подається.
 • Шланга. Необхідний для з’єднання змішувача та лійки.
 • Лійки. На ній завжди є невеликий важіль або кнопка, що подає воду.
 • Утримувача для лійки. Його закріплюють на стіну поруч із унітазом.

Популярність та затребуваність вищеописаних систем багато в чому пов’язана з їх незаперечними перевагами у вигляді:

 • Функціональності. Гігієнічний душ можна використовувати не тільки для підтримки інтимної гігієни, але й прискорення вологого прибирання, миття взуття, наливання води у велику ємність тощо.
 • Економії. Ціна подібної системи набагато нижча порівняно з біде. Крім того, завдяки цій установці можна повністю відмовитися від туалетного паперу, що також дозволить заощадити.
 • Універсальності. Така конструкція підходить для всіх членів сім’ї, починаючи від малюків і закінчуючи людьми похилого віку.
 • Простий монтаж. Самостійне складання цієї конструкції займає мінімум часу.

Матеріал

Гігієнічні душі Paffoni та особливості їх вибору

Змішувачі та лійки гігієнічних душів Paffoni виготовляються переважно з латуні. Йдеться про міцний та надійний матеріал, який відмінно захищений від корозії та характеризується презентабельним зовнішнім виглядом. Для виготовлення деяких моделей використовується бронза – найчастіше їх використовують у вишуканих інтер’єрах.

Тип змішувача

У деяких гігієнічних душах передбачений одноважільний змішувач. В даному випадку регулювання температури та напору води здійснюється за допомогою однієї рукоятки. Популярність одноважільних моделей багато в чому пов’язана з їх зручністю та простотою.

Вентильні змішувачі є менш популярними, оскільки тут доводиться повертати два вентилі та витрачати більше часу на налаштування відповідного напору та температури. При цьому вони ідеально вписуються у класичні стилі інтер’єрів.

Окремої уваги заслуговують моделі з термостатом. За допомогою цього механізму полегшується вибір та збереження оптимальних налаштувань подачі води. Достатньо буде один раз визначитися з відповідною температурою, після чого не доведеться витрачати час на налаштування.

Способи встановлення

Серед способів встановлення гігієнічних душ варто виділити такі:

 • На раковину. Установка змішувача здійснюється на раковину, після чого відбувається підключення душового шланга. В даному випадку необхідно, щоб раковина була поруч з унітазом.
 • На стіну. Є можливість встановлення змішувача на зручній висоті та відстані від туалету незалежно від того, де знаходиться раковина. Такими моделями зручніше користуватися, але вони потребують додаткового підведення води.
 • Вбудовані. Цей спосіб установки передбачає знаходження запірної арматури в стіні, а зовні залишається лише найнеобхідніше. Подібні моделі чудово гармонують з інсталяціями для унітазу.

Гігієнічний душ Paffoni – це чудова альтернатива біде, яка займає мінімум місця та дозволяє повноцінно підтримувати інтимну гігієну. Для покупки відповідного варіанта рекомендується ознайомитися з різновидами моделей та основними критеріями вибору.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua