До чого свербить верхня Губа: у дівчини, жінки або чоловіка – прикмета

Згідно приймете, наслідки свербіння в області рота безпосередньо пов’язані з підлогою людини, який зіткнувся з цими відчуттями. У тлумаченні також враховується день тижня і почуття, які відчував людина в цей момент. Нездужання могло статися після тривалої прогулянки на свіжому повітрі в вітряну погоду або через недостатню кількість вітамінів в організмі. Якщо ці передумови можна з легкістю виключити, тоді саме час звернутися до народних забобонів.

До чого свербить верхня губа: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

До чого свербить верхня губа – загальні тлумачення прикмети

Через що раптом в області верхньої губи став турбувати нав’язливий свербіж? Це може бути пов’язано з загострилися вірусом герпесу або алергічною реакцією на будь-якої хімічний препарат, але, якщо це не є передумовами, то пояснити, що відбувається зможуть прикмети. Виділяють три основних тлумачення, якщо свербить верхня губа:

1 Ви можете отримати ляпас по губах.

2 В недалекому майбутньому вас будуть пристрасно цілувати при романтичній зустрічі.

3 Ви будете розмовляти по душам зі знайомим.

Друге токування набагато приємніше першого. Однак такий розвиток подій може статися тільки у тих, хто перебуває у відносинах. У тому випадку, якщо у вас немає пари і найближчим часом ви не зустрінете свою другу половину, з вами може статися менш приємне пророцтво: ви отримаєте по губах. Причиною цього може послужити безглузда фраза або невтішні слова на будь-чию адресу. Дане трактування зовсім не має на увазі рукоприкладство. Це може бути словесна перепалка.

Інші тлумачення прикмети

Що ще може передвіщати зачесане раптово верхня губа? Виходячи з практики, можна зробити висновок, що найчастіше ця прикмета віщує розмову по душам з близькою людиною. Свідчить про це саме верхня губа. Однак це не обов’язково буде світська бесіда на цікаві теми, це можуть бути і звичайні плітки. Тут важливо прислухатися до думки езотериків, які стверджують, що плітки не призводять ні до чого хорошого. Якщо ви все ж виявилися втягнуті в неприємну розмову про будь-кого, краще залишити свою думку на його рахунок при собі.

На думку езотериків, свербіж в області рота віщує розмову, який обов’язково затягнеться на тривалий період. Це може бути бесіда з начальством або в колі друзів, в особливих випадках такий дискомфорт буде передвіщати спілкування з родичем старшого віку.

Найприємнішим тлумаченням прикмети є швидке урочисте застілля. Людина, у якого засвербіла губа, обов’язково виявиться гостем на найближчому торжестві. Молодятам народне марновірство обіцяє медовий місяць, який триватиме всю спільне життя.

Свербіти може не сама губа, а шкіра над нею, тоді людині доведеться зіткнутися з невдячністю з боку свого оточення.

Свербить верхня губа у дівчини чи жінки

Чешущіеся верхня губа незаміжньою представниці прекрасної статі обіцяє приємну зустріч з незнайомцем, яка закінчиться пристрасним поцілунком. Якщо свербіж відчуває дівчина, яка перебуває замужем, то в найближчому майбутньому родичі зберуться навколо її увагою, порадують несподіваними подарунками, а в магазинах будуть чекати вигідні акції.

До чого свербить верхня губа: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

У дорослої жінки верхня губа може свербіти до пригощань. Можливо, вас пригостять смачними десертами або запросять на каву з солодощами. Також губа у жінки може свербіти до покарань. Якщо ви не контролюєте свою промову, то незабаром за це ви можете отримати «по губах».

Свербить верхня губа у хлопця або чоловіка

У представників чоловічої статі свербіж в нижній частині обличчя часто буває пов’язаний з появою вусів. Якщо ж у хлопця дискомфорт проявляється саме в області верхньої губи, то зустріч з коханою не змусить себе чекати і закінчиться жарким поцілунком. Також це може обіцяти хлопцю зустріч з людиною, яка давно не з’являвся в його житті. Несподівана зустріч подарує багато позитивних емоцією.

Сверблячка на верхній губі у дорослого чоловіка віщує йому швидку зустріч з близькою людиною чоловічої статі.

До чого свербить верхня губа по днях тижня

Щоб витлумачити прикмету більш точно, потрібно звернути увагу і на який день тижня, в який в області верхньої губи у вас з’явилися неприємні відчуття.

  • Понеділок. Якщо це сталося в перший день тижня, то найближчим часом від людини, до якого ви відчуваєте сильні почуття, піде запрошення на побачення, якого ви так довго чекали. Якщо романтична зустріч для вас не актуальна, то це буде просто приємний знак уваги, можливо, у вигляді невеликого подарунка.
  • Вівторок. Сверблячка, що виник у вівторок, вказує на те, що пора залишити всі справи і приділити собі час. Кращим рішенням у цей день стане похід в кінотеатр, кафе або спа-салон, також можна прийняти гостей і провести вечір за дружнім чаюванням. Благополуччя наступних днів буде залежати від того, наскільки комфортно ви проведете цей день. У деяких джерелах згадується про те, що зачесати у вівторок верхня губа обіцяє швидку бесіду з начальством, яка благополучно відіб’ється на кар’єрі.
  • Середа. Неприємні відчуття, що виникли в середу, нагадують про важливі справи, які, швидше за все, були забуті, але тепер вимагають невідкладного прийняття рішень. Можливо, якийсь проект був вчасно незакінчений або ви відсунули в бік робочі обов’язки. Тому в цей день потрібно сконцентруватися, відкрити щоденник і вирішити всі недавно занедбані справи. Запланована на цей день зустріч з друзями може закінчитися вельми неприємним інцидентом, тому вам слід уважніше ставитися до того, що ви говорите.
  • Четвер. Раптово зачесати під кінець тижня верхня губа означає, що вже на наступний день вам подарує ніжний поцілунок об’єкт давньої симпатії, або ж доля приготувала вам приємну зустріч з близькими друзями.
  • П’ятниця. Стала турбувати верхня губа в самому кінці робочого тижня? – день пройде спокійно і позитивно, а якщо у вас є кохана людина, то до вечора чекайте загострення потягу до нього. В цей же день ви можете раптово отримати запрошення на романтичне побачення. З іншого боку, губа, зачесане в п’ятницю, може передвіщати серйозні сварки і конфлікти в стосунках з другою половиною. Тому весь день потрібно тримати вухо гостро, стежити за своїми словами і постаратися всіма шляхами уникнути конфлікту, який назріває.

До чого свербить верхня губа: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

  • Субота. Такий недуга в перший вихідний свідчить про те, що цей день потрібно прожити в повному спокої, присвятивши його зустрічам з близькими людьми і добрими знайомими. Губа, зачесане в суботу у незаміжньої дівчини, обіцяє їй незабаром початок дуже перспективного і серйозного роману.
  • Неділя. Сверблячка в області рота, що почався в першій половині дня, віщує несподівані, але приємні клопоти, які будуть пов’язані з далеким подорожжю. Нездужання у вечірній час означає бесіду з близькою людиною на дуже серйозну і важливу тему.

Тлумачення прикмети по часу доби

Ранок. Незалежно від дня, якщо верхня губа починає турбувати в ранкові години, то це головна ознака того, що незабаром людина буде запрошений на урочисте застілля або отримає на свою адресу незвичайні знаки уваги. Для юної представниці прекрасної статі така прикмета означає, що вона скоро стане щасливою власницею їстівного презенту.

День. Почала свербіти в середині дня верхня губа віщує в найближчому майбутньому дуже важлива розмова, який буде малопріятен для співрозмовників.

Вечір. Якщо молоду дівчину або хлопця ближче до вечора починає турбувати свербіж в області рота – незабаром хтось старший з родичів буде проводити з нею або з ним тривалу бесіду повчального характеру.

Ніч. Якщо верхня губа стала турбувати пізно ввечері або в нічний час, то людина має нелегкий розмову зі своєю другою половинкою. Доля не дозволить уникнути цієї бесіди.

Чи прийме, що пояснюють причину сверблячки верхньої губи, існує дуже багато. Вірити в них чи ні – вирішувати вам. Але пам’ятайте, що ваше життя залежить тільки від вас самих і сліпо вірити прикметам – нерозумно!

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua