До чого свербить ліва або права грудь

Люди схильні зі педантичністю ставитися до сигналів свого тіла. Більшості здасться дрібницею, якщо раптом щось засвербіло. Однак з позиції народної мудрості все інакше. Так, якщо свербить груди, причин цього може бути маса, починаючи від неякісної тканини одягу, закінчуючи погодою з підвищеною вологістю. Але існують також прикмети, які пояснюють явище по-різному.

 • Відео в тему

особливості трактування

Дивно, але багато хто схильний не тільки давати оцінку самому явищу, але й інтерпретувати його, відштовхуючись від різних факторів. Тому варто розглянути кожен з них окремо.

До чого свербить ліва або права грудь

Свербить ліва сторона

Якщо свербить ліва груди, то це пряма вказівка на серцеві справи. Така прикмета свідчить про виникнення переломних подій в сфері особистих відносин. Особливо цікаво повір’я для незаміжніх дівчат. Так, вважається, що якщо почав свербіти лівий сосочок, то це знак швидкого і успішного шлюбу. Народна мудрість говорить, що наречений буде старше, а ще, що у нього темний колір волосся.

Для заміжньої жінки цей сигнал тіла інтерпретується, як оновлення наявних відносин. Колишня пристрасть спалахне з новою силою, або нерозуміння підуть, в сім’ї настане мир і спокій.

Чоловіки, які відчули свербіж в такому місці, повинні очікувати любовні пригоди. Швидше за все, попереду чекає зустріч з незвичайною жінкою.

До чого свербить ліва або права грудь

Є й інші трактування. Наприклад, деякі вважають, що прикмета обіцяє фінансові надходження, успіхи в кар’єрі. Ще повір’я диференціюють залежно від часу доби:

 • Ранок. Якщо груди засвербіла на світанку, то це явна ознака близьких, а головне, приємних змін. Вони торкнуться різні сфери життя. Вважається, що попереду суцільні виграші та подарунки;
 • День. Якщо короста виникає приблизно в один і той же час ближче до полудня, то досвідчені знавці народних прикмет трактують її, як знак правильної дороги. Так людина переконується, що обраний шлях обіцяє йому успіх, і потрібно продовжувати рухатися до наміченої мети;
 • Вечір. Сверблячка в області серця говорить про те, що закохана людина тужить і з нетерпінням чекає зустрічі. Це також ознака початку, дійсно, міцних відносин;
 • Ніч. Якщо заснути не дає нестерпна короста, значить, в житті скоро з’явиться недоброзичливець. Предки радять з обережністю ставитися до нових знайомств, щоб не допустити розчарувань і негативних емоцій.

До чого свербить ліва або права грудь

Ще один критерій, за яким оцінюють тлумачення – вік дівчини. Так, для дорослої жінки свербіж позначає те, що про неї думає якийсь незайнятий чоловік. Тому рекомендовано уважніше придивитися до найближчого оточення. А якщо свербіж грудей трапляється на робочому місці, то це до отримання несподіваною премії.

Для юної дівчини така прикмета підготувала красиву і вдалу життя. Причому для отримання благ не доведеться прикладати особливих зусиль. А ось якщо грудина часто неначе горить, то це означає підсвідомий страх перед чоловіками.

Залежно від дня тижня, народні судження видозмінюються:

 • Понеділок. Дівчина може очікувати стрімких відносин і укладення шлюбу з чоловіком набагато старше неї. Для хлопця в цей день прикмета обіцяє непотрібні витрати і дрібні клопоти;
 • Вівторок. Для жінки існує велика ймовірність потрапити в лапи шахраєві, який обманом виманить останні гроші. Для чоловіка тлумачення означає, що широкі і благородні жести обернуться незадоволеністю і прикрістю;
 • Середовище. У цей день свербіж однаково обіцяє неприємності особам будь-якої статі. Причому, торкнутися вони можуть будь-які сторони життя;

До чого свербить ліва або права грудь

 • Четвер. Приємна прикмета для дівчат – скоро улюблений повернеться після тривалої відсутності. Для сильної статі це знак успіхів на особистому фронті. Ще одне трактування означає приїзд незваних гостей;
 • П’ятниця. У цей день повір’я обіцяє романтичне знайомство. У сімейних людей трапиться примирення або потепління у відносинах;
 • Субота. Підступне тлумачення радять внести різноманітність в інтимне життя, а інакше доведеться чекати зради;
 • Неділю. Як і ніс, ліва груди в цей день тижня свербить до веселого застілля або торжества.

Свербить права груди

Права сторона відповідає за розумові здібності і мислення. Але, деякі обставини все одно зачіпають романтичну сферу життя. Так, якщо правий сосочок сильно болить, то це може означати, що улюблений змінив. Неприємні поколювання або навіть паління свідчать про те, що скоро трапиться секс.

Для чоловіків права молочна залоза свербить до зміни погоди. В основному, доводиться чекати, згідно забобони, рясні опади, похолодання і пронизливий вітер. Ще одне трактування обіцяє зміни в професійній діяльності. Можлива зміна зайнятості або підвищення по службі. Треті джерела обіцяють приємні поїздки з вигідними для роботи знайомствами.

До чого свербить ліва або права грудь

Так само як і для правого боку, якщо грудна клітка свербить з ранку, то зрушення в житті будуть носити позитивний ефект. Очікується удача в фінансових і сімейних сферах, зустрічі зі старими знайомими і зліт кар’єрними сходами. А ось вечірня короста попереджає, що хороших новин не очікувати. Прикмета застерігає про погану погоду, зраді коханої людини і фінансових невдачах.

Сверблять обидві груди і соски

Це, мабуть, самий неприємний знак, який попереджає про конфлікти з родичами і коханою людиною. Предки радили намагатися тримати емоції під контролем, інакше може статися розрив у відносинах. Також народна мудрість більш конкретно розписує потенційні труднощі:

 • Наступ сумних подій;
 • Заперечення будь-якої людини;
 • Проблеми на роботі з колективом;
 • Необхідність пожертвувати великими фінансовими засобами в зв’язку з хворобою близької людини.

До чого свербить ліва або права грудь

Іноді ниє посередині, між двома грудьми. Це двояка прикмета, яка трактується різноманітно:

 • Має бути тривала розлука з другою половинкою;
 • Попереду очікується нове знайомство;
 • Доля піднесе несподіваний, але даремний подарунок;
 • Виникне необхідність позичити велику суму грошей
Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua