До чого свербить праве Зап’ястя у дівчини, жінки або чоловіка – прикмета

Відомо, що, поглянувши на долоню людини, можна дізнатися про нього практично все. І, дійсно, хіроманти зчитують по лініях на долоні інформацію так, ніби читають книгу. Однак не тільки долоню, а й зап’ясті людини може багато розповісти.

Всі знають також про прикмети, пов’язаних з сверблячкою долонь. Якщо свербить ліва долоня – це до прибутку, а якщо права – до зустрічі, але виявляється, що прийме, пов’язаних з зап’ястям, ще більше.

До чого свербить праве зап'ястя: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

До чого свербить праве зап’ястя – прикмета

Так як права рука відповідає за позитивні зміни в життя, свербіж правого зап’ястя попереджає про прийдешні приємні події. Таких як:

 • Збільшення добробуту – прибуток або виграш, можлива оплата за давні праці.
 • Похвала керівництва, подяка друзів і близьких або душевне задоволення від успішного закінчення будь-якого проекту.
 • Якщо зап’ясті засвербіла в процесі обмірковування давньої ідеї, яку хочеться реалізувати, значить пора братися за справу.
 • Про пристрасні поцілунки попереджає свербіж правого зап’ястя дівчину, яка готується до побачення.
 • Часом ця прикмета віщує жінкам бажану вагітність.
 • У давні часи вірили, що свербіж правого зап’ястя з тильного боку до благополучного шлюбу, а з внутрішньої – до успіху в кар’єрі і в грошових справах.

До чого свербить праве зап'ястя: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

Тлумачення прикмети по днях тижня

Поколювання і свербіж, що відбуваються в правій стороні тіла, говорять про турботах, пов’язаних з роботою, а також про побутові клопоти. Не варто турбуватися, ця прикмета говорить про позитивні зміни, а що конкретно вона віщує можна дізнатися, грунтуючись на тому, в який день тижня засвербіло праве зап’ястя. Отже, в який день тижня ви помітили свербіж в області правого зап’ястя?

 1. Понеділок. Якщо правий зап’ясток засвербіло в понеділок – ймовірно, незабаром чекає знайомство, яке допоможе в просуванні кар’єрними сходами. Крім цього, дана прикмета віщує вирішення проблеми або отримання вагомого грошової винагороди.
 2. Вівторок. У вівторок свербіж правого зап’ястя обіцяє ділову поїздку, несподівану відрядження, яка принесе відчутний дохід.
 3. Середа. Сверблячка правого зап’ястя в середу говорить про ймовірні розмовах за вашою спиною, про з’ясування стосунків на робочому місці, а також про необґрунтовані невдоволення родичів і друзів. Не вступайте в відкрите протистояння, цей період потрібно просто перечекати.
 4. Четвер. Якщо правий зап’ясток засвербіло в четвер, то потрібно насторожитися. Це явне попередження про фінансові втрати і можливості стати жертвою шахраїв. Поставтеся до всього серйозно: перевіряйте і зберігайте важливу інформацію на цифрових носіях або на папері.
 5. П’ятниця. У п’ятницю свербіж правого зап’ястя віщує похвалу від оточуючих. Вона точно буде заслужена, проте прийміть її з гідністю і не загордився.
 6. Субота. У суботу дана прикмета також обіцяє похвалу і подяку, але від ваших домочадців. Близько оцінять будь-яку турботу: гарячий обід, допомога у прибиранні, пранні, дрібному ремонті та інших справах.
 7. Неділя. У неділю ж прикмета навпаки попереджає про невдоволення з боку рідних, друзів і навіть малознайомих людей. Для того, щоб уникнути неприємних наслідків, не звертайте уваги і пропускайте все повз вуха.

Чи можна нейтралізувати дію прикмети?

Якщо прикмета обіцяє що-небудь негативне, це не означає, що з цим нічого не можна зробити. Якраз навпаки, варто використовувати прикмету як можливість уникнути неприємних ситуацій. Для початку необхідно звільнитися від накопичених негативних емоцій, для цього є кілька методів:

1 Озвучити всі свої тривоги і хвилювання. Необов’язково висловлювати їх кому-то, можна просто вимовити все переживання вголос. Від цього на серці стане спокійніше, а також можуть виявитися незвичайні способи вирішення проблем і виходу з ситуації, що склалася.

2 Описати все негативні емоції на папері. Недомовленість, образи, гнів – все переживання виплеснути і спалити. Це допоможе позбутися від небажаних почуттів і сумних думок.

3 Скинути негативні емоції і звільнитися від неприємних думок допоможуть агресивні види спорту, наприклад, бокс, а також дії з розряду «антистрес»: биття посуду, знищення речей, що викликають погані спогади, гучні крики і т.д.

До чого свербить праве зап'ястя: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

Свербить праве зап’ястя у дівчини чи жінки

Дівчатам прикмета віщує поцілунки з коханою. Сверблячка правого зап’ястя з тильного боку долоні обіцяє жінці вдалий шлюб, а з внутрішньої сторони – вигідну пропозицію. Жінці в розлученні дана прикмета говорить про швидке набуття сімейного благополуччя і шлюбних уз.

Для жінок будь-якого віку вірні і інші значення:

 • грошове надходження;
 • недешевий подарунок;
 • довга подорож.

Свербить праве зап’ястя у чоловіка

Якщо правий зап’ясток свербить у дорослого чоловіка, його чекає вигідна угода або грошову винагороду. Є ймовірність просування по кар’єрних сходах або успішного завершення якоїсь справи. Представникам сильної половини людства також слід чекати невеликого збільшення фінансового добробуту за рахунок повернення боргу або несподіваною знахідки.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua