Прищ на губі: значення прикмети

З позиції народних прикмет таке явище, як прищ поруч з губою, може трактуватися по-різному. Притому в залежності від ситуації значення будуть повідомляти як про щось хороше, так і погане. Що може передвіщати запалення на обличчі, далі в статті.

Трактування для жінок

Поява прища на губі дівчата повідомляє про швидкі зміни в романтичній сфері:

Прищ на губі: значення прикмети

  • Самотня жінка зустріне свою любов;
  • Дівчина, яка має закоханість, відправиться на побачення;
  • Особа, яка перебуває у відносинах, може отримати пропозицію вийти заміж;
  • У жінки виникне таємний залицяльник – він буде дотримуватися стратегії спілкування за допомогою натяків;
  • Якщо запалення знаходиться над верхньою губою, значить, жінка закохана, проте, не готова повідомити про це об'єкта своєї симпатії;
  • Виникнення прища у заміжньої жінки повинно її насторожити – доля вирішила перевірити надійність шлюбу. Можливо, незабаром в житті з'явиться людина, спокуса на роман з яким може зруйнувати відносини з чоловіком.

Значення повір'їв для чоловіків

Запалення, що з'явилося поруч з губою у хлопця, обіцяє погані події. Ймовірно, незабаром юнака очікують складності, а сам юнак відчуває почуття невизначеності в життя. Однак, негативних наслідків ознаки можна уникнути, якщо стати обличчям до обличчя з труднощами. Відновити спілкування з кимось із давніх друзів також не буде зайвим. Крім цього, варто приділити увагу відношенню до оточуючих.

Прищ на губі: значення прикмети

У разі, коли запалення виникло під губою, чоловікові варто підготуватися до приходу гостей, не виключено, що давній приятель вирішить побачитися. Для самотнього хлопця це може означати, що скоро він зустріне кохану.

З точки зору медицини, якщо у людини з'явилося запалення в одному з куточків губ, велика ймовірність, що це герпес. Застуда не має нічого спільного з прищами, воно з'являється в моменти, коли у людини знижується імунітет. В такому випадку до прикмет звертатися не варто – краще відвідати лікаря.

Місце появи прища

Прищі схильні підхоплюватися в різних місцях на тілі людини. Однак, якщо запалення виникло над губою праворуч, це значить, що пора поділитися своїми особистими переживаннями з близькими родичами або друзями. Придушуються емоції змушують постійно дивитися в минуле, не даючи будувати майбутнє в сьогоденні. Буває непросто відкритися комусь – проте, не варто побоюватися зробити це. Близькі люди напевно зрозуміють причини переживань і, якщо це буде потрібно, дадуть слушну пораду.

Інші значення прикмети:

1. Якщо прищ вискочив на верхній губі зліва, це свідчить про те, що у людини виник таємний залицяльник. Однак, він не наважується підійти і зізнатися в своїх почуттях через те, що не впевнений в їх взаємності. Можливо, ця людина і той, у кого з'явилося запалення на губі, добре знайомі.

Прищ на губі: значення прикмети

2. Коли з'явилося посередині верхньої губи запалення не турбує – не схильна хворіти або свербіти, значить, скоро в житті людини відбудеться романтична зустріч, яка призведе до роману. Варто враховувати, що чим довше не проходить прищ, тим міцніше і триваліше будуть відносини.

3. Якщо прищик з'явився над верхньою губою праворуч, це значить, людину оточують плітки. Притому ведуть і поширюють їх близькі і добре знайомі люди: родичі, друзі, колеги. Варто звернути увагу на коло свого спілкування – можливо, серед оточення є недоброзичливці.

4. Якщо запалення з'явилося над верхньою губою, це може означати, що хтось із близьких родичів людини відчуває по відношенню до нього почуття глибокої образи. Не виключено, що скоро в родині почнуться сварки. Щоб попередити виникнення конфліктних ситуацій, варто подумати, хто міг образитися і постаратися вирішити непорозуміння.

Прищ на губі: значення прикмети

5. Можливо, що в колі спілкування людини присутній надмірна кількість недостойних людей і хтось бреше за спиною.

6. Якщо запалення виникло під центру над верхньою губою, поруч носом, це є ознакою негативних подій. Неприємності можуть наздогнати як в особистому житті, так і в стосунках з родичами.

7. Якщо прищ з'явився на нижній губі справа у незаміжньої дівчини або неодруженого хлопця, це означає, що скоро в житті виникне людина, до якого з'являться романтичні почуття. Притому зв'язок двох згодом утворює міцний союз.

8. Якщо прищ виник на нижній губі зліва, це обіцяє поцілунок з кимось із близьких людей. Такий жест з боку іншої людини буде мати дружній характер, в ньому не буде любовної пристрасті.

9. Якщо запалення з'явилося під нижньою губою зліва, варто очікувати приємного проведення часу в колі друзів. Зустріч принесе багато позитивних емоцій, допоможе зняти стрес, що накопичився, дасть можливість обговорити цікаві теми.

10. Якщо прищ виник над нижньою губою праворуч, це обіцяє конфлікти – як в родині, так і в стосунках з друзями.

Прищ на губі: значення прикмети

11. Якщо запалення з'явилося над нижньою губою зліва, варто очікувати поцілунку. Якщо людина складається у відносинах, це означає, що він буде романтичним. Однак, якщо той, у кого з'явився прищ, самотній, його чекає дружній поцілунок з боку кого-то з друзів або родичів.

12. Якщо запалення виникло по центру над нижньою губою, людині варто очікувати приємних і радісних подій у житті. Не виключено, що скоро він відправиться в довгоочікувану подорож або отримає щедрий подарунок.

13. Якщо на одному з кутів рота з'явився прищ, це означає, що за спиною у людини хтось бреше і готовий зробити підлий вчинок по відношенню нього. Примітно, що це може бути не тільки заклятий ворог, але і близька людина. Варто придивитися до свого оточення і в разі, якщо вдасться обчислити недоброзичливця, припинити спілкування з ним.

Розглянувши прикмети, повідомляють, чого варто очікувати в життя, якщо з'явився прищ поруч з губою, неважко помітити, що трактування можливих подій знаходиться в прямому зв'язку з локалізацією запалення.

Відео в тему

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua