До чого свербить права Брова: у дівчини, жінки або чоловіка – прикмета

Всім відомі множинні прикмети, пов’язані з різними частинами тіла, що сформувалися ще з давніх-давніх часів. Кажуть, що організм людини на підсвідомому рівні вловлює невидимі сигнали потойбічних сил. Зазвичай сигнали брови пов’язані зі здоров’ям, багатством і різними благополуччя. Однак багато що залежить як від часу, так і від сторони вихідного імпульсу.

До чого свербить права брова: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

До чого свербить права брова – прикмета

Однозначно можна сказати, що якщо свербить права брова, то слід очікувати чогось хорошого. Адже права сторона тіла пов’язана з улавливанием позитивних сигналів і має контакт лише зі світлими добрими силами. Що може статися, якщо засвербіла права брова? Перш за все, це:

 • підвищення на посаді на роботі, фінансове надходження;
 • зустріч з потенційним нареченим або нареченою;
 • успішне вирішення давно хвилює проблеми;
 • зустріч давнього знайомого, яка принесе удачу;
 • довгоочікувана вагітність хлопчиком;

Це лише частина того, що може статися, але всі моменти будуть в позитивному ключі. Однак важливо також розуміти з ким, коли і як відбувається дія прикмети.

Якщо брову засвербіла різко і несподівано, це означає, що про вас говорять гарні слова. Сверблячка триватиме до закінчення розмови. Також це може означати, що хтось думає про вас в позитивному ключі, можливо, він згадує те, як ви йому допомогли один раз, або як йому було добре поруч з вами. У будь-якому випадку, свербіж правої брови обіцяє тільки хороше.

Свербить права брова у дівчини чи жінки

Молода дівчина може бути впевнена, що про неї говорять тільки хороше, коли у неї свербить права брова. А також це може передвіщати отримання приємного подарунку, про який вона давно мріяла.

Ще поширеною трактуванням прикмети є поява довгоочікуваних гостей. Причому це можуть бути як друзі, так і далекі родичі.

Якщо ж дівчина вагітна і у неї постійно свербить права брова, то вона може сміливо порадувати чоловіка, адже у них з більшою ймовірністю народиться хлопчик.

Для дорослих жінок дана прикмета також означає виключно хороші речі.

Наприклад, це може бути дуже приємна зустріч з подругами, яких ви давно не бачили. Приємне проведення часу залишить тільки хороші спогади, навіть якщо зустріч і зовсім не була запланована.

Якщо ж присутній легкий свербіж під правою бровою, це означає, що вас чекає нове романтичне знайомство, яке може перерости в серйозні стосунки і навіть в подружнє життя.

Також позитивний момент прикмети може відбитися і в сімейних справах, таких як сварки або давно недозволені проблеми. Всі конфлікти вирішуватимуться і пройдуть гладко, при цьому навіть не залишивши жодного нагадування про себе.

Свербить права брова у хлопця або чоловіка

Для чоловіків же ця прикмета обіцяє сприятливі умови на роботі. Будь то премія або підвищення – неважливо – однозначно робота буде йти добре і без зайвої напруги. Ця прикмета принесе з собою поліпшення матеріального стану, вплив і авторитет в очах оточуючих колег або ж просто знайомих.

Зачесане різко права брова, як дорослим чоловікам, так і молодим хлопцям віщує романтичні відносини. Вони будуть дуже бурхливими і пристрасними, але, коли почне згасати романтика, все емоції перетворяться в скандали і сварки. Так що з цим потрібно бути обережніше.

До чого свербить права брова: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

Ще одним тлумаченням є поліпшення фінансового стану. Це можуть бути як різні грошові винагороди, так і вирішення застарілих фінансових проблем. Вам можуть повернути давно забутий великий борг, або ж з’явиться несподівана можливість заробити досить велику суму. Також це може передвіщати несподіваний виграш. Зачесане права брова є символом прихильною до вас долі. У випадку з роботою вона несе тільки вдалі угоди або вигідне підписання контракту, який на всі часи позбавить вас турботи про грошовому стані.

Тлумачення прикмети по днях тижня

 1. Понеділок. Понеділок, як перший робочий день для всіх є важким в емоційному і фізичному плані. Також і прикмета цього дня пророкує різні емоційні хвилювання і потрясіння, пов’язані з роботою або сім’єю. Велика ймовірність того, що вони не будуть пов’язані з негативними подіями, а навпаки будуть пов’язані з чимось радісним або ж зовсім пройдуть непомітно. Але до вечора цього дня вони можуть дати про себе знати у вигляді слабкої головного болю.
 2. Вівторок. У вівторок чоловік вже входить в режим робочого тижня і починає звикати. Однак прикмета обіцяє, що цей день буде досить напруженим. Більшою мірою це буде ставитися до відношенню зі своїм обранцем. Зачесати брову в цей день тижня натякає на те, що слід провести його зі своєю другою половинкою і залишити всі інші справи і турботи на потім. Присвятіть весь свій вільний час своєму чоловікові або дружині, це дуже потрібно в емоційному плані вашій другій половинці.
 3. Середа. Якщо брову свербить в середу, це означає лише одне – варто дуже добре контролювати свої емоційні пориви і не нариватися на непотрібний нікому конфлікт. Будьте спокійні і тримайте себе в руках, адже нерви можуть складати не тільки у вас.
 4. Четвер. У четвер же удача вас наздожене, тільки якщо брову засвербіла рано вранці. Можна сміливо розраховувати на нові робочі проекти або несподіване придбання, яке стане відмінним новим джерелом доходу. Так само не виключена можливість отримати великий виграш. Однак варто пам’ятати, що це може статися лише в тому випадку, якщо ваша брову засвербіла вранці, в іншому випадку четвер стане нічим не примітним днем.
 5. П’ятниця. У п’ятницю будьте готові до того, що доля буде оберігати вас від різних помилок, але робити вона це буде незрозумілими способами. Так що не дивуйтеся, якщо раптом з вами трапиться щось незрозуміле, наприклад, у вас пропаде якась річ. Просто приймайте це як належне і продовжуйте жити як зазвичай. Залиште ці справи на наступний день і все обов’язково вийде.
 6. Субота. Якщо вранці у вас засвербіла права брова, то суботу варто присвятити цілком і повністю своєї сім’ї та рідним. Якщо ж ви проігноруєте цей знак, то ризикуєте в майбутньому отримати дуже багато сварок і скандалів. Тому просто приємно проведіть вихідний спільно зі своєю сім’єю. Це стане відмінним спогадом для всієї рідні і зміцнить відносини між усіма її членами.
 7. Неділя. У неділю і зовсім не варто звертати увагу на несподівано засвербіло брову. У цей день прикмета не обіцяє нічого особливого, можна навіть сказати, що вона не працює. Так що якщо вже прикмета взяла вихідний, то і ви теж насолодитеся недільним днем.

До чого свербить права брова за часом доби

Так само, як з кожним днем тижня, тлумачення прикмети залежить і від часу доби. Варто зазначити, що від часу доби залежить і швидкість виконання подій. Отже, коли у вас засвербіла права брова?

Вранці. Якщо брову свербить вранці, варто очікувати все позитивні події в найближчий період. Адже вранці організм більш прихильний до прийняття позитивних речей.

Вдень. Зачесане права брова серед дня говорить про те, що все, що призначене вам долею збудеться незабаром. Ви можете не сумніватися у виконанні всіх позитивних трактувань прикмети.

Увечері. А от увечері слід проявити велику обережність, адже в цей час людина вразлива найсильніше. Негативні наслідки інших прикмет можуть зіграти злий жарт на виконанні позитивних моментів.

До чого свербить права брова: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

Вночі. Якщо ж ваша брову засвербіла серед ночі, то варто постаратися пригадати якомога більше деталей свого сну і розтлумачити їх. Тому що прикмета буде тлумачитися в сукупності з усіма тлумаченнями сну. І тільки після цього можна буде сказати, який посил несуть тлумачення – позитивний чи негативний.

Де саме свербить?

Також важливим фактором є конкретне місце, де засвербіла ваша брову. Хоч пояснення прикмети носять тільки позитивний характер, місце локації свербіння впливає на їх повне значення і напрямок.

 • Сверблячка ближче до перенісся обіцяє удачу і якийсь подарунок від долі. Це може бути вдале обставина, яке допоможе підняти матеріальне становище сім’ї або ж приємний бонус в продуктовому магазині. У будь-якому випадку варто очікувати тільки позитивні моменти.
 • Тривалий свербіж в середині брови означає швидкий, приємний і несподіваний сюрприз, який однозначно підніме ваш настрій. Це може бути подарунок від коханого або різні бонуси під час дня.
 • Сверблячка ближче до скроні виключає різні переживання і хвилювання щодо роботи або навчання. Можете сміливо починати роботу, ваша ідея буде вдалою і принесе успіх.

Для вашого ж добробуту не варто нехтувати і такими нюансами в трактуванні свербіння правої брови:

1 Якщо брову свербить дуже довго і сильно, а потім різко припиняє, це може означати, що вас обговорювали як людини. І будьте впевнені, що ваша сторона здобула перемогу в цій розмові.

2 Як говорилося вище, права брова може стати знаменням дуже радісних і надихаючих подій, яких ви чекали не один місяць або навіть більше. Ця подія може бути пов’язано з роботою або ж хорошими новинами від родичів.

3 Нерідко зустрічається, що обидві брови починають свербіти одночасно. Однак панікувати не варто. У більшості випадків вони просто виключають дію один одного, так як ліва брова завжди обіцяє негатив, а права позитив. Але все ж варто провести аналіз, яка з брів свербить сильніше, щоб зрозуміти, буде тлумачення виконуватися більше в позитивну сторону або ж в негативну. А також важливо розуміти, яку саме подію вас чекає.

Як нейтралізувати дію поганих прикмет?

Поганих моментів в тлумаченні будь-прикмети можна і потрібно уникати. Як же зробити так, щоб негативні прикмет не збувалися?

Навіть в тому випадку, коли тлумачення виявилося негативним, слід контролювати свій настрій і не впадати в паніку. Від того, як ви поставитеся до того, що відбувається, також залежить результат подій. Як правило, коли свербить права брова, ця прикмета несе позитивний посил і нічого негативного статися не повинно.

Щоб все ж мінімізувати негативні наслідки, потрібно плюнути через ліве плече три рази або ж прочитати молитву «Отче Наш». Ці дії допоможуть відволіктися і забути про негативні сумніви.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua