Прикмети і забобони про зникнення або знахідку сережки

Втрата улюбленої речі – завжди неприємність. Однак у випадку з сережками ситуація стає в два рази складніше. Втративши одну з пари, носити їх вже неможливо. Крім цього, існує безліч різних прикмет і забобонів, пов'язаних з втратою або знахідкою цих прикрас. Всі вони мають різне трактування і індивідуальне для кожної людини значення.

 • Прикмети, пов'язані із знахідкою прикрас
 • Відео в тему
 • Трактування для чоловіків

  У тому випадку, коли сережка загублена представником сильної статі, прикмета має негативне значення. Згідно з давнім повір'ям, прикраса для вуха представляло собою своєрідний захист воїнів від недругів і ворожих атак, а також символізувало матеріальний достаток і заняття гідного становища в суспільстві. Втрата сережки для чоловіка може означати:

  Прикмети і забобони про зникнення або знахідку сережки

  • Істотні розтрати;
  • Втрату накопичень, руїну
  • Незаплановані витрати.

  Значення для незаміжніх дівчат

  Вільна дівчина, яка втратила сережку, не повинна турбуватися, так як це для неї обернеться несподіваним щастям, що пророчить доленосну зустріч з майбутнім чоловіком. Прикмета актуальна і для дам, які стали вдовами або розлучилися з чоловіками. Їх активне прагнення знайти свою любов втілиться в життя.

  При втраті сережки дівчиною, яка ще незаміжня, але зустрічається з хлопцем, слід готуватися до розриву відносин. Вона довго не буде одна, незабаром її чекає знайомство з протилежною статтю. Однак прикмета має застереження, про яку важливо пам'ятати: якщо втрачене прикраса знайдеться, то новостворений союз довго не протримається і розпадеться.

  Чого чекати заміжній жінці

  Якщо, яка перебуває у шлюбі жінка, втрачає одну сережку, це віщує їй вельми позитивні зміни в житті. Прикмета має й інше значення: втрата прикраси позначає знайомство з привабливим чоловіком і початок відносин на стороні.

  Прикмети і забобони про зникнення або знахідку сережки

  Якщо одночасно двом сережок судилося загубитися – це хороший знак, що позначає, що очікується дика удача в справах і починаннях, успіх і достаток. Однак, обвести долю навколо пальця не вийде, спеціально викинувши іншу сережку. Так, прикмета не спрацює.

  Праве чи ліве вухо

  Трактування прикмети для жінок і чоловіків в більшості випадків залежить від того, з якого вуха випала сережка. Для різних людей повір'я має своє значення:

  • Самотню дівчину, яка втратила сережку з лівого вушка, в майбутньому чекають серйозні випробування, до тих пір поки вона не вийде заміж за коханого чоловіка;
  • Заміжня жінка, яка втратила сережку з лівого вуха, повинна бути готовою до того, що її справжній чоловік може піти від неї до суперниці;
  • Жінку або чоловіка, які втратили сережку з правого вуха, очікують позитивні зміни в житті. За давнім повір'ям, вважається, що прикраса увібрало в себе всю негативну енергію і забрав з собою;
  • Самотні панянки, що втратили прикраса з правого вушка, повинні готуватися до доленосної зустрічі з майбутнім обранцем. Закоханої дівчини така обставина віщує щасливий і міцний союз.

  Метал з якого зроблена прикраса

  Золоті або платинові сережки – це своєрідний захисний оберіг для людини, яка їх носить. Коли така прикраса втрачається, в давнину говорили, що земля просить «відкуп». В сучасний час вважають, що разом з золотом йде і погана карма.

  Прикмети і забобони про зникнення або знахідку сережки

  Трактування такої прикмети може мати і позитивне значення. Коли самотня дівчина втрачає сережку із золота або платини, незабаром їй доведеться готуватися до весільного торжества.

  Срібло, з якого виконана сережка, подвійно збільшує дію прикмети. Тому, якщо молода дівчина втрачає срібну прикрасу, її чекає міцний шлюбний союз і святкування з чоловіком срібного весілля.

  Якщо втратити сережку з інших матеріалів (заліза, сталі або полімерної глини), яка була чиїмось пам'ятним подарунком, не варто засмучуватися. Втрата в цьому випадку віщує дивовижне знайомство з приємним молодим чоловіком.

  Втратити сережку під час сну

  Якщо жінка спить, не обтяжуючи себе знімати сережки перед сном, цілком ймовірно, що вони загубляться в ліжку або під ліжком. Для цієї обставини є окрема прикмета, що має своє трактування.

  Прикмети і забобони про зникнення або знахідку сережки

  Якщо сережка розстебнулася, загубилася в простирадлах або впала під ліжко, значення прикмети наступне: незабаром очікуються серйозні зміни в житті, викликані неприємними обставинами або подіями. Найчастіше – це провісник розставання з близькою людиною. Якщо втратити сережку, але потім відшукати, трактування прикмети буде сприятливою, що обіцяє власнику отримання несподіваного подарунка або приємного звістки.

  Прикмети, пов'язані із знахідкою прикрас

  Кожна дівчина хоча б раз у своєму житті втрачала сережку, а ось знаходити таку дрібницю вдавалося не кожному. Будь-яке дорогоцінний виріб або біжутерія здатна вбирати в себе енергетику власника. Саме тому з давніх часів користуються повір'ям, яке говорить, що знайти сережку – не до добра. Предки не радили підбирати таку знахідку і, тим більше, її носити. Вважалося, що разом зі знайденою сережкою на людину перейдуть проблеми колишнього власника, захворювання і негативні емоції. У деяких випадках на дорогоцінний виріб могла бути накладена порча або прокляття.

  Прикмети і забобони про зникнення або знахідку сережки

  Якщо виріб зроблено із золота або платини, навіть переплавляти його не можна. Предки радили віднести знахідку в ломбард, а гроші, отримані з її закладення, роздати бідним. Згідно древнім забобонам, чоловік, що надійшов так, отримає несподіваний прибуток в фінансах, а жінка – радість і щастя в родині і на роботі. У народі кажуть, що удача повернеться обличчям, а сприятливий вплив на долю вдвічі посилиться, якщо вийде знайти відразу дві сережки.

  Відео в тему

  Наталия Ніколайчук
  zmorshki.in.ua