До чого свербить Ніс: у дівчини, жінки або чоловіка – прикмета

Сверблячка носа, так чи інакше, обіцяє певні події в найближчому майбутньому. Ось тільки які? Адже в народі ходить безліч прикмет, варіантів тлумачення: одні стверджують, що ніс свербить до швидкої закоханості, інші – що до багатства, а треті – що на превеликий застілля з морем алкоголю. Насправді ж, щоб точно визначити значення цього сигналу від організму, потрібно знати більше тонкощів. Тлумачення завжди залежить від безлічі факторів: конкретної частини носа, в якій людина відчуває свербіння, часу доби, дня тижня.

До чого свербить ніс: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

До чого свербить ніс – загальні тлумачення прикмети

 • Найбільш відомий варіант тлумачення: ніс свербить до радості, торжества, чогось приємного в майбутньому. Наприклад, до розкішного свята, отримання довгоочікуваного запрошення від кого-небудь, урочистого прийому або веселою «гулянки». Іноді до цього додається неминуча удача на роботі, успіх у фінансовій сфері.
 • Але варто пам’ятати: часто свербіж в області носа віщує прийдешні неприємності: сварку в колі сім’ї, сварку з близькою людиною, нерозуміння з боку колег, іноді навіть дуже серйозний конфлікт або бійку. А це означає, що іноді, якщо свербить ніс, слід трохи зменшити свій запал, не влазити в розборки хоча б навмисно.
 • Цікаво і значення автоматичного почухування носа при розмові з кимось. Якщо ваш співрозмовник починає так робити, то він, швидше за все, бреше або збирається збрехати. Це цілком відомий сигнал з мови тіла і просто факт з психології, так що корисно буде насторожитися. Ну а якщо брехати в розмові збираєтеся ви, потрібно пам’ятати про це жесті і тримати себе в руках. Інакше знає психологію співрозмовник розкусить ваші наміри.

Де саме свербить?

Свербить весь ніс

Тут потрібно сказати, що перед тим, як звертатися до прикмет, повір’їв та тлумаченням з «тонких світів», необхідно переконатися, що свербить ніс не через захворювання (наприклад, алергії) або інших медичних чинників. Якщо спостерігається явне почервоніння, припухлість або висип, то краще відправитися до лікаря.

Потрібно звертати увагу і на інтенсивність свербежу:

 • Відчутний свербіж, який важко ігнорувати, віщує швидке отримання великої суми грошей.
 • Помірний свербіж вказує на вечірку, корпоратив або відмінно проведений свято найближчим часом.
 • Слабкий ледве помітний свербіж – це скоріше застереження, яке говорить про сварки з кимось із найближчого оточення, з рідними, або ж про розбіжності з начальством і прийдешні проблеми на роботі. Однак «збити погане передбачення» дуже просто: потрібно всього лише акуратно стукнути себе по носі і весь негатив спаде.

Свербить кінчик носа

Перш за все, кінчик носа відповідає за матеріальну сторону життя, а його свербіж стає передвісником несподіваного прибутку в особливо великому розмірі. Але є й інші, не менш позитивні тлумачення цієї прикмети. Серед них, наприклад, успіхи в роботі, підвищення статусу, приємні нові знайомства, досягнення гармонії в особистому житті і затишної атмосфери будинку, спокій, благими звістками, здійснення давньої мрії.

Свербить під носом

З усіх варіантів свербіння в області носа це не найсприятливіший. Тут мова йде все більше про провал якихось планів, на які ставилися великі надії, розчарування в своїх здібностях, зниження мотивації до роботи.

Правда є і більш обнадійливий значення. Прийдешня неймовірно бурхлива і полум’яна любов: почуття спалахнуть дуже швидко, будуть стрімко розвиватися, буквально перетягуючи на себе весь час і ресурси. Тут важливо зберегти свій розум кристально чистим, не піддатися оманливого «польоту в хмарах». В іншому випадку в майбутньому відбудеться ряд невдач у роботі, кар’єрі, спілкуванні з друзями.

До чого свербить ніс: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

А ще, якщо у нареченої або нареченого незадовго до весілля свербить під носом, життя в шлюбі буде приємною, благополучної, спокійній і повної взаєморозуміння!

Ніс свербить всередині

Це виключно фінансова удача. Незабаром після того, як зачешется внутрішня частина носа, людини буде чекати підвищення на посаді, налагодження контактів з начальством … Або ж вигода, в досягненні якої не потрібно надмірно багато вкладати зусилля: виграш в конкурсі, лотереї, премія і т.п.

Свербить праворуч або ліворуч

Ліва сторона в такому випадку буде означати проблеми в фінансовому плані: втрату великої суми, провал робочого плану, сварку з начальством, звільнення. Трохи рідше це обіцяє погіршення здоров’я, неприємні, але не дуже серйозні захворювання, проблеми в особистому житті, в любові і відносинах.

Права ж сторона носа свербить швидше до хорошим подіям, приємних новин, невеликим успіхам, що піднімає настрій. До можливих конкретним тлумаченням відносяться: несподіваний, приємний сюрприз від коханої людини, вдало склалося романтичне побачення, з успіхом завершилася операція. Майбутнім матері це говорить про народження дівчинки.

Свербить ніс в області перенісся

Найгірше з можливих прогнозів, пов’язаних з сверблячкою носа. Це означає глобальні зміни в гіршу сторону, вкрай погані події.

Такі як:

 • хвороба або смерть рідної людини, улюбленого;
 • сімейні конфлікти аж до розлучення і розділу майна;
 • звільнення з роботи і втрату практично всіх грошей;
 • автокатастрофи, аварії, серйозні травми.

Зупинити наслідки свербіння в переніссі, знову ж таки, легко: треба триразово потерти цю область і налаштуватися на позитивний результат.

Свербить ніс у дівчини чи жінки

Тлумачення свербіння конкретно у жінок і дівчат буде трохи відрізнятися, тому вам варто звернути увагу на це.

Зсередини, як у молодої дівчини, так і у дорослої жінки ніс свербить незадовго до неприємностей, найчастіше перед справжнісінькою чорною смугою: в кар’єрі, у взаємодіях з родичами, в особистих відносинах.

При цьому свербіж зліва пророкує швидше приємні події, емоції, що запам’ятовуються поїздки, зав’язування романтичних відносин, які якщо і не стануть довгостроковими, то точно принесуть багато задоволення.

Якщо свербить з правого боку – найближчі стосунки будуть вдалими і триватимуть дуже довго. Однак є й інша трактування: якщо першорядне значення для жінки має робота, то удача прийде саме в цій сфері. І, так чи інакше, це буде означати якийсь успіх: але все-таки з урахуванням можливостей і прагнень. Якщо жінка захоплена мистецтвом, то, цілком ймовірно, зможе досягти висот у цій сфері, якщо спортом, то виграє змагання, чемпіонат, займе призове місце і т. Д.

Молодій дівчині, у якої засвербів ніс, варто підготуватися до уваги з боку протилежної статі, можливо, вона зустріне свою другу половинку.

Свербить ніс у хлопця або чоловіка

Для чоловіків є зовсім інші тлумачення того ж самого сверблячки. Про це теж важливо пам’ятати, щоб розгадка прикмети була найбільш точною і відповідає дійсності. Інакше можна допустити помилку і не зуміти вчасно приготуватися до того, що готує доля.

Якщо у молодого хлопця або дорослого чоловіка свербить вся поверхня носа, то це абсолютно точно до бійки. Причому такий, яка закінчиться далеко не на користь людини, чий ніс недавно зуділа – йому може загрожувати навіть серйозна травма. Однак не варто передчасно хвилюватися. Є спосіб позбутися від негативних наслідків: попросити кого-небудь навмисне злегка вдарити по кінчику носа. Тоді доля вирішить, що прикмета вже збулася (отримав адже людина по носі!).

Є і позитивні прогнози. Сверблячка з лівої сторони не означає нічого крім наближаються романтичних відносин, палкого кохання, емоційної стабільності. Для тих, хто вже перебуває у відносинах, це значить швидше за успішне створення домашнього затишку, приємною сімейної обстановки.

Якщо ніс свербить з правого боку, то це обіцяє вам фінансовий достаток і кар’єрне зростання, який спричинить за собою істотне підвищення заробітної плати.

Можливо і ще одне приємне тлумачення: скоро буде якесь свято, галасливі розваги в колі близьких. І, хоча можна дозволити там собі розслабитися, слід хоч трохи контролювати себе і не дуже зловживати спиртними напоями.

До чого свербить ніс по днях тижня

Залежно від дня тижня, чешущіеся ніс пророкує різні речі.

 • Понеділок. Несподівані труднощі і труднощі, які будуть здаватися дуже серйозними, але дозвіл їх прийде вже до кінця тижня. Ще швидше, якщо не соромитися просити допомоги у близьких.
 • Вівторок. Запрошення на свято, весілля, вечірку, день народження і так далі. Краще за все не думати і скоріше дати згоду, тому що це допоможе розслабитися і принесе багато позитиву.

До чого свербить ніс: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

 • Середа. Є можливість отримати довгоочікуваний подарунок від коханої людини або колег. Це істотно підніме настрій, яке весь тиждень протримається на висоті.
 • Четвер. Є великий шанс отримати запрошення на романтичне побачення, приємну прогулянку і веселе проведення часу. Але до таких пропозицій краще поставитися з обережністю: погоджуватися, тільки якщо запросив по-справжньому приємний, не викликає підозр або почуття незахищеності.
 • П’ятниця. Цей день віщує вам приємно проведений час в компанії давніх знайомих, друзів, приятелів. Це відмінний момент, щоб розслабитися, поговорити на хвилюючі теми, розповісти про останні події в житті.
 • Субота. У цей день тижня свербіж означає, що людина витрачає дуже багато своїх ресурсів, які варто було б поберегти (мова йде як про збереження енергії, так і про фінансову економії).
 • Неділя. Краще не вплутуватися в сумнівні пригоди, а посидіти вдома, відпочити або зайнятися не напружує господарськими справами. Інакше буде шанс наразити себе на небезпеку, отримати вигоряння або розчарування тим, що відбувається.

Тлумачення прикмети по часу доби

Ранок. Якщо ніс свербить в ранковий час, то неодмінно протягом дня прийдуть гості. Зустріч пройде якнайкраще, підніме всім настрій і навіть поліпшить самопочуття.

День. У найближчому майбутньому відбудеться захід з великою кількістю алкоголю і частувань. Можлива також чимала грошова прибуток.

Вечір. Увечері свербіж обіцяє неприємності. Можуть виникнути розбіжності з близькими або друзями, причому їх дозвіл буде довгим і виснажливим процесом. Також прикмета вказує на фінансові труднощі, втрату невизначеної суми грошей.

Ніч. Заплановані придбання будуть дуже корисними і приємними. Можливо матеріальне заохочення. Будь-які угоди виявляться перспективними і дуже прибутковими, навіть більшою мірою, ніж від них очікували.

Що робити з негативними прогнозами?

Перш за все, не варто зациклюватися на поганому розвитку подій, в іншому випадку негатив навпаки буде з більшою силою притягнуть у ваше життя. Кращий вихід із ситуації – налаштуватися на благополучний результат і бути впевненим в своїх силах: навіть якщо проблеми виникнуть, впоратися з ними не дуже важко.

А ще, звичайно, важливо ніколи не забувати про те, що все діється тільки на краще. Негативний досвід – теж досвід, і його наявність в майбутньому може стати найсильнішим зброєю, яке зробить людини мудрішими, витривалішими, навчить проявляти стійкість і сміливо дивитися в очі небезпеки.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua