Чого очікувати якщо птах накакала на одяг людини

З давніх-давен люди вважали, що птахи приносять людині особливі вести. В основному, це пов'язували з посланнями зі світу мертвих, передані померлими близькими. Найпоширеніше марновірство, коли горобець або голуб постукає клювиком в вікно, то буде біда. Але не всі прикмети, що стосуються пташок, обіцяють проблеми. Наприклад, якщо послід пернатого потрапить на одяг, потрібно чекати отримання великої грошової суми. Однак не варто рано радіти. Сказати точно, що трапиться, коли пташка накакала на людину, можна тільки після аналізу обставин, при яких це сталося.

значення повір'їв

Ситуація, коли пролітають повз птах паскудить на голову, та й ще на очах у перехожих, для кожної людини вкрай неприємна. Але ті, хто вірить у прикмети, кажуть, що насправді нічого поганого не сталося. Навпаки це знак, що скоро людина оберст щастя або поправить своє фінансове становище.

Чого очікувати якщо птах накакала на одяг людини

Але це не єдине значення прикмети. У деяких збірках народних повір'їв пишуть, що якщо голуб, горобець або інша птиця нагадила на голову, то людині незабаром належить довгоочікувана зустріч, або його запросять на побачення.

Ще бувають випадки, коли послід на голові – зовсім не до добра. Це обіцяє людині розчарування і душевні страждання, а також будь-яку важку хворобу у нього або його близьких.

Особливо погано, якщо птах випорожниться на голову нареченої в день її весілля. Це не тільки зіпсує її зовнішній вигляд і доставить багато проблем, адже послід засихає швидко і очистити волосся від нього, не порушивши зачіску, важко, але і символізує те, що в сімейному житті на неї впадуть неприємності. Якщо голова покрита фатою і послід не торкнулася волосся, то проблеми зачеплять побут і кар'єру у чоловіка.

Між тим нареченому така прикмета віщує вдалий шлюб і господарську дружину. Якщо послід потрапив чоловіку не тільки на голову, а й на плечі, то у його сім'ї буде все в порядку з фінансами і молодята ні в чому не стануть потребувати.

Чого очікувати якщо птах накакала на одяг людини

Якщо пташка накакала на голову незаміжньої дівчини, то їй в найближчому часі зустрінеться хлопець, з яким вона, можливо, зв'яже свою долю. При цьому чим більше пташина какашка, тим швидше це станеться.

Птах обгидили плече

Люди, що займаються тлумаченням прийме, в один голос твердять, що пташиний кал, який потрапив на плече, обіцяє величезні прибутки. Тому тим, хто отримав такий «подарунок» долі, не варто засмучуватися і злитися. Хоч одяг і зіпсована, але значна сума грошей компенсує цю неприємність.

А ось в культурі інших народів послід на плечі не передрікає нічого позитивного. Якщо він потрапив на ліве, то слід чекати неприємностей на роботі. Коли птах обгидили праве плече, значить людині належить важка розмова з коханим або тривала розлука з близькими.

Якщо на плече какнула ворона, то на людину порча. Потрібно найближчим часом сходити до відунів і поговорити з нею.

Чого очікувати якщо птах накакала на одяг людини

Для військових обгаженное плече, ліве або праве – не має значення, обіцяє неприємності в професійній діяльності. Службовці помітили, що якщо птах напаскудить на армійську форму, то незабаром їх направлять на тривалі польові навчання або в «гарячу» точку.

забруднила одяг

Тлумачення прикмети залежить від того, куди саме какнула пташка:

  • Спина. У людини багато заздрісників і недоброзичливців. Вони поширюють плітки і роблять все, щоб підірвати його репутацію. Зазвичай це ті люди, які входять в коло близьких друзів або живуть по сусідству;
  • Рукав. Послід потрапив ближче до плеча – до прибутку, на нижню частину кінцівки – до великих розтрат, втрати грошей, боргами, кредитами або урізання заробітної плати;
  • Груди. Віщує зустріч з приємною людиною або з давніми знайомими. Якщо пташині випорожнення потрапили на груди жінки з боку серця, то її хтось любить таїні;
  • Штани. Має бути далеку подорож, відпочинок за кордоном або відрядження;
  • Взуття. Незабаром людина зіткнеться з проблемами, які змусять його багато ходити.

Накакала на машину

У давнину люди й гадки не мали, що колись будуть існувати автомобілі. Тому всі прикмети, що стосуються посліду на засобі пересування, ставилися до коня. Згодом їх трохи змінили і тепер вони цілком можна застосувати до автомобіля.

Чого очікувати якщо птах накакала на одяг людини

Якщо птах обкакался машину, значить її власнику варто дотримуватися граничної обережності на дорозі. Це віщує ДТП або великий штраф.

Але відразу хвилюватися не варто. Слід подумати, може послід на капоті або лобовому склі – це результат невдало обраного місця для паркування, а не знак згори. Якщо машина стоїть на вулиці під деревом, на якому сидять голуби, то переживати не потрібно. Це просто збіг обставин, а не яка-небудь прикмета. Однак коли авто стоїть на порожній майданчику далеко від ліхтарів і високих рослин і на ньому з'явилися плями від пташиного посліду, то це не випадково.

Позначила підвіконня або вікно

Часто в багатоповерхових будинках живуть люди, які люблять годувати голубів та інших птахів у себе на балконі. Жалість до пташкам призводить до того, що їх підвіконня буквально обліплені фекаліями. Крім того, послід падає і потрапляє на вікна тих, хто проживає на нижніх поверхах.

В такому випадку, виявивши у себе на вікні або підвіконні пташині фекалії, не потрібно шукати в цьому прихований сенс. Треба піднятися до сусідів і попросити їх перестати годувати голубів або перенести годівниці у двір.

Чого очікувати якщо птах накакала на одяг людини

Якщо ж в будинку немає пташників, а послід з'явився на склі, то це передвістя того, що незабаром в гості прийдуть ті, кого людині найменше хотілося б бачити. Також обкакался вікно обіцяє серйозні скандали в сім'ї, хвороби близьких і неприємні звістки.

Інші прикмети, пов'язані з пташиним послідом

Чи прийме щодо посліду багато. Ось найправдивіші з них:

  • Якщо птах залетіла в квартиру і нагадила на людину, підлогу або меблі, то це до смерті когось із близьких або до проблем зі здоров'ям у глави сімейства або його родичів;
  • Забруднитися в посліді, який знаходиться на лавочці, на поручні або ще десь – погана прикмета. Вона віщує сварки з другою половинкою або невдачі в серйозних справах;
  • Якщо послід потрапив в обличчя, то це знак, що незабаром людині повідомлять неприємну новину;
  • Чайка на пляжі нагадила на ногу – після відпустки підуть важкі трудові будні.

Відео в тему

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua