До чого свербить ліва Брова: у дівчини, жінки або чоловіка – прикмета

У далекому минулому медицина і психологія для наших предків були незрозумілі і недосяжні, вкрай мало існувало знань в цих сферах. Щоб передбачити майбутні події, вони часто зверталися до прикмет. Сьогодні деякі люди не довіряють такому методу визначення майбутнього, незважаючи на це багато пророцтва збуваються.

До чого свербить ліва брова: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

Вважається, що якщо свербить ліва брова, то в житті настають швидкі зміни. На більш точне тлумачення прикмети впливає багато факторів. Наприклад, стать людини, в який час доби це відбувається і який день тижня зараз. Зіставлення цих даних допомагає визначити найбільш точно прийдешня подія за прикметою.

До чого свербить ліва брова – загальні тлумачення прикмети

Виходячи зі старих повір’їв, ліву сторону пов’язують з потойбічними силами і негативом, тому, якщо свербить ліва брова – це до неприємностей. Прикмета говорить про те, що незабаром з’являться труднощі, наприклад:

 • Чекає зустріч з неприємною людиною або з ворогом. Можливі конфліктні ситуації при такій зустрічі.
 • Сверблячка, безперервний довгий час, пророкує сумне подія, яке введе людини в зневіру або він втратить віру в когось.
 • Якщо свербіж короткочасний, то це ознака того, що людина піддається критиці і обговоренню. Незабаром до нього можуть дійти неприємні плітки від оточуючих.

Свербить ліва брова у дівчини чи жінки

Якщо свербить ліва брова у дівчини молодого віку, це означає, що попереду її чекають неприємності, сумні події і плітки. Вона може зустрітися з ворогом або хуліганом. Сильний свербіж – ризик зустріти шахраїв, потрібно остерігатися нових знайомих і бути акуратною при спілкуванні.

Якщо у вагітної дівчини засвербіла ліва брова і причому сталося це не вперше, то такий знак провіщає народження дівчинки. Якщо ж свербіж сильний, але досить рідкісний і триває короткий час, в найближчому майбутньому виникнуть неприємності.

Зачесалася брову у жінки середнього віку? Найближчим часом вона зіткнеться з дрібними засмученнями і досадою. Наприклад, це може бути конфлікт і недомовки між близькими людьми, жінка почує брутальне поводження від сторонньої людини або ненароком зіпсує улюблену сукню.

Свербить ліва брова у хлопця або чоловіка

Виниклий свербіж лівої брови у молодого хлопця попереджає про проблеми, які доставить жінка. Причому це може бути як мама, бабуся, сестра, так і улюблена подружка.

Якщо свербить ліва брова у представника сильної статі більш зрілого віку, то це віщує неприємності в сімейному житті, які відбудуться на побутовому грунті або торкнеться фінансове питання. Не виключена проблема з дітьми або дружиною.

Тлумачення прикмети по днях тижня

На пояснення цієї прикмети впливає не тільки те, якої статі людина, але і день, в який це сталося. Всі дні від понеділка до неділі зіставляються з об’єктами понад, які містять в собі певну енергетику. Для точного тлумачення феномена варто записувати, в який день відбулася подія. За зібраними даними до завершення тижня можна скласти докладний опис прикмети. Отже, в який день тижня вас турбував свербіж лівої брови, який не можна пояснити з медичної точки зору?

 • Понеділок. Місяць супроводжує цей день тижня. Вона впливає на інтимну сферу в житті людини. Труднощі і засмучення виникнуть через появу пліток, а поширить їх жінка з близького кола.
 • Вівторок. Марс відносять до символу вівторка. Планета названа на честь бога війни, і вона вказує на те, як будуть складатися відносини з людьми з оточення. Доведеться зіткнутися з серйозними неприємностями не тільки в сімейному колі, але також на роботі, в громадському транспорті або на вулиці. Щоб не допустити неприємностей і їх наслідків, які обіцяє прикмета, потрібно зберігати терпіння і не відповідати агресивними діями на образу і образу.
 • Середа. Її пов’язують з Меркурієм, він захищає розумних і активних, ділових людей. Але прикмета готує неприємні події на роботі або при здійсненні будь-якої угоди. У цей день не потрібно займатися складанням важливих документів, так як будь-яка неточність загрожує проблемами і навіть судовими розглядами. Робочі зустрічі варто перенести на інший день тижня. Не завадить зайвий раз уважно вивчити на роботі своїх співробітників.
 • Четвер. Юпітер покриває цей день. Аура планети оберігає людину від неприємних ситуацій. Однак не варто випробовувати долю і провокувати неприємності. Четвер не підходить для прийняття важливих рішень. Також брову в цей день може свербіти до тривалого подорожі або відрядженні на короткий термін. Подія такого роду не принесе вигоди і позитивного настрою, краще виключити поїздку під будь-яким приводом.

До чого свербить ліва брова: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

 • П’ятниця. Головна покровителька жінок – Венера, яка впливає на п’ятницю. Представницям прекрасної статі ця прикмета не завдасть ніяких неприємностей. Швидше за все, чекає зустріч з сестрою, подругою або співробітницею. Чоловік, у якого свербить брову в цей день, незабаром виявиться у вкрай скрутній ситуації. На нього чекає гучна сварка з жінкою, підставою для якої стане зрада або плітки. Прогнози, складені в п’ятницю, вважаються найточнішими.
 • Субота. Закон, слухняність і порядок – саме так ототожнюється планета Сатурн, яка впливає на цей день тижня. Сверблячка брови може обіцяти неприємності з органами правопорядку: прокуратурою, судами, федеральною службою безпеки. З цієї причини не потрібно в цей день виходити на масові заходи або мітинги. Можуть виникнути сварки з родичами: сестрою, батьками, бабусями і дідусями.
 • Неділя. Покровитель цього дня – сонце. Його відносять до найпотужнішого з енергетики небесному об’єкту, який оберігає людину від усіх неприємностей. Сверблячка брови в такому разі не загрожує ніякими неприємностями. Але утриматися від сумнівних, авантюрних угод не завадить, вони все одно не принесуть бажаного ефекту.

До чого свербить ліва брова за часом доби

Ранок. Брова, що зудить в ранкові години або першій половині дня, знак того, що неприємностей не станеться. По суті, такий сверблячка не передрікає ні поганого, ні хорошого події.

День. Якщо він проявився в другій половині дня, коли темрява ще не настала, то неприємних випадків так само не відбудеться, проте людині варто вести себе спокійно і не провокувати конфліктні ситуації. І якщо є можливість відкласти намічені ділові зустрічі і переговори, то слід цим скористатися.

Вечір. А ось якщо брову початку свербіти в вечірній час, швидше за все, виникнуть неприємності. Це пов’язано з тим, що до кінця дня людина відчуває себе втомленою, у нього проявляється нестабільний емоційний настрій, та й просто втрачається терпіння. Тут потрібно проявити витримку і не нервувати, тоді день пройде так, як планувалося.

Ніч. У нічний час прикмета діє інакше, ніж вдень. З людиною, швидше за все, нічого не трапиться вночі при сверблячці лівої брови, проте не виключено, що негативні події проявлять себе на наступний день. У той же час чогось певного свербіж брови вночі не віщує.

В якому саме місці відчувається свербіж?

Щоб витлумачити таке явище, в давні часи предки дивилися не тільки на стать людини, а й на місце, де трапився свербіж. Якщо це був зовнішній кінець брови, то наслідки могли статися вкрай неприємні.

До чого свербить ліва брова: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

Також за місцем, де зудела брову, стародавні лікарі могли визначити нездужання:

 • зудить близько до внутрішнього кута брову віщувала, що в недалекому майбутньому людина постраждає від головного болю і перепадів тиску;
 • свербить середня частина брови – відбудеться втрата апетиту, трапиться розлад сну, нервовий зрив або тривога;
 • засвербів зовнішній кут брови – в такому випадку виникнуть проблеми, які торкнуться зір і шкіру.

Як нейтралізувати дію прикмети?

Якщо тлумачення знака виявилося в негативній формі, то з цього приводу, безперечно, не варто сильно засмучуватися. Є дієві способи, що дозволяють запобігти або звести до мінімуму неприємні події.

Якщо свербіж передрік зустріч з неприємною людиною, який несе негатив – по можливості потрібно її скасувати. Коли зустрічі не можна уникнути, можна захиститися за допомогою енергетичного кола – схрестити замком руки і ноги.

Ще одним методом захисту від негативного впливу виступає магічне кільце. Потрібно зімкнути великий і вказівний палець. Це кільце слід розташувати в долоні другої руки. Такий оберігає жест вважається сильним і дієвим, що допомагає не допустити втрати енергії, переживань і прикрощів.

Багато людей протягом довгого часу носять на зап’ясті червону нитку. Вона оберігає від негативної енергетики і злих сил. Вважається, що носіння червоної нитки захищає нас від будь-яких виникають на шляху труднощів і проблем.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua