До чого свербить ліве Зап’ястя у дівчини, жінки або чоловіка – прикмета

Часто ми ігноруємо знаки, які надсилаються нам згори. Але ж нерідко від невірних вчинків і можливих помилок нас рятує саме те саме «шосте відчуття». Особливо в наш час людям з їх швидким і інтенсивним темпом життя варто звертати увагу на ознаки, на спробу долі витягнути нас з суєти і низки днів. Але робити це потрібно грамотно, враховуючи всі найдрібніші деталі, наприклад, день тижня, час, місце, тривалість знака.

До чого свербить ліве зап'ястя у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

До чого свербить ліве зап’ястя – загальні тлумачення прикмети

У стародавніх повір’ях про руках людини велика роль відведена зап’ясть. Вважається, що руки символізують свободу людини і його фінансовий статус. Але здавна відомо, що біси знаходяться саме по ліву сторону від людини, а сама ліва сторона символізує темряву і несе в собі негативний посил. Тому, коли свербить ліве зап’ястя, людини чекають неприємності, можливо, як у фізичному, так і моральному плані. Якщо ж рука свербить довго, вірогідні більш серйозні проблеми. Іноді цей знак може вказувати на довгий і не дуже хороший від’їзд – військова служба або навіть ув’язнення в місця позбавлення волі, або на серйозну хворобу з втратою можливості ходити. І все-таки не варто заздалегідь переживати за своє життя, бути може нічого страшного і не трапиться, свербіж лівого зап’ястя – всього лише прикмета, на яку просто варто звернути увагу. Наприклад, тривалий від’їзд можна трактувати як тривале відрядження.

Цілком ймовірно, зміниться фінансова сторона життя. Вам доведеться терпіти якісь позбавлення – скорочення на роботі, зменшення заробітної плати, крадіжки і пограбування.

Можливі сварки з близькими людьми: родичами, дітьми, чоловіком або дружиною. Дуже рідко ліве зап’ястя свербить до зради коханої людини.

Слід приділити увагу і того місця, яке свербить. Якщо свербить біля великого пальця – очікуються великі сварки в родині через гроші або майна. Тильна сторона зап’ястя скаже про сварки з оточуючими, а також про негативні наслідки в майбутньому. Так чи інакше, свербіж лівого зап’ястя починається через наростання негативної енергії, особливо якщо свербить внутрішня сторона руки. До цього ведуть надмірні емоції, невдоволення і претензії, які людина накопичує і носить в собі. Тому важливо виплеснути ці почуття, позбутися від них. Для цього є кілька по-справжньому дієвих способів: поговорити, виписати свої думки в зошит, можна навіть влаштувати хаос, що дає хороший вихід енергії – можна побити посуд або навести безлад. Або ви можете провести нескладний ритуал – цей спосіб найменш витратний і найбільш легкий. Близькій людині необхідно перев’язати ваше зап’ястя червоною ниткою, закріпивши її на сім вузликів. При цьому ви повинні бути обидва налаштовані позитивно. Якщо ж нитка порветься і загубиться, значить, вона дала своєму господареві вихід руйнівної енергії.

Свербить ліве зап’ястя у дівчини чи жінки

Якщо ліве зап’ястя свербить у молодої дівчини, їй варто бути акуратніше зі своїм оточенням. Можливо, в ньому знаходяться вороги, заздрісники, які хочуть зіпсувати їй життя. Тому варто поставитися до своїх знайомих більш уважно.

Жінкам така прикмета теж говорить про приховану небезпеку, за рогом вас можуть чекати конфлікти і суперечки з близькими і колегами. Тому постарайтеся в цей день бути більш спокійною і зводити нанівець всі зароджуються конфлікти.

Свербить ліве зап’ястя у хлопця або чоловіка

А ось для молодого хлопця свербіж лівого зап’ястя позначає зовсім невеликі проблеми. Наприклад, втрата невеликої суми, сварка з коханою людиною або друзями.

Для більш дорослого чоловіка така прикмета обіцяє насуваються конфлікти, причому і в родині, і на роботі, можливо, навіть просто на вулиці з незнайомими людьми.

До чого свербить ліве зап'ястя у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

До чого свербить ліве зап’ястя по днях тижня

На цю деталь також варто звернути увагу для більш вірного трактування прикмети. Отже, в який день тижня ви відчули свербіж лівого зап’ястя?

  1. Понеділок – проблеми на роботі: скорочення, зниження зарплати, дисциплінарні стягнення – догану або штраф.
  2. Вівторок – обмеження, поява рамок, які для вас небажані і здатні викликати агресію.
  3. Середа – втрачені можливості, невірний вибір і жалю. При свербінні лівого зап’ястя в цей день важливо ретельно обмірковувати кожну свою дію.
  4. Четвер – неполадки в родині: з батьками, з дітьми, з чоловіком або дружиною. Краще піти на компроміс, щоб не зіпсувати відносини.
  5. П’ятниця – проблеми на роботі, але вже через людський фактор, наприклад, сварка з колегою або начальником. Постарайтеся тримати себе в руках, не піддаватися на провокації.
  6. Субота – матеріальні втрати: грабіж, втрата великої суми через неправильні вкладень. Слідкуйте за своєю фінансовою складовою!
  7. Неділя – вашим планам на відпочинок не судилося збутися, або вони зірвуться взагалі, або відпочинок обернеться заворушеннями і переживаннями.

Чи можна нейтралізувати дію прикмети?

Необхідно дати вихід накопиченої темної енергії. Поговоріть зі своїми близькими і колегами, висловіть свої невдоволення, але постарайтеся одночасно і вирішити саму проблему. Або можете висловитися своєму близькому другові чи навіть самому собі, ставши перед дзеркалом. Якщо ви не хочете озвучувати свої переживання вголос, можна взяти ручку і виписати все докладно в зошит: це дасть вихід енергії і допоможе привести думки в порядок.

Вам необхідно звільнити тіло і душу від скупчився негативу, інакше або він вийде, знайде фізичну форму і принесе втрати і невдачі, або він захопить вас з головою і призведе до конфлікту з оточуючими. Тобто прикмета лише дає вам знак, що в вашому внутрішньому світі неспокійно, варто звернути увагу на свій стан і передбачити подальший розвиток подій.

До чого свербить ліве зап'ястя у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

Ліва сторона завжди говорить про неприємності. І навіть якщо ви не вірите в прикмети, то перестрахуватися нічого не варто. Будьте уважнішими до себе, своїх думок і почуттів, свого стану і здоров’ю. Не варто закривати очі на знаки долі, увагу до себе не буває зайвим. Головне – не зациклюватися на поганий приймете, потрібно направити свої думки в позитивне русло і придумати, як вирішити проблеми, що насуваються. Сверблячка на лівому зап’ясті може говорити і про алергію, тоді варто звернутися до лікаря, може бути це початок проблем зі здоров’ям.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua