5 корисних звичок, які варто перенести з літа до осені

Влітку освоїти здоровіші звички може бути трохи легше. Але з настанням осені ми швидко про них забуваємо. А дарма, адже серед них є прості, але максимально корисні у будь-яку пору року.

5 корисних звичок, які варто перенести з літа до осені

1 Проводь час на свіжому повітрі

У міру того, як погода стає холоднішою, ми все рідше виходимо надвір. А даремно. Адже кисень необхідний як тіла, так розуму. Тому намагайся так само регулярно бувати на свіжому повітрі.

2 Пий воду

Коли спекотно, пити хочеться більше. Частково це пов'язано із потребами організму. Ти потієш, і треба заповнювати запаси води.

Але достатній рівень зволоженості потрібний організму завжди. Так, сухі слизові оболонки дуже вразливі для вірусів, вони просто легше до тебе прилипають. Тож не забувай завжди тримати склянку з водою на столі. Чи не любиш просто воду? Додай лимон або будь-які фрукти, трави, які подобаються.

3 Не забувай про засоби захисту від сонця

5 корисних звичок, які варто перенести з літа до осені

У літні місяці ми захищаємось від шкідливих променів — кремом, окулярами, капелюхом. Але осінь (та й зима теж) не означає, що сонце більше не діє. Важливо користуватися сонцезахисним кремом цілий рік, навіть коли сонце не яскраве. Добре, якщо SPF-фільтри є у твоїй косметиці. А окуляри або капелюх просто не прибирай далеко – це ще й дуже стильні аксесуари.

4 Уповільнюйся

Літо – це час уповільнення. Навіть якщо ти не у відпустці, все одно влітку ти поводишся по-іншому. Якщо ти зможеш перенести той самий настрій восени, буде здорово. Вибери один день протягом тижня, коли ти просто відпочиваєш, одна, з друзями чи з родиною, просто нікуди не поспішаєш і не думаєш про дедлайн.

5 Їж більше овочів та фруктів

Навесні та влітку в нашому раціоні багато корисних фруктів та овочів, що значно полегшує отримання вітамінів. Як залишити цю звичку на осінь? Переходь на заморожені фрукти та овочі. Заморожені продукти зберігають усі поживні речовини без ризику швидко зіпсуватись.

Кінець літа не обов'язково має означати кінець твого здорового способу життя, чекаючи наступного теплого сезону. Початок осені – час оцінити, як змінилися твої повсякденні звички за літні місяці. Ти сама зрозумієш, які з них реально дають ефект, і тобі не захочеться з ними розлучатися.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua