Як змусити чоловіка божеволіти від любові та бажання до жінки

Як змусити чоловіка божеволіти від любові та бажання до жінки

Кожній дівчині хочеться, щоб коханий не відпускав її ні на мить навіть у думках. Але опинитися в його ліжку – це одне, а ось потрапити до голови – зовсім інше. Далеко не кожна жінка змушує хлопця буквально божеволіти і постійно думати про неї.

Якщо ти хочеш збудити в ньому непереборний інтерес і міцно оселитися в підсвідомості, необхідно стати саме тією самою дівчиною, тільки образ якої змушує внутрішньо тремтіти будь-якого брутального самця. Як це зробити? Давай розберемося разом.

Які жінки цікавлять більшість чоловіків

Як змусити чоловіка божеволіти від любові та бажання до жінки

Фото автора Bethany Ferr: Pexels

Йдеться не про зовнішність, тому що переваги у всіх різні. А ось внутрішні якості цілком можна згрупувати на ті, що відштовхують і ті, що приваблюють протилежну стать. Розглянемо саме другий варіант:

 • Здатність бути слабкою.

Зрозуміло, кожен чоловік хоче почуватися великим, сильним та потрібним. Якщо ти можеш зробити сама, тоді навіщо тобі взагалі хлопець? Навіть коли жінка реально здатна обійтися без партнера, їй слід хоча б інколи демонструвати протилежне.

Це в жодному разі не принижує дівчину. А ось чоловік, у свою чергу, почуватиметься поруч із нею до місця. Така риса характеру (можна сказати, маленька хитрість) подобається більшості чоловіків.

 • Вміння контролювати свої емоції.

Для багатьох дівчат це справжня проблема. Проте психологія стандартного чоловіка така, що він не переносить регулярні істерики. Причому тобі може здаватися, що причина більш ніж вагома. Але хлопець все одно не зрозуміє.

Прагнення голосно заявити про свої почуття (саме у негативному ключі) дуже відштовхує чоловіків, оскільки ті здебільшого є дуже холоднокровними істотами, які прагнуть спокою.

 • Володіння мистецтвом флірту.

Так, це теж одна з внутрішніх жіночих рис, яка смакує хлопцям. Флірт обов'язково має бути легким, витонченим та доречним. Зайва вульгарність не вітається і сприймається більше як негативний фактор.

 • Самодостатність.

Тільки не захоплюйся грою у сильну та незалежну. Чоловіки просто люблять бачити поруч із собою повноцінну дорослу особистість, яка чудово уживається зі своїми «тарганами» і готова прийняти чиїхось ще.

Коли дівчина ставить самоціллю відносини та пошук партнера, вона автоматично втрачає свою цінність в очах потенційних кавалерів. Тому насамперед любити треба саме себе. Тоді й інші зрозуміють, що мають справу з непростою дамочкою.

 • Наявність захоплень.

Цікаве хобі – це завжди плюс в очах будь-якого чоловіка. Адже так показуєш свою активну життєву позицію. А якщо інтереси партнера збігаються, вам завжди буде про що поговорити. Такі дівчата мають сильну перевагу.

 • Різнобічний розвиток.

Багато хлопців шукають у жінці, насамперед, цікавого співрозмовника. Якщо твій рівень освіти дозволяє обговорювати практично будь-яку тему, будь впевнена, що чоловіки завжди звернуть на це увагу.

Подібна риса навіть приваблює їх більше, ніж карколомна зовнішність. Тому, відвідуючи салони краси та фітнес-клуби, не забувай про читання та саморозвиток. Інакше є ризик завжди залишатися дівчиною на одну-дві зустрічі.

Як змусити чоловіка божеволіти від любові та бажання до жінки

Як змусити чоловіка думати про тебе?

 • Щирість.

Природність це те, що однозначно подобається більшості чоловіків. І насамперед, щирій дівчині треба бути із собою. Тільки так можна привернути увагу гідного чоловіка.

Коли ти приймаєш себе без тонни макіяжу, що тягне білизни та колосального пушапа, не соромишся широко посміхатися і заливисто сміятися навіть над безглуздими жартами, повір, чоловіки це бачать і точно цінують.

 • Легка інтрига.

Родзинку та флер ще ніхто не скасовував. Коли дівчина дуже проста і вся як на долоні, це нецікаво. А ось присутність якоїсь внутрішньої загадки та легкої недомовленості завжди манить та інтригує.

Як змусити чоловіка божеволіти

Хлопці думають про тих дівчат, які перш за все їм чимось запам'яталися, так би мовити, врізалися в підкірку. Якщо потрібно, щоб кавалер постійно крутив у голові твій образ, спробуй дослухатися наступних психологічних рекомендацій:

 • Будь позитивною.

Сміття не подобаються нікому, просто запам'ятай це раз і назавжди. Життя і без того складна штука, щоб зустрічатися з жінкою, яка робитиме її ще більш проблематично. Створи хлопцеві атмосферу легкості, щоб кожна зустріч була ніби моральною віддушиною.

 • Дай йому трохи понудьгувати.

Це одне з найважливіших правил. У чоловіка неодмінно повинний бути час, щоб він зрозумів, що з тобою краще, ніж одному. Тому не роби так, щоб йому стало надто «задушливо» від спілкування чи зустрічей. Він хоче бути один? Чи не перешкоджай.

Кожен хлопець прагне свободи. І розумна жінка завжди йому її забезпечить. Але так, щоб чоловік щиро прагнув від неї відмовитися. І нехай це буде саме його вирішення. Так ти позбавляєш себе образу хазяйки, що тримає повідець.

 • Чи не демонструй свою прихильність.

Як тільки дівчина показує, що закохалася і хоче бачитися частіше, чоловік одразу починає відчувати владу. І це йому швидко набридне. А ось нечітка ситуація додає іскорки та стимулює його інтерес. Нехай хлопець ворожить, зачепив він тебе чи ні.

 • Пам'ятай про тактильний контакт.

У процесі зустрічі тишком-нишком торкайся його руки або плеча. Нехай це виглядатиме як випадковість. Але подібні моменти вже відносяться до розряду інтимних і дуже хвилюють хлопців, особливо коли він реально зацікавлений у продовженні відносин.

 • Покажи свою цікавість.

Не квапся моментально брати трубку, коли він дзвонить або кидатися терміново відповідати на отримане повідомлення. Жінка, яка жертвує особистим часом, не дуже цікава чоловікові.

 • Не форсуй події.

Це часто відлякує хлопців. Коли дівчина вже на другому побаченні фантазує вголос про спільні поїздки, іпотеку, пишне весілля та трьох дітей, заінтригованості з боку партнера можна не чекати. Швидше за все, він намагатиметься охолодити твій запал або ретуватися.

 • Стань об'єктом комфорту.

Чоловікові поруч із тобою має бути тепло, затишно та приємно. Багато хлопців це дуже цінують і сильно нудьгують у розлуці. Якщо ти хочеш, щоб він постійно думав про вашу зустріч, оточи свого кавалера увагою та турботою. Тільки не перестарайся і не перетвориться на матусю.

 • Познач особисті межі.

Це автоматично відсіє потенційних маніпуляторів та аб'юзерів, які терпіти не можуть неподатливих жінок. А ось дорослих, самодостатніх та розумних чоловіків, навпаки, притягне. А інші тобі навіщо?

Коли прекрасна та цікава дама ще й відстоює свою позицію, це може виглядати дуже хвилюючим і навіть сексуальним. Так що подібна тактика дозволить твоєму кавалеру не просто зацікавитися, а й буквально почати божеволіти в розлуці.

 • Тренуй почуття гумору.

Це відмінний спосіб сподобатися хлопцю та міцно закріпитися у його підсвідомості. Багато чоловіків відзначають, що милі дівчата, які розуміють жарти і самі можуть розрядити обстановку, їх приваблюють набагато сильніше навіть довгоногих моделей у повному бойовому забарвленні.

 • Вмій підтримувати розмову.

Стати хорошим співрозмовником, і твій чоловік завжди із захопленням згадуватиме час, який ви проводите разом. А що може змусити нудьгувати хлопця сильніше, ніж емоційна потреба у жінці? Мабуть, нічого.

 • Вміло користуйся парфумом.

Запам'ятовується аромат – прекрасний спосіб змусити чоловіка нудьгувати, думати про тебе і буквально божеволіти на відстані. Добре, якщо парфум залишиться на його сорочці або подушці. Це дуже інтимний і хвилюючий момент для представників протилежної статі.

Щоб чоловік не міг викинути тебе з голови, потрібно стати трохи невловимою особистістю, наче нагорода, за яку ще доведеться боротися. Зайва нав'язливість та демонстрація кохання не зіграє на руку. Тож будь самодостатня і дай партнеру трохи понудьгувати.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua