Чого чекати якщо вискочив прищ у вусі або біля нього

Така неприємна подія для людини може мати кілька причин. І якщо не брати до уваги запальні процеси, народна мудрість пропонує безліч значень. Насправді прикмета трактується в залежності від багатьох факторів, таких як місце розташування гнійника і навіть, в яку пору року скочив.

Значення народних повір’їв

Якщо прищ з’явився за правим вухом або безпосередньо на ньому, то це добрий знак. Пов’язано повір’я з перебуванням з цього боку ангела хранителя. Отже, якщо таке сталося, варто очікувати:

  • Хороших друзів. Поруч знаходяться вірні люди, які готові прийти на допомогу і не заздрять успіхам;
  • Похвали. Вона може бути виражена як у словесній формі від колег чи сусідів, так і у вигляді грамоти;
  • Вагітності. Жінкам, які з нетерпінням чекають двох смужок на тесті, цей знак говорить, що щаслива подія вже близько. Для чоловіка це відповідно означає, що він скоро стане татом;

Чого чекати якщо схопився прищ у вусі або біля нього

  • Любові. Попереду захоплюючий роман, причому, чим більше прищ, тим сильніше і довше почуття;
  • Приємні новини. Це звичайно, не виграш в лотерею, але інформація безумовно викличе посмішку і захоплений зітхання.

Прищ в лівому вусі, навпаки, сигналізує про настання неприємних подій. З боку, де сидить чорт, очікувати хорошого не варто. Це злісна істота приносить погані вісті, які можуть бути пов’язані як з особистим життям, так і з кар’єрою. Вважається, що він сидить зліва на плечі і нашіптує гидоти, тому трактування прикмети цілком однозначна, це недруги обмовляють. На жаль, людей, які прагнуть спаплюжити ім’я, досить. Знову ж таки, якщо прищ розрісся до розмірів фурункула, варто набратися сил для зіткнення з відвертими нападками на свою адресу.

Чого чекати якщо схопився прищ у вусі або біля нього

Прищ на мочці віщує низку випробувань. Це тривожний знак, тому що в результаті проходження труднощів, корисного ефекту чекати не доведеться. Можуть виникнути проблеми на роботі, а також розбрати з родичами. Варто відзначити, що майбутні проблеми в будь-якому випадку підуть на користь, зміцнять і загартують характер.

Езотерики пов’язують виникнення запалення на мочці з недостатнім захистом енергетичного поля. Можливо, в житті відбувається багато стресових моментів. Щоб уникнути розвитку ситуації, краще намагатися не приймати все близько до серця.

Якщо прищ вискочив під вухом, то прикмета тут однозначна і обіцяє зраду, причому, від близької людини. Варто критично оцінити оточення і вчасно виявити лукавого товариша. Предки радять знехтувати ідеєю делегування і всі відповідальні заходи взяти на себе.

Прищ всередині вуха часто свідчить про зміну погоди. Щоб зручно було трактувати цю прикмету, потрібно для початку переконатися, що раковина не болить. Адже це симптом серйозного захворювання, яке може означати тільки одне – пора звертатися до лікаря. В іншому ж випадку, все залежить від пори року. Так, якщо прищ схопився:

  • Влітку – попереду шквалистий вітер і сильні опади;
  • Навесні – буде швидке потепління;
  • Восени – дістати зимовий костюм доведеться раніше звичайного;
  • Взимку – люті морози, хуртовини та бурі.

Чого чекати якщо схопився прищ у вусі або біля нього

Паращук нерідко зриваються в області вух не просто так. Народна мудрість дозволяє сучасній людині вчасно відреагувати і передбачити несприятливі події. Або ж, підготуватися і прийняти удари долі. Втім, і хороші новини в реальному житті не валяться з неба. Прикмети прикметами, а похвалу від начальства або ж добрих друзів потрібно для початку заслужити.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua