До чого свербить права П’ята: у дівчини, жінки або чоловіка – прикмета

Протягом століть складалися різні прикмети, народні повір’я, знаки, які передвіщають зміни в долі. Провісників прийдешніх подій безліч. Частина людей практично не звертають увагу на прикмети і спокійно ставляться до будь-яких предзнаменованиям, а деякі люди не уявляють своє життя без прикмет і надають величезного значення кожної з них. Наприклад, таке явище як свербіж правої п’яти може, якщо вірити прикметам, передвіщати різні зміни в долі людини.

До чого свербить права п'ята: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

До чого свербить права п’ята – загальні тлумачення прикмети

Народні повір’я свідчать, що якщо свербить права п’ята, то можна очікувати наступні події в житті:

 1. Попереду людини чекає довга дорога, подорож. Згідно з повір’ям, той, у кого свербить п’ята правої ступні, повинен буде спішно покинути своє звичне місце і вирушити в дорогу так швидко, що, як то кажуть, «блиснуть п’яти». Причиною такого поспіху може бути добра звістка, наприклад, поява дитини на світ, і тоді людина поспішить до новонародженого. Але може бути і так, що йому доведеться рятуватися втечею, йти від переслідування як в прямому, так і в переносному сенсі. Людина, який відправиться в дорогу, може зіткнутися з такими обставинами, які змінять його долю.
 2. Права п’ята також свербить перед будь-якими розважальними заходами, танцями; образно кажучи, ноги як би самі готові пуститися в танок. Ця прикмета часто збувається, тому, коли п’ята перестане свербіти, можна починати готуватися до танців, приводити себе в порядок і вибирати святкове вбрання. Шанс потрапити на вечірку великий.
 3. Сверблячка правої п’яти також обіцяє вигоду, успіх в справах, підвищення на посаді, поліпшення відносин в колективі. Прикмета свідчить, що людина змогла вистояти, утриматися на ногах, незважаючи на будь-які негаразди, через це ступня і почала свербіти. Тепер же, коли проблеми позаду, можна перевести дух і розслабитися.
 4. Зміна погоди також може привести до свербіння в області правої п’яти. Якщо звернути увагу на цю прикмету, то можна передбачити, як саме зміняться погодні умови. Наприклад, права п’ята взимку свербить до потепління, а влітку свербіж служить провісником того, що скоро встановиться дощова погода.
 5. Також людини, у якого раптом засвербіла права п’ята, можуть чекати деякі проблеми, випробування, але якщо дивитися на все, що відбувається з оптимізмом і не сидіти склавши руки, то в майбутньому все налагодиться і людини очікує успіх у справах.
 6. Очікується поліпшення сімейних відносин, можливо, настануть позитивні зміни в інтимному житті. Закохані стануть проводити більше часу разом, це самим позитивним чином вплине на атмосферу сімейних відносин. Можливо, закоханим захочеться освіжити не тільки почуття, але і сімейне гніздечко, тому велика ймовірність ремонту в будинку.
 7. Сверблячка і одночасно поколювання правої п’яти попереджає людини про те, що він може стати жертвою шахраїв. Крім цього, можна постраждати від наклепу і помилкових звинувачень, тому всі вчинки потрібно ретельно обдумувати і не приймати поспішних рішень. Також потрібно бути гранично уважним до нових знайомств.
 8. Поперемінний свербіж лівої і правої п’яти віщує погодні зміни. Також дана прикмета говорить про те, що в особистих справах, роботі можуть відбутися кардинальні зміни. Можливі неприємні знайомства, проблеми, збитки. Щоб уникнути серйозних негативних наслідків, необхідно усвідомлювати свої дії, не здійснювати поспішних вчинків. А найголовніше – потрібно зберігати спокій, тримати себе в руках і налаштуватися тільки на позитивний результат подій. Сильний свербіж в області п’ят попереджає людини, що неприємних ситуацій буде чимало.
 9. Є ймовірність, що людина дізнається щось дуже важливе і це докорінно змінить його сприйняття дійсності.
 10. Юнаки та дівчата незабаром зустрінуть свої другі половинки, а закохані одружаться і знайдуть щастя в сімейному житті.

До чого свербить права п'ята: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

Тлумачення прикмети по днях тижня

 • У понеділок: права п’ята свербить до будь-яких сімейних розбіжностей, неприємної розмови з родичами. Повір’я говорить: щоб цього не сталося, потрібно проявити крайню обережність і уважність до співрозмовника, щоб випадково не образити його і тим самим уникнути проблем.
 • У вівторок: свербіж правої п’яти свідчить про те, що людина проведе час у компанії. Це може бути якесь сімейне застілля, зустріч з друзями, весела вечірка. У будь-якому випадку прикмета означає приємне проведення часу.
 • У середу: свербіж правої стопи в середу пов’язаний з очікуванням гостей. Також прикмета може передвіщати якесь хороша звістка від рідних і близьких. Цілком імовірна якась корисна покупка, несподівані сюрпризи. Загалом, прикмета обіцяє тільки приємні події і позитивний настрій.
 • У четвер: в цей день тижня п’ята свербить до того, що у людини з’явиться шанс благополучно вирішити якусь неприємну ситуацію, позбутися від проблеми, яка не давала спокою. Прикмета обіцяє благополучне завершення важливої справи.
 • У п’ятницю: свербіж правої п’яти в п’ятницю може означати ймовірність конфлікту з близькими. Проблем і сварок з родичами або зі своєю другою половинкою уникнути можна, якщо бути обережним у спілкуванні і уникати ситуацій, які можуть привести до розбіжностей.
 • В суботу: в суботній день дана прикмета попереджає про те, що потрібно доробити те, що було відкладено на потім. Слід завершити розпочаті справи, щоб потім спокійно взятися за нові.
 • У неділю: в недільний день права п’ята свербить до того, що наступний тиждень спокійною не буде. Людині доведеться часто бувати на будь-яких зустрічах, заходах. Прикмета обіцяє спілкування з різними людьми і тому перед початком нового тижня варто гарненько відпочити.

До чого свербить права п’ята за часом доби

Для точного тлумачення прикмети важливо звернути увагу і на час, коли вас раптом став турбувати свербіж в області правої п’яти.

Вранці або днем. Сверблячка правої п’яти в ранкові години і обід знаменує удачу в справах, все складеться якнайкраще, проблем в цей день не передбачається.

Увечері. Хорошим знаком можна вважати свербіж правої п’яти у вечірній час. Прикмета говорить про те, що в цьому випадку п’ята свербить до успіхів в роботі, благополучного завершення розпочатих справ.

До чого свербить права п'ята: у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

Вночі. Нічний свербіж п’яти вказує на те, що людина морально напружений, у нього емоційна втома, ймовірно, позаду був нелегкий день. Потрібно постаратися заспокоїтися і заснути, для цього можна заварити чай із заспокійливими травами.

Свербить права п’ята у дівчини чи жінки

Для незаміжньої дівчини дана прикмета означає, що попереду її чекають любовні зустрічі, прогулянки з молодою людиною, який має до неї почуття. Романтичні стосунки цілком можуть привести до заміжжя. У рідкісних випадках прикмета може говорити про те, що дівчині доведеться уникати нав’язливих залицяльників. У будь-якому випадку права п’ята у юних осіб свербить до появи в їх житті нових знайомств, подій. До таких змін слід підготуватися. Можна придбати вбрання для побачень і різних заходів.

У заміжніх жінок з’явиться можливість зміцнити відносини з чоловіком. Припиняться розбіжності, настане період позитивних емоцій і сімейної гармонії. Цьому можуть сприяти підвищення чоловіка по роботі, отримання ним премії. Але можливо і негативний тлумачення прикмети: є ймовірність подружньої зради. Щоб цього не сталося, потрібно бути напоготові і уважніше ставитися до всіх змін в особистому житті.

Свербить права п’ята у хлопця або чоловіка

Для молодих хлопців це означає зміну місця проживання або поїздку куди-небудь. Ці обставини в житті молодої людини можуть призвести до того, що в дорозі або на новому місці він зустріне свою долю. Прикмета віщує виключно позитивні зміни в житті, можливо, це буде доленосна зустріч зі своєю половинкою, успіх у справах або кар’єрний зліт.

Сверблячка правої п’яти у зрілих чоловіків говорить про те, що справи їх підуть в прискореному темпі, очікуються якісь клопоти, суєта, прикмета обіцяє і багато роботи. Зрештою, все завершиться благополучно. Якщо п’ята не тільки свербить, але і горить, то це говорить про те, що дії та рішення людини приведуть до успіху, отримання прибутку. Це може бути якась вдала угода, отримання спадщини або несподіваний виграш. Смуга проблем закінчиться і прийдешні події в житті чоловіка будуть тільки позитивними.

До чого б не свербіла права п’ята, це завжди провісник приємних подій, удачі в справах, роботі, особистому житті. Однак слід пам’ятати, що для цього людині потрібно самому налаштуватися на потрібний, оптимістичний лад і докласти зусиль до того, щоб позитивні зміни прийшли в життя якнайшвидше.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua