Чи нормально те, що чоловік дивиться на інших дівчат

Чи нормально те, що чоловік дивиться на інших дівчат

Якщо ти на даний момент перебуваєш у стосунках або коли-небудь була в парі з чоловіком, то це питання напевно знайоме до болю. Хлопці часто проводжають поглядом довгоногих красунь, навіть якщо самі цілком щасливі і цілком задоволені партнеркою.

Чому чоловіки дивляться на інших дівчат

Чи нормально те, що чоловік дивиться на інших дівчат

Фото автора Ron Lach: Pexels

Чому так відбувається і чи варто підозрювати його у невірності? Ситуація насправді дуже неоднозначна. Щоб зрозуміти, як правильно діяти та не наламати поспішних дров, необхідно розбирати конкретний випадок індивідуально.

Спочатку доведеться глибше поринути в психологію протилежної статі. Адже далеко не завжди швидкоплинний погляд на жінку, що проходить повз, означатиме, що твій хлопець любитель приголомшити за першою зустрічною. Насправді причина може бути не лише в його розбещеній натурі.

Хлопці нерідко проводжають поглядом гарну жінку абсолютно автоматично. Але якщо заглибитися в їхню психологію, вийде такий невеликий список причин:

 • Бажання викликати ревнощі.

Зустрічається досить часто. Іноді хлопці навмисно звертають увагу на іншу дівчину в присутності своїй, щоб переконатися, що не все одно. А ще бажання викликати ревнощі може бути патологічним. І тут виникає серйозний ризик реальної зради.

 • Бажання зробити боляче.

Так, певний садизм у таких людях безперечно присутній. Їм погано на кого, по суті, дивитися. Вони не хочуть з нею фліртувати чи переспати за фактом. А ось відчувати, як неприємно стає дівчині чи дружині – це так. Подібне приносить реальне задоволення.

 • З помсти.

Тут радше першопричиною є ти сама. Наприклад, був факт зради чи активного флірту з іншими чоловіками. Хлопець може нічого не висловити і не розійтися, але при цьому наочно продемонструвати, що він випробував.

 • Через занижену самооцінку.

Найпоширеніший момент. Невпевнені у собі чоловіки часто хочуть самоствердитись за рахунок жінок. Він старанно намагається продемонструвати свою «самцовість» і викликати реакцію хоч у когось із представниць протилежної статі.

 • За компанію у присутності друзів.

Як відомо, багато хлопців дуже залежить від думки свого оточення. І якщо в списку його товаришів прийнято поводитися саме так, не чекай, що він якось виділятиметься приблизнішими звичками.

Швидше за все, чоловікові це навіть не потрібно і не приносить жодного задоволення. Але бажання завжди бути «зграєю» завжди переважує особисті погляди. Тож придивись до його друзів. Цілком можливо, що там не прийнято поводитися інакше.

 • Полігамність.

На жаль, це теж не рідкість. В принципі, за своєю природою певною мірою полігамні всі чоловіки. Їм необхідно запліднити якнайбільше самок, щоб залишити по собі міцне потомство.

Однак у суспільстві така риса поступово пішла глибоко всередину. І лише деякі особини, як і раніше, піддаються подібним інстинктам. Тут ризик зради дуже великий. Адже нічого не варто перейти від погляду до дій.

Чи нормально те, що чоловік дивиться на інших дівчат

Чоловік дивиться на інших. Що робити?

 • Схильність до маніпуляцій.

Типова тактика токсичного партнера, який використовує метод «емоційних гойдалок». Ти можеш почуватися негарною, непотрібною і небажаною через таку поведінку. Це стандартна реакція жіночої підсвідомості.

Але за фактом партнер просто намагається зробити тебе своєю слухняною іграшкою, яка не уявляє життя без нього. І регулярна демонстрація, що він будь-якої миті готовий піти до когось «краще» — не що інше, як звичайна маніпуляція твоїми слабкостями.

 • Бачить у ній джерело натхнення.

Рідкісність, але теж трапляється. Подібна реакція притаманна творчим натурам, наприклад, художникам та фотографам, які вже давно не сприймають жіноче тіло виключно як джерело сексу. Ймовірно, вони представили у голові сюжет картини чи вдалого кадру.

 • Наявність психоемоційної патології.

Так цілком можуть поводитися чоловіки, позбавлені емпатії. Вони здатні відкрито захоплюватися іншими жінками, а потім в обличчя пред'являти претензії своєї дівчини в стилі «ну, чому у тебе не такі довгі ноги?».

При цьому такі хлопці вважають, що просто висловлюють особисту думку та щиро не розуміють, чим могли образити свою другу половинку. Як правило, про зраду тут не йдеться. Але як взагалі жити із подібним кадром?

Що робити, якщо чоловік дивиться на інших дівчат

Тут дуже важливо поводитися правильно і обрати грамотну тактику. Насамперед, визначся з причиною. Адже одному чоловікові не можна давати бажану їм реакцію, іншому слід відверто заявити про своє невдоволення, а третьому просто ігнорувати.

Ось кілька правил поведінки жінки, яка страждає на ревнощі, через те, що її партнер звертає увагу на інших дівчат:

 • Вияви байдужість.

Це стосується чоловіків, які роблять це спеціально. Якщо він хоче ревнощів, покажи, що тобі все одно. Згодом хлопцеві це набридне, і він перестане дратувати тебе роздивлянням дамських ніг, що проходять повз.

 • Проведи серйозну розмову до душі.

Дорослі люди можуть і повинні відверто говорити, що їх не влаштовує у відносинах. Якщо ти розумієш, що його поведінка сильно напружує та засмучує, не соромся про це сказати.

Є варіант, що чоловік дивиться абсолютно автоматично через наявність у ньому залишкового природного інстинкту, навіть не підозрюючи, що викликає цим бурю негативу і ходить дуже тонким льодом. Так, хлопці влаштовані зовсім інакше, ніж дівчата.

 • Не намагайся мститися.

Піти від зворотного може тільки жінка, яка зовсім не боїться розлучення або навіть хоче його прискорити. Спроба показати своє невдоволення зустрічним фліртом та розмовами про інших чоловіків навряд чи буде сприйнята адекватно.

Більшість хлопців не зрозуміють причини такої поведінки і вважатимуть її за нехтування стосунками. Тому найкраще розпочати саме з конструктивного діалогу. Інакше є ризик взагалі мовчазного розлучення.

 • Більше доглядати за собою.

Непоганий варіант переключити всю його увагу на себе. Так, іноді у шлюбі дівчата перестають за собою стежити, оскільки переходять на сім'ю. Особливо це стосується молодих мам. Обговори це з партнером і попроси його допомогти тобі відновитися зовні.

Наприклад, домовтеся про відвідування фітнесу або салону краси, поки чоловік понянчиться з дітьми. Адже він може просто соромитися сказати про наявність подібної проблеми. Не кожен чоловік здатний заявити, що його дружина погладшала або стала менш привабливою.

 • Приєднайся до його інтересів.

Не кожна жінка здатна на такий подвиг. Але цілком можливо, що твоєму хлопцеві просто не вистачає уваги. Спробуй почати більш активно обговорювати його особисті інтереси.

Деякі пари здатні навіть легко вести діалог, щодо симпатичних особин різних статей у приміщенні, де вони на даний момент знаходяться. Але це вже вважається найвищим пілотажем, коли досягається рівень не просто партнерських, а саме дружніх стосунків.

 • Ініціюй розставання.

Але тільки справжнє, а не спробу таким чином привернути увагу. Ця порада актуальна при відносинах з маніпулятором, ментальним садистом, а також чоловіком, який має психологічну патологію. Подібне «любов» не принесе тобі ніякої радості.

Тому набагато простіше пошукати щастя з іншою людиною, ніж намагатися пояснити, чому так робити не можна. Вони все одно давитимуть на хворе. Просто таке подобається таким чоловікам.

Коли партнер дивиться на інших дівчат, це не дуже приємно. Але не завжди така поведінка може свідчити про її бажання змінити. Насамперед, зрозумій причину, а вже потім вибирай правильну реакцію.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua