До чого свербить права Ступня (стопа): у дівчини, жінки або чоловіка – прикмета

З давніх-давен люди помічали незвичайні явища: непримітні події, що ведуть до значних наслідків. Так народжувалися прикмети – знаки-попередження, які можна розглядати у снах і повсякденних справах. Багато з них можна пояснити і з наукової точки зору. Наприклад, з дитинства ми чуємо, як старші нарікають на біль в колінах і провіщають погану погоду. Причина проста: атмосферний тиск впливає на артеріальний тиск, а воно в свою чергу викликає хворобливі відчуття в суглобах. У деяких древніх племенах по стопі новонародженого визначали його здатності і характер – цими прикметами досі користуються физиогномики. І це далеко не єдині сигнали, що дають нам ноги.

До чого свербить права ступня (стопа): у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

До чого свербить права ступня – прикмета

Ще задовго до появи громадського транспорту наші предки долали величезні відстані в незручному взутті. У стомлених подорожніх зуділи і боліли ноги настільки, що з часом ці малоприємні відчуття приходили завчасно. І до нашого часу дійшла прикмета: якщо сверблять стопи, значить попереду чекає довга дорога або подорож.

Так, якщо свербить права ступня, то шлях буде неквапливим, дорога гладкою, а головне – принесе свої плоди і виправдає очікування. Скажімо, якщо мова йде про відрядження, то вдасться укласти вигідну угоду, якщо про подорож – побувати в намічених місцях і вдосталь насолодитися відпусткою. Це явище може означати і дорогу для близьких людей, які приїдуть до вас погостювати, а також переїзд.

Можна помітити: більшість прикмет, пов’язаних з «правою» стороною – віщують гарний, і навпаки. Якщо свербіж охопив лише праву ногу, то незабаром відбудеться сприятливе подія: добрі звістки, кар’єрний ріст, успіх у творчості або вирішення конфлікту. Але варто очікувати біди, якщо відчуття охопило обидві ноги. Сверблячка в двох ногах ототожнює ревнощі закоханих, так що краще придивитися до своєї половинки і не давати зайвого приводу для підозр.

Свербить права ступня у дівчини чи жінки

Для молодих дівчат це передвістя важливої події: весілля, переїзду або довгоочікуваного подорожі з коханим. Якщо ж серце дівчини вільно, то це знамення знайомства з гідним кавалером, яке належить незабаром. З високою часткою ймовірності в юнака виявляться багато якостей з тих, що дівчина хоче бачити в майбутньому дружині.

Для жінок зрілих і щасливих у шлюбі провіщається чудовий подарунок від чоловіка: спільний тур за кордон або навіть поповнення в сімействі.

Для одиноких дам це знак швидкої зустрічі з приємним чоловіком під час подорожі або успішної відрядження, з яким легко вдасться налагодити контакт, знайти спільні теми для розмов і навіть завести роман.

Свербить права ступня у хлопця або чоловіка

Одиноким хлопцям незабаром належить випробувати теплі і взаємні почуття, зустрівши привабливу дівчину – можна не сумніватися у взаємній симпатії. А ось зайнятим хлопцям свербіж послужить сигналом, що прийшов час зробити серйозний крок і зміцнити відносини з коханою: почати жити разом або зробити пропозицію. Будь-яке ваше рішення стане ключем до поліпшення відносин.

Чоловікам старшого віку свербіж правої стопи повідомляє про швидке підвищення, визнання з боку колег або вирішенні складної задачі. Будь-яке починання призведе до успіху, а знайомства під час поїздок – принесуть вигоду. Є висока ймовірність зустріти людину, яка допоможе вирішити робочі негаразди або навіть запропонує більш вигідну посаду в своїй справі. У сімейного вогнища чоловіка також чекає налагодження відносин, врегулювання конфліктів і непорозумінь, наближається вирішення побутових дилем.

Нехай практичність і реалізм чоловіків рідко дозволяє повірити в прикмети, але це не заважає їм збуватися.

Тлумачення прикмети по днях тижня

Щоб точніше витлумачити прикмету, краще звернутися до календаря. Адже тлумачення будь-прикмети багато в чому залежить і від дня тижня, коли вона дала про себе знати.

  • Понеділок. Якщо нога свербить в понеділок – вас чекає малоприємний розмову. Джерелом негативних емоцій може стати як дратівливий незнайомець, так і хороший друг або навіть член сім’ї. Що говорити, хтось «встав не з тієї ноги», а вам за це відповідати і отримувати закиди на свою адресу. Головне – зберігайте самовладання, адже все, що буде сказано на вашу адресу, вирветься назовні не з особистої неприязні, а від поганого настрою кривдника.
  • Вівторок. Якщо права ступня засвербіла у вівторок – посміхніться, день обіцяє вам багато хорошого. Будь-яка дорога принесе виключно позитивні емоції: покупки будуть вдалими, сеанси в кіно незабутні, зустрічі з друзями – теплими. Саме час відвідати місця, в які давно хотіли потрапити – це позитивно позначиться на емоційному стані і дасть сил на трудові будні.
  • Середа. У третій день тижня прикмета також несе позитивне тлумачення. Навіть невдачі будуть настільки незначними, що обернуться приводом для кумедних історій. Гумору в цей день буде хоч відбавляй: суцільні радісні події і зустрічі, наповнені щирим сміхом і усмішками.
  • Четвер. Якщо стопа свербить в четвер, значить незабаром вас чекає завершення непростого шляху: зважаться давно тривожать проблеми, завершаться непрості справи, прийдуть вірні відповіді на завдання, які ви довго обмірковували. У будь-якому випадку вас чекає позитивний фінал.
  • П’ятниця. Прикмета в цей день послужить попереджувальним сигналом: стежте за своєю мовою і діями, щоб через поганого настрою під роздачу не були близькі. Роздратування може виникати буквально з будь-якого приводу, і зерном конфлікту може стати дрібниця, яка навіть не варто обговорення. Але все народжені конфлікти в цей день будуть мати вагомі наслідки і прийти до світу буде набагато складніше, ніж спалахнути.

До чого свербить права ступня (стопа): у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

  • Субота. Сверблячка в правій ступні в цей день – підказка, що прийшов час взятися за роботу, відкладену в довгий ящик. Навіть якщо спочатку здається, що справа буде непростим, вам легко вдасться впоратися з ним. Творчих натур чекає натхнення, а роботяг – енергія, яка допоможе успішно виконати завдання. А ось тих, хто вирішить знову відкласти задумане, може чекати розчарування – прикмета говорить про те, що незабаром вас чекає шлях, який просто не залишить часу на сторонні справи.
  • Неділя. У завершальний день тижня короста правої ступні – поганий знак, що означає, що протягом наступних семи днів вас чекають труднощі і перешкоди. Дратівливість і пасивність можуть призвести до серйозних конфліктів, налаштуватися на роботу буде непросто, та й справ буде чимало. Має бути важка тиждень, що вимагає самодисципліни, так що постарайтеся не шукати неприємностей і не звалювати на себе непосильні завдання.

До чого свербить права ступня (стопа) за часом доби

Ще одним важливим критерієм стане годину, коли засвербіла ступня. Отже, в який час вас раптом став турбувати свербіж правої ступні?

Ранок. Від світанку до полудня, коли настає пора розпланувати день, короста ступні означатиме, що вам належить провести день в справах і турботах. Роботи попереду багато і краще записувати завдання в органайзер, інакше ризикуєте втратити щось значиме. На відпочинок розраховувати не варто, зате виконана робота порадує гідним результатом.

День. В обідній час короста означатиме, що ви про щось забули. Наприклад, упустили важливе справу або інформацію, що прозвучала в недавній розмові. Слід пригадати все події за день, інакше ризикуєте втратити дещо важливе. Кращим рішенням для вас буде записна книжка під рукою і своєчасна передача інформації, якщо виступаєте посередником.

Вечір. Після заходу сонця свербіж в правій ступні – до раптового подорожі або прогулянці. Він також свідчить про те, що все, що відбулося за добу принесе вам чимало користі. Частина, що залишилася дня пройде гладко, а всі зустрічі принесуть тільки позитивні емоції.

Ніч. У таємниче час доби знамення тлумачать як несподіваний, але приємний сюрприз або навіть швидке виконання заповітного бажання. Якщо короста здолала вас вночі – не впадайте у відчай, краще подумайте, що жадайте отримати від прийдешнього дня.

Місце локалізації свербежу

Безумовно, чималу роль відіграє і частина ноги, що свербить у людини. Це допомагає більш точно витлумачити знамення.

Наприклад, якщо свербіж охопив область пальців – гряде торжество або близька за емоціями і атмосфері зустріч з друзями. Так чи інакше, це знак достатку позитивної енергетики, яку ви отримаєте від спілкування у великій компанії. Знайомства на заході будуть приємними і довгостроковими, а відпочинок – незабутнім.

Якщо свербить окремий палець, це також відіграє роль:

1 Великий палець свербить перед погіршенням погодних умов: початком проливних дощів, шторму або хуртовини.

2 Це ж відчуття на вказівному пальці правої стопи попереджає про непередбачених і неприємних обставин під час подорожі.

3 Якщо справа стосується середнього пальця, то вас чекає тривала дорога.

4 Безіменний палець свербить до погіршення самопочуття або фінансових витрат. Часто ці явища пов’язані і витрати припадають на лікування.

5 Мізинець свербить до приємної зустрічі гостей.

Фортуна благоволить тим, у кого засвербіла п’ята правої стопи. Часто це знаменує тріумф в спорті або іншому змаганні. Якщо ви учасник розіграшу – це стане хорошим знаком і для вас. В цілому будь-які вкладення принесуть несподівано високий дохід. Також свербіж в п’яті – до несподіваної зміни клімату. Якщо вже тиждень сонце сушить землю – варто очікувати дощів. А якщо з дому не вийти через заметіль – незабаром потеплішає.

Коли прикмета стосується правого боку ступні, не варто розслаблятися – сама пора побороти лінь. Всі умови для виконання майбутніх справ будуть сприятливими, душевний підйом і хороше самопочуття – забезпечені.

До чого свербить права ступня (стопа): у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

А ось свербіж в лівій частині ступні – знак поганий. Будь-яка справа буде непосильно важким, вимагати чималих витрат енергії, ресурсів і часу.

Але в будь-якому випадку, виконана робота обернеться відмінним результатом.

Як посилити дію прикмети?

Іноді достатньо віри і трошки зусиль, щоб здійснити бажане. Неспроста кажуть, що наші думки мають властивість матеріалізуватися. Це працює і у випадку з прикметами. Однак, якщо ви всерйоз налаштовані активувати силу прикмети в повній мірі, можна скористатися одним із способів, що практикували наші предки:

● Як тільки ви відчуєте свербіння стопи, підійдіть до дзеркала і злегка вдарте по ньому. Повторювати дію зовсім необов’язково.

● Якщо ви впевнені, що свербіж в області правої ступні ніяк не пояснює з медичної точки зору, то підсилити його, а отже і силу прикмети можна власними руками – просто злегка чухаючи місце печіння. Чим сильніше чешеться нога, тим більше притягається бажане.

● Не забувайте вірити в силу прикмети і налаштовуватися на бажане, позитивний настрій також допоможе у виконанні задуманого, не кажучи вже про те, що позитивно позначиться на інших аспектах життя.

Чи можна нейтралізувати дію прикмети?

Сверблячка в правій нозі – знамення добре, і, як правило, супроводжує приємних сюрпризів на нашому життєвому шляху. Крім того, прикмети стосуються справ повсякденних і рідко вагомо впливають на самопочуття або психологічний стан людини. Більшість знаків – лише сигнали попередження, на що варто звернути увагу, щоб не упустити можливість або НЕ втрутитися в неприємності. В іншому ж життя людини знаходиться під його власним контролем. Використовувати прикмети з негативним тлумаченням варто якраз для того, щоб уберегти себе.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua