Мандаринова дієта: найсмачніший і найлегший спосіб схуднути перед Новим роком

Мандаринова дієта: найсмачніший і найлегший спосіб схуднути перед Новим роком

Мандарини поступово з’являються на магазинних прилавках ваблять своїм ароматом. Якщо ти не можеш встояти перед головним новорічним фруктом, знай: за правильного підходу це допоможе помітно схуднути! 

Відразу попередимо: мандаринова дієта не відноситься до жорстких моно-дієт, які допомагають швидко (але небезпечно) скинути значну кількість кілограмів. Схуднення на мандаринах – це, скоріше, легка методика прибрати пару-трійку зайвих кілограмів перед Новим роком. А заразом трохи скоригувати харчові звички.  

Щоб сісти на дієту мандаринову, тобі не знадобиться сильно змінювати стандартне харчування. Звичайно, слід постаратися їсти більше білкових продуктів: яйця, сир та сир на сніданок та м’ясо та рибу на вечерю. А на десерт щоразу з’їдай кілька мандаринів. Чи не цукерки, не булки, не більш корисний, ніж кондитерські вироби, мед. Тільки мандарини!

Перекушування теж можна замінити мандаринами. А якщо хочеться чогось ситнішого, додай до цитрусів трохи сиру, йогурт або горіхи.

Будь обережна з мандариновою дієтою, якщо помітиш алергічну реакцію на безліч цитрусових у раціоні. Уважною слід бути і за наявності проблем із ШКТ. А от якщо в тебе є схильність до запорів, мандарини будуть дуже доречними. Вони багаті на клітковину і покращують робочі процеси кишечника. 

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua