Ім'я Ада: значення імені, походження, характеристика та сумісність

Активна, енергійна, наполеглива, честолюбна – така володарка імені Ада. Значення його цікавить дівчат і жінок, яких так звати. Також ці відомості знадобляться мамам та татам, які планують так назвати дочку. Що означає ім'я, звідки воно взялося, який вплив має на характер і долю? Про все це можна прочитати у статті.

Яке значення та походження імені Ада

Насамперед потрібно зрозуміти, звідки воно взялося і що означає. Отже, яке значення і походження імені Ада? Найбільш популярна версія приписує йому давньоєврейське коріння. Якщо спиратися цю теорію, то значення імені – «прикрашена», «прикраса».

Ім'я Ада: значення імені, походження, характеристика та сумісність

Кілька героїнь Старого Завіту звуть Адамі.

Астрологія

Планета-покровитель – Венера.

Знак Зодіаку – Телець.

Камені-талісмани – сардонікс, гірський кришталь.

Сприятливі кольори – жовтий, червоний, коричневий.

Тотемна тварина – мавпа.

Рослина-талісман – валеріана.

Сприятливий день – середа.

Зменшувально-пестливі варіанти

Повне ім'я Пекла, звичайно ж, має короткі форми. Як можуть звертатися до його володарки друзі та родичі? Адочка, Адка, Адуша, Адінья, Аді, Адіна, Адуля, Адюша – варіантів існує маса.

В дитинстві

Як поводиться в дитинстві Ада? Ім'я дівчинки безпосередньо впливає на її характер. Ця дитина здатна завдати батькам чимало клопоту. Малятко схильна до впертості, має вибуховий характер. Мамам та татам нелегко дається виховання дочки. Як правило, відносини Ади з батьками залишаються напруженими протягом усього життя.

Ім'я Ада: значення імені, походження, характеристика та сумісність

Власниця імені категорично не приймає критики, у тому числі й висловленої в м'якій формі. Їй не подобається, коли оточуючі вказують на її помилки та недоліки. Пекла добра, обов'язково спробує врятувати того, хто опинився в біді.

У школі дівчинка вчиться непогано. Цілеспрямованість та працьовитість – якості, які допомагають їй отримувати хороші оцінки. Пекла здатна досконало освоїти навіть предмети, які їй зовсім не подобаються, це своєрідний виклик для неї. Додатково вона може відвідувати різноманітні спортивні секції, це дає вихід енергії, що її переповнює.

Доросла

Вище розповідається, що означає ім'я Ада для дитини. Якою стає його власниця в дорослому віці? Активна, цілеспрямована, наполеглива – так можна коротко описати цю жінку. Вона не любить сидіти на місці, воліє постійно перебувати в русі. Ада завжди має мету, якої вона намагається досягти. Працювати над здійсненням своїх сміливих планів на самоті вона не любить, воліє використовувати оточуючих, залучати їх до вирішення власних завдань.

Ім'я Ада: значення імені, походження, характеристика та сумісність

Іноді Ада лінується. У такі моменти вона може довго валятися в ліжку, читати книги та дивитися телевізор. Вільний від роботи годинник ця жінка рідко проводить удома. Пекла із задоволенням вибирається у світ, відвідує всілякі заходи, виставки, концерти. Вона має бездоганний смак, вона завжди чудово виглядає.

Пори року

Ім'я Ада: значення імені, походження, характеристика та сумісність

Продовжуємо розповідь про значення повного імені Ада. Ім'я впливає на свою володарку, проте треба враховувати і пору року, в яку народилася жінка:

 • «Зимова» Ада відрізняється недовірливістю, недовірливістю. Вона не дозволяє людям наближатися до себе, хоч і страждає потай від самотності. Недовіра до оточуючих заважає їй як побудувати кар'єру, а й створити сім'ю.
 • «Весняна» Пекла – розкута, товариська, привітна жінка. Вона легко знайомиться з людьми, примудряється знаходити спільну мову з усіма. Ця жінка добра і чуйна, ніколи не кине людину в біді.
 • «Літня» Ада відрізняється господарчістю, любить приймати у своїй оселі гостей. Сім'я для неї відіграє важливішу роль, ніж професійна реалізація. Вона із задоволенням залишає роботу задля виховання дітей.
 • «Осіння» Пекла – м'яка, ніжна, трохи замкнута. Вона постійно витає у хмарах, не любить повертатися у реальність. Людям ця жінка не довіряє, воліє тримати все в собі.

Вибір професії

Який вплив має значення імені Ада на вибір професії? Ця жінка може досягти блискучих результатів у бізнесі, адміністративній та бухгалтерській сферах, науці, юриспруденції. Також вона може вибрати собі творчу діяльність, наприклад, стати письменницею, художницею, співачкою, актрисою.

Ім'я Ада: значення імені, походження, характеристика та сумісність

Ада – людина, котрій матеріальне винагороду грає значної ролі. Вона нізащо не працюватиме за гроші, навіть якщо справа приносить їй задоволення. Якщо її праця погано оплачується, вона змінює роботу.

Секс, кохання

Ада – магніт для представників протилежної статі. Вона впевнена в собі, приваблива, багато часу приділяє турботі про свою зовнішність. Статеве життя володарка імені починає рано. Наближається для неї важливі елементи романтики. Пекла відмовиться від сексу, якщо обстановка здасться їй невідповідною. Ініціативу у ліжку ця жінка часто бере на себе. Для неї важлива не лише власна насолода, а й задоволення партнера.

Ім'я Ада: значення імені, походження, характеристика та сумісність

У відносинах Ада найбільше цінує стабільність. Якщо ця жінка закохується, то ніщо не змусить її змінити свого обранця. Чоловікові володарка імені також не вибачить зради.

Шлюб, сім'я

Сім'ю володарка імені Ада створює вже у досить зрілому віці. Нерідко її перший шлюб закінчується розлученням, насамперед це стосується спілок, укладених у юності. Обранцем цієї жінки має всі шанси стати надійний, ґрунтовний та передбачуваний чоловік. Ада бажає бачити у своєму чоловікові «кам'яну стіну», за яку за потреби можна сховатися. Також для неї важлива духовна близькість. Чоловік має бути для неї не лише коханцем, а й другом.

Ада – відповідальна жінка, яка перебирає більшість справ у дому. Іноді у неї трапляються напади лінощів, тоді прибирання та готування перекладаються на плечі домочадців. Власниця імені дбайлива, вміє знаходити спільну мову з коханими людьми, гасити конфлікти. З неї виходить прекрасна мати, яка допомагає дітям розвивати таланти та знаходити своє місце у житті.

Таємниця

Яку таємницю приховує від оточуючих володарка імені Ада? Мало хто здогадується, що ця жінка боїться змін. Їй потрібна стабільність, впевненість у завтрашньому дні. Пекло важко зважитися на переїзд, зміну роботи і так далі.

Захоплення, хобі

Пекла – людина, яка з дитинства тягнеться до творчості. Свій вільний час вона вважає за краще проводити активно. Ця жінка ніколи не відмовиться сходити в театр чи концерт, відвідати виставку чи музей.

Ім'я Ада: значення імені, походження, характеристика та сумісність

Пекло часто можна побачити з книгою в руках. Перевагу вона віддає різним літературним жанрам. Сьогодні ця дама може із захопленням читати любовний роман, а завтра перейти на наукову фантастику. Також їй подобається творити щось своїми руками. Вона може шити та в'язати, вирощувати квіти.

Подорожі входять до хобі Ади. Ця жінка легка на підйом швидко збирається в дорогу. Їй подобається відвідувати інші країни, досліджувати незнайомі культури.

Характеристика літер

Характеристика жіночого імені Ада за літерами також становить інтерес.

 • “А”. Ця буква свідчить про активність, честолюбство, бажання досягти успіху в житті. Власник імені, в якому вона присутня, має стійкість, силу духу. Ця людина прагне самостійності, демонструє лідерські якості. Його складно підкорити чужій волі, він завжди живе своїм розумом. Повторення літери попереджає про надмірну довірливість.
 • “Д”. Ця буква говорить про чесність, уміння тримати слово. Власник такого імені відрізняється чуйністю, добротою. Він завжди прийде на допомогу тому, хто просить про це. «Д» символізує матеріальний добробут, свідчить про вміння залучати гроші та правильно поводитися з ними. Також наявність цієї літери може попереджати надмірну гординю.

Гороскоп

Що ще можна розповісти про ім'я Ада? Багато залежить від того, під яким знаком зодіаку з'явилася його володарка.

 • Овен. Ця жінка відрізняється завзятістю, наполегливістю. Ніщо не може змусити її звернути з обраного шляху. Ада Овен рідко прислухається до оточуючих, практично завжди чинить по-своєму.
 • Тілець. Для цієї жінки не існує дрібниць, вона схильна все приймати близько до серця. Ада Телець висуває високі вимоги до оточуючих, намагається відповідати їм сама. Також ця жінка любить вдаватися до спогадів.
 • Близнюки. Запальна, агресивна, схильна до необдуманих вчинків – так можна коротко описати її. Ада Близнюки також відрізняється надмірною довірливістю, через що може стати жертвою шахраїв.
 • Рак. Ця жінка сентиментальна, постійно витає у хмарах. Критику Ада Рак сприймає вкрай болісно. Вона намагається приховувати свою вразливість, проте справляється із цим далеко не завжди.
 • Лев. Ця дама має талант організатора, який допомагає їй досягти успіху в житті. Вона вперта, не схильна до компромісів, не любить критики на свою адресу. Її агресивна і зухвала поведінка може дратувати людей.
 • Діва. Тактовна, розумна, делікатна – така жінка. Ада Діва уникає галасливих компаній, воліє перебувати на самоті. У людях цінує різнобічність, широкий кругозір.
 • Терези. Це захоплююча натура, яка постійно прагне дізнаватися про щось нове. Рідкісна справа Ада Терези доводить до кінця, тому що швидко остигає до всіх своїх проектів.
 • Скорпіон. Незалежна та самостійна – так можна описати її двома словами. Ада Скорпіон не довіряє людям, насилу заводить друзів. Мало хто знає про те, наскільки сильно вона боїться самотності.
 • Стрілець. Ця жінка наївна, легковажна, воліє жити сьогоднішнім днем.
 • Козеріг. Прямолінійна, критична, зарозуміла – така дама. Ада Козеріг більше часу приділяє кар'єрі, ніж сім'ї.
 • Водолій. Ця жінка готова зробити все для того, щоб опинитися в центрі уваги. Іноді вона може поводитися епатажно.
 • Риби. Ада Риби – сором'язлива, мовчазна, нетовариська. Рідко дослухається думки інших людей, більше довіряє своїй інтуїції.

Дізнавшись більше про це прекрасне ім'я, новим знайомим Ади буде легше зрозуміти її, а рідним та близьким – налагодити стосунки.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua