До чого свербить ліва Грудь – тлумачення прикмети

Ще з давніх-давен вважалося, що ліва частина тіла відповідає за почуття людини через розташування на цій стороні серця. Емоції, страхи і переживаючи – все це знаходиться під контролем лівої частини нашого тіла. На сьогоднішній день існує велика кількість прикмет і забобонів щодо цього. У них зазвичай говориться, що свербіж з лівого боку віщує важливі події в житті людини, які відбудуться незабаром. Але обов’язково потрібно звертати увагу на місце, де найбільше свербить, бо трактування цієї прикмети має різноманітні тонкощі і нюанси, які важливо враховувати.

До чого свербить ліва груди - тлумачення прикмети

До чого свербить ліва груди – загальні тлумачення прикмети

  • Як свідчать народні прикмети, свербіж з лівого боку грудей означає, що чиїсь думки повністю зайняті вами і ця людина хоче зустрічі. Серце, яке мріє про вас, настільки заповнене тугою, що скоро його власник не витримає і вирішить відкрито зізнатися в тому, що відчуває до вас.
  • Так само ліва груди свербить до раптового поповненню ваших фінансів. Збагачення прийде від забутого боржника, або від рідної людини. Гроші прийдуть до вас у вигляді спадщини або ж як звичайний виграш в лотерею. Не бійтеся приймати ці засоби і використовувати їх як вам захочеться.
  • Ще одне трактування пов’язана з виникненням розмов за вашою спиною серед подруг. Ваші успіхи на роботі або новий дорогий наряд можуть стати причиною виникнення пліток. Але не варто їх боятися. Вони не принесуть вам нікого шкоди, зате збільшать вашу і без того велику популярність.

До чого сверблять різні частини лівих грудей?

Тлумачення прикмети багато в чому залежить від того, яка частина грудей у вас раптом засвербіла. Отже, де саме у вас свербить груди?

Свербить вся груди

Якщо свербить вся груди, то це означає наближення позитивних змін у вашому житті. Швидше за все, незабаром ви отримаєте заможну суму грошей або станете володарем великого спадку. Ще це може означати підвищення на роботі, отримання високої посади з хорошим окладом. Також прикмета каже, що ви перебуваєте в безпеці і в будь-якій ситуації зможете отримати підтримку і допомогу від своїх друзів і родичів.

В області соска

Якщо свербить в області соска у жінки, то це є ознакою любовних змін або довгоочікуваної зустрічі з коханим. Не забудьте подбати про свій зовнішній вигляд, щоб зустріти обранця у всій красі.

У чоловіків же це означає швидке виникнення любовного роману. Ви дуже сподобалися дівчині, яка звикла брати все в свої руки і не чекати підходящої ситуації. Будьте готові до нової сторінки у вашому житті.

У нижній частині грудей

Очікується зміна погоди, якщо свербить внизу лівих грудей. У зимовий час це віщує відлига і підвищення температури. Влітку ж стає передоднем похмурих днів з грозами і дощем.

Свербить між грудьми

Передвістям до близького розставання з вашою другою половинкою є свербіж між грудьми. Але не варто впадати у відчай, новий день принесе вам приємні знайомства і любовні пригоди. Є й інше трактування – розчарування від подарунка одного. Не шукайте матеріальної вигоди, цінуєте спілкування. Є також варіант, що вашому другу буде потрібна фінансова допомога і вам доведеться його виручити.

Свербить ліва груди у дівчини чи жінки

Спостереження за прикметою протягом багатьох століть показали, якщо під час сверблячки лівих грудей у жінок загадати бажання, обов’язково вимовити його про себе три рази і потім почухати груди, то бажання збудеться.

В цілому ця прикмета представницям прекрасної статі обіцяє романтичні послання від молодих людей або ставних чоловіків. Таке листування обіцяє бурхливі, багатообіцяючі і тривалі відносини. Але це тільки якщо ви впевнені в майбутній перспективі. В іншому випадку варто залишити лист без відповіді.

Тлумачення для молодої дівчини

Прикмета носить тільки позитивний характер, якщо стосується дівчини, яка не перебуває у відносинах. Сверблячка обіцяє молодий панночці зустріч з щирим і надійним чоловіком, який згодом може стати для неї вірним чоловіком.

До чого свербить ліва груди - тлумачення прикмети

Тлумачення для дорослої заміжньої жінки

Для жінки, яка перебуває в багаторічному шлюбі, це означає відродження згаслих почуттів, вони знову стануть палкими, з’явиться пристрасть у відносинах і будь-які конфлікти з чоловіком будуть вирішені.

Однак у другого тлумачення не такі райдужні перспективи. Якщо у заміжньої жінки свербить ліва груди, це може бути передвістям до появи суперниці. Можливі зради з боку партнера або ж заздрість подруг.

Свербить ліва груди у хлопця або чоловіка

Якщо свербіж лівих грудей турбує самотнього молодого хлопця або зрілого чоловіка, це означає зміни на любовному фронті. Але при розкладі, якщо ваше серце вже зайняте і ви готові будувати серйозні стосунки. Будьте впевнені, ви на правильному шляху і ваші спонукання щирі. Ваш союз чекає щасливе сімейне життя.

Коли груди свербить у одруженого чоловіка, це пророцтво до початку розладу в парі і всякого роду з’ясування відносин. Виною конфліктів стане незадоволеність дружини в інтимній сфері, близькість з вами її розчарує, як результат на свою адресу ви отримаєте тільки гнів і закиди. Постарайтеся пригадати події наперед, щоб вчасно усвідомити свої помилки і в терміновому порядку ліквідувати їх.

Для чоловіків і жінок, що мають сім’ю, прикмета трактується однаково, ліва грудна залоза свербить до відродження почуттів і гармонії у відносинах. До вас повернеться потяг до другої половинки і бажання експериментувати. Не бійтеся цього, сміливо віддавайтеся натовпу почуття та пориньте у світ різноманітності.

Тлумачення прикмети по днях тижня

  1. Понеділок. Сверблячка в перший день тижня вказує на безрезультатність ваших дій. Доведеться докласти максимум старань, щоб зберегти цей день в балансі. Варто зосередити свою увагу на професійній діяльності і проявити наполегливість.
  2. Вівторок. Ліва груди у вівторок свербить до неприємностей. Вас чекає обман або зрада. Щоб уникнути подібних ситуацій, потрібно бути максимально акуратним і завбачливим. Не варто займати будь-кому гроші в цей день.
  3. Середа. Середа обіцяє вам насуваються конфлікти і недомовки, якщо в цей день вас застав свербіж з лівого боку грудей. Можливо ускладнення відносин в робочому колективі або отримання поганих новин. Навколо вас виникнуть плітки і неприємні чутки, які будуть викликані заздрістю до вас.
  4. Четвер. Якщо ліва груди засвербіла в четвер, то це означає, що можна очікувати прихід гостей. Важливо надати їм гарну гостинність і можна сміливо чекати, що друзі запросять вас до себе. Варто врахувати, що якщо груди свербить у самотньої людини, то в його життя дуже скоро увірветься знайомство з подальшою перспективою розвитку в тривалий роман, який переверне світ цієї людини з ніг на голову.
  5. П’ятниця. У п’ятницю можете бути впевнені, якщо у вас свербить ліва груди, ваші відносини з другою половинкою знову наповняться ніжністю, довірою і любов’ю, до вас знову прийде палкість почуттів і взаєморозуміння. Якщо ж у вас немає пари, будьте готові зустріти свою долю, це буде надійний і вірний чоловік. Ваш союз буде сповнений щасливих і радісних моментів.
  6. Субота. Якщо свербіж дошкуляє вас в суботній день, значить ваш любовний партнер не задоволений інтимним життям з вами, готуйтеся, може статися зрада. Такий прогноз збудеться з більшою ймовірністю, якщо груди свербить протягом довгого часу. Але не варто приймати це близько до серця і впадати в паніку. Є у цієї прикмети і альтернативна трактування, згідно з якою вашій другій половинці просто стало нудно і їй хочеться різноманітності. Проявіть креативність і спробуйте наповнити ваші відносини колишньої пристрастю і незабутніми емоціями.
  7. Неділя. Коли зудять відчуття дошкуляють вас в крайній день тижня, варто очікувати на приїзд близьких родичів. Ця зустріч принесе вам велику радість, а задушевні бесіди наповнять спокоєм вашу душу. Це хороша можливість згадати минуле і трохи поностальгувати. Такий візит надасть хороше і позитивне вплив на ваш стан.

До чого свербить ліва груди за часом доби

Ранок. Чекайте значних змін найближчим часом, якщо в ранковий час у вас свербить ліва груди. Сміливо користуйтеся будь-яким шансом, який надається вам долею. Не бійтеся нових подій і несподіваних змін. У будь-яких починаннях вас чекає успіх.

До чого свербить ліва груди - тлумачення прикмети

День. Денне свербіння в області лівих грудей говорить про невпевненість, вам явно не вистачає рішучості. Щоб запобігти негативні наслідки бесхарактерности, потрібно почухати грудну клітку стоячи перед дзеркалом, оголивши при цьому верхню частину тіла.

Вечір. Чекайте швидке пропозицію зустрітися. Така зустріч передбачає пікантне продовження і ймовірність перспективних відносин. Для одинаків ж чешущіеся ліва груди говорить про те, що пора б уже завести серйозні відносини. Інакше не уникнути проблем зі здоров’ям через накопичився стресу.

Ніч. У нічний час прикмета отримує негативне забарвлення. Будьте обережні з новими знайомствами, найближчим часом варто від них відмовитися, вони не несуть в собі нічого доброго. Такі люди можуть сильно вплинути на ваше життя і змінити її в гіршу сторону.

Як посилити позитивні дії прикмети?

Велика кількість трактувань даної прикмети пророкує любовні зміни, зустріч з коханим або з майбутнім чоловіком. Щоб підсилити результат, виконайте один простий ритуал:

– подивіться в невеличке дзеркальце, як тільки відчули свербіж в цій області, потім підійдіть до вікна і злегка поплескайте долонею по склу 2-3 рази.

Такий нехитрий спосіб допоможе вам досягти бажаного результату.

Як підсумок, можна сказати, що незалежно від статі, як для чоловіків, так і для жінок прикмети, пов’язані з лівою груддю, в більшості випадків мають сприятливий результат. І якщо у вас свербить ліва груди, то це майже завжди до матеріального благополуччя, любові і позитивним подіям.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua