До чого свербить лівий Лікоть у дівчини, жінки або чоловіка – прикмета

У наш час дуже складно зустріти людину, яка щиро вірить у прикмети. Багато людей вважають віру в прикмети дурним і марним заняттям. Вони навіть посміюються як над прикметами, так і над людьми, які вірять в них.

Лише невелика кількість людей щиро вірить у прикмети і особисті невдачі і негаразди пов’язують саме зі старими повір’ями. Вірити чи ні в прикмети – справа кожної людини, але все ж варто іноді прислухатися до них. Кожного з нас іноді турбує свербіж певної частини тіла і особливо часто свербіж лівого ліктя.

До чого свербить лівий лікоть у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

До чого свербить лівий лікоть – прикмета

Найчастіше сверблячка лівого ліктя віщує проблеми в сім’ї. Будь то серйозна сварка, гучний скандал або дрібні негаразди. Слід проаналізувати свої відносини з близькими, подумати над своїми помилками. Можливо, хтось із них таїть образу на вас і так і не дочекався вибачень, або ви просто давно не дзвонили і не писали їм і саме зараз саме час це зробити!

Існує кілька тлумачень прикмети:

 • Якщо свербить лівий лікоть – трапиться сварка в домівці;
 • Можливо, ніч буде проведена в чужому будинку;
 • Якщо лівий лікоть сильно свербить – трапиться якесь незвичайне пригода. При такому подію потрібно бути більш акуратним і обачним, інакше воно може сильно засмутити людини;
 • При занятті бізнесом можливі грошові втрати або проблеми з колегами;
 • Якщо людина вдарився і у нього почав свербіти лікоть – це значить, що хтось із близьких йому людей говорить про нього неприємні речі;
 • Коли лівий лікоть засвербів під час пробудження – це означає, що слід бути обережним і чекати брехня з боку рідної людини.

До чого свербить лівий лікоть по днях тижня

Дуже часто люди звертають увагу не тільки на прикмету, але і на який день тижня, в який вони зіткнулися з нею. Хтось впевнений, що дуже багато залежить від дня та часу доби. Слід розібратися по порядку. Отже, в який день тижня у вас засвербів лівий лікоть?

 1. У понеділок. Якщо лівий лікоть свербить в понеділок – це означає сварку подружжя. Цілком імовірні закиди з боку чоловіка / дружини щодо виховання дітей та поділу домашніх обов’язків.
 2. У вівторок. Коли людина стикається з даними повір’ям у вівторок – цей знак можна сприймати як попередження про зраду другої половинки. Не варто починати панікувати і піддаватися емоціям. Найкраще спочатку переконатися, чи дійсно це так чи ні.
 3. В середу. У третій день тижня прикмета обіцяє приємні новини, пов’язані з роботою. Можливо, слід очікувати підвищення, надбавку до заробітної плати або похвалу від начальства.
 4. В четвер. Слід знати, що якщо лівий лікоть свербить в четвер – це означає несподівані і спонтанні рішення. Зовсім не факт, що після прийняття рішення людина буде шкодувати про це. Цілком можливо, що це рішення зіграє йому на руку.
 5. У п’ятницю. Якщо лівий лікоть свербить в п’ятницю – це значить, що можлива приємна дружня зустріч або прогулянка з хорошими друзями, а якщо лікоть свербить дуже сильно, то людину чекає невелика подорож.
 6. У суботу. Якщо свербіж лівого ліктя проявився в суботу – це означає, що варто бути обережнішим у спілкуванні з людьми. Можливо, слова можуть сильно поранити або образити співрозмовника.
 7. В неділю. Коли лівий лікоть засвербів при пробудженні в неділю – це значить, що в вашому оточенні є людина, яка сильно вам заздрить. Якщо ж свербіж не припиняється протягом всього дня – заздрісник будує підступний план і хоче або забрати гроші, або сім’ю. Слід бути напоготові!

Тлумачення прикмети по часу доби

Для точного тлумачення прикмети потрібно враховувати і час доби, коли у вас засвербів лівий лікоть.

Вранці

Якщо лікоть чешеться з раннього ранку, то варто проявити особливу обережність в побутовій сфері. Не виключені дрібні неприємності, наприклад, можлива втрата ключів. Слід якомога уважніше стежити за дрібними предметами, акуратно крутити ключ у замку, щоб випадково не пошкодити і не зламати дверний замок або сам ключ. Такі дрібні неприємності можуть неабияк зіпсувати настрій, але не варто зациклюватися на них.

До чого свербить лівий лікоть у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

Вдень

Якщо лівий лікоть раптом засвербів в денний час, то чекайте в гості друга, який буде ділитися з вами всіма накопиченими проблемами. Вам варто вислухати його і дати слушну пораду. Не виключено, що людині просто зараз потрібно висловитися і він вирішив довіритися саме вам. Не уникайте цієї розмови, іноді друзям дійсно дуже важливий погляд з боку. Навіть якщо проблема одного здасться вам дріб’язкової – постарайтеся його не образити, підтримайте словом або навіть справою.

Увечері

Вечірній свербіж лівого ліктя віщує швидку поїздку. Це може бути, наприклад, відрядження або ділова поїздка. Переживати немає ніякого приводу – всі проблеми будуть успішно вирішені. Якщо вже кілька вечорів вам не дає спокою свербіж в області лівого ліктя, то це означає, що про вас думає ваш друг, який живе дуже далеко. Цілком можливо, що він планує незабаром відвідати вас.

Вночі

Зачесане в нічний час лікоть віщує вам істотні зміни в настрої. Ви можете, наприклад, захотіти змінити місце проживання або вирішити розлучитися зі своєю половиною. Однак поспішати не варто. Незабаром це тимчасове бажання забудеться, воно не варте того, щоб ламати своє життя!

Свербить лівий лікоть у дівчини чи жінки

Багато людей, які вірять у прикмети, вважають, що ліва сторона у жінки вважається місцем скупчення негативної енергії. Тому у жінок, на відміну від чоловіків, дана прикмета рідко вважається хорошим знаком.

Якщо лівий лікоть свербить у жінки в шлюбі – слід очікувати скандал з чоловіком. Коли свербіж турбує вночі – сварка з чоловіком буде дуже серйозною і понесе за собою низку неприємних наслідків.

Жінці варто бути більш обережною, оскільки конфліктну ситуацію почне саме чоловік. Можливі звинувачення в невірності, в негідній вихованні і поганий турботі про дітей, в поганому догляді за будинком.

Якщо лівий лікоть засвербів у незаміжньої дівчини, то це означає, що в даний момент про неї згадує коханий. Коли лікоть починає сильно свербіти і практично горіти, це означає, що незабаром дівчина отримає пропозицію руки і серця.

Неприємні вести несе в собі свербіж ліктя в нічний час доби. Він віщує розрив відносин з коханою людиною.

У дівчинки свербіж лівого ліктя може означати неприємна розмова з педагогом чи батьками.

Свербить лівий лікоть у хлопця або чоловіка

Якщо чоловік відчуває сильний свербіж в області лівого ліктя, то це може означати, що за його спиною його бурхливо обговорюють. Турбуватися не варто, оскільки розмови не несуть в собі негативний характер.

Сверблячка лівого ліктя в нічний час доби означає неприємну ситуацію на робочому місці. Можливо, хтось хоче звести наклеп на чоловіка або поставити його в дуже неприємне становище. Якщо вірити повір’ям, то краще подивитися з боку на колектив і з’ясувати, хто є недоброзичливцем.

Якщо лікоть чешеться протягом усього дня – це може означати ніж в спину від кого-то з близьких. Це може бути сім’я, друзі. Не варто впадати у відчай і переживати. Насамперед варто поговорити зі своїми близькими людьми і з’ясувати, чи не затаїв чи хтось таємну образу. Якщо ж знайдеться ображений, варто спокійно поговорити з ним і вибачитися.

До чого свербить лівий лікоть у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

Коли лівий лікоть свербить у юнака – це означає великий конфлікт з дівчиною, який може привести до фізичного болю.

Ще одне тлумачення – хлопець може виявитися у фінансовій ямі.

Сверблячка лівого ліктя – думка медицини

Лікарі при свербінні лівого ліктя не вірять у прикмети, а дивляться на свербіж з медичної точки зору. Вони вважають, що неприємне відчуття може бути викликано алергічною реакцією, непереносимістю матеріалу. Іноді навіть сильні стреси призводять до свербіння.

Якщо лівий лікоть чешеться протягом декількох днів – не варто затягувати з цим і сліпо вірити прикметам. Кращим рішенням буде звернутися до лікаря і з’ясувати причину неприємного відчуття!

Далеко не завжди можна бездумно вірити прикметам, адже вони можуть виявитися помилковими. Краще діяти так, як відчуває серце і душа!

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua