До чого свербить права Грудь – тлумачення прикмети

Прикмети і забобони з’явилися дуже давно в результаті аналізу людиною своїх дій. Так само основою для них послужили довгі спостереження за тим, що відбувається навколо. З тих пір багато людей вірять у здійснення пророцтв, пов’язаних з тією чи іншою прикметою.

До чого свербить права груди - тлумачення прикмети

Неважливо, вірить людина в прикмети чи ні, то чи іншу подію може виявитися справжнім передбаченням майбутніх звершень. У людей часто з’являється неприємний свербіж в області правої грудей, тоді вони відразу починають згадувати про прикмети, але, щоб правильно їх розтлумачити, потрібно звернути увагу на безліч нюансів, які можуть виявитися вирішальними в тому чи іншому випадку.

До чого свербить права груди – загальні тлумачення прикмети

Найчастіше сверблячка в області правої грудей віщує раптовий візит рідних, друзів або знайомих. Метеозалежні люди часто відчувають такий свербіж при наближенні магнітної бурі, а також при різких змінах погоди. Сверблячка, що повторюється приблизно в один час кожен день, віщує швидке звершення всіх планів і задумів.

Правильне трактування забобони так само безпосередньо залежить і від конкретного місця, в якому виникли неприємні відчуття. Виходячи з цього, існує велика кількість абсолютно різних тлумачень цієї прикмети, тому варто уважно ставитися до місця виникнення свербежу.

 • Сверблячка виник в області соска – віщує яскрава подія в цей же день, яке потребує багато емоцій. Незнайомець може запросити на романтичну вечерю або вечірню прогулянку по скверу.
 • Неприємні відчуття з лівого боку грудей – в цей день доведеться проти своєї волі познайомитися з компанією, яка буде дуже неприємна.
 • Сверблячка з’явився у верхній частині грудей – день буде насиченим робочими моментами: колегам знадобиться термінова допомога, що збільшить навантаження, з’явиться великий обсяг нових завдань.
 • Груди почала свербіти з правого боку – доля підготувала довгоочікуване знайомство з близьким за характером і мислення людиною. Швидше за все, ця зустріч незабаром переросте в щось більше.
 • Засвербів сосок – людини в недалекому майбутньому очікує серйозний конфлікт з другою половинкою або кращим другом. Ця розмова відкладали з давніх-давен, але прийшов час і доля зіштовхне двох співрозмовників. Потрібно бути готовим, що бесіда не залишить приємних вражень.
 • Неприємні відчуття поширилися повністю по правій груді – людині потрібно готуватися до приїзду близьких родичів, які заявляться на поріг несподівано. Згідно зі старими повір’ями, до цього візиту потрібно поставитися уважно, добре обслужити гостей і приділити їм достатньо часу і уваги, тоді у всіх залишаться тільки хороші враження від зустрічі.
 • Сверблячка в нижній частині правої грудей – означає, що в найближчому майбутньому буде знайдено відповідь на найбільш хвилюючий питання, вирішиться те, що давно мучило душу. В цілому цей знак позитивний. Він свідчить про те, що настав час розслабитися і дати собі відпочити, адже скоро все само собою налагодиться.

Свербить права груди у дівчини чи жінки

За давнім повір’ям, якщо у представниці прекрасної статі раптово засвербіла груди, розташована праворуч, то її чоловік або близький їй хлопець дуже сильно сумує. Однак завжди потрібно звертати увагу на деталі, саме вони допоможуть зробити правильне трактування. Описане ж вище має узагальнене значення. Як відомо, серце розташоване в лівій частині, тому всі прогнози, пов’язані з любовними справами, відносяться до лівих грудей. Права ж відповідає за тверезість мислення і широкі можливості.

Отже, сильне свербіння в області правої грудної клітини, як для молодої дівчини, так і для дорослої жінки може означати фізичну або духовну зраду коханої людини. Бувають і такі ситуації, що свербіж з’являється поперемінно. Тоді це явний натяк на наявність шанувальника, якому так і не вдається отримати взаємності.

Легкий свербіж в правій груді віщує швидке романтичне знайомство з закоханим у дівчину блондином. Неприємний свербіж може раптово перерости в печіння і поколювання. Це вірний знак швидкої зустрічі в інтимній обстановці, яка зміцнить союз з молодим чоловіком.

Свербить права груди у хлопця або чоловіка

Для представників чоловічої статі тлумачення цієї прикмети зовсім інше. Згідно з ним, чоловікові доведеться добре підготуватися до змін погоди в гіршу сторону. Раптовий свербіж в області правої грудей свідчить про можливість виникнення:

 • сильних холодів;
 • потужних поривів вітру при чистому небосхилі;
 • рясних опадів.

У різних джерелах можна зустріти і позитивні тлумачення. Неприємні відчуття у чоловіків в області правої грудей можуть провіщати незабаром захоплюючу поїздку, яка подарує безліч позитивних емоцій і зможе поліпшити стан справ. Але тут варто бути уважним до поведінки власного тіла, щоб уникнути помилкових трактувань головною прикмети.

До чого свербить права груди - тлумачення прикмети

Так само можна знайти інформацію, що праві груди у молодого хлопця або дорослого чоловіка свербить до вдалим і позитивним змінам в найближчому майбутньому. Глобальні зміни можуть відбутися в будь-якій сфері його діяльності: це можуть бути робочі або творчі моменти, ситуації, що стосуються відносин у родині або любовних зв’язків.

Неприємні відчуття можуть виникнути і несподівано, якщо це сталося на робочому місці, то явно хтось із колег давно таємно в вас закоханий.

Для чоловіка, який перебуває у шлюбі, прикмета має найрадісніше значення – в його родині скоро з’явиться маленька людина.

Тлумачення прикмети по часу доби

Час доби є одним з головних факторів, що впливають на правильне тлумачення прикмети. Передбачення безпосередньо залежить від положення сонця.

Ранок. Легке нездужання вранці віщує позитивні зміни у фінансовій сфері, незабаром гаманець поповниться грошима. Є й інше трактування. Відповідно до неї, людині вдасться примиритися з тим, хто давно на нього ображений.

День. Сверблячка в обідній час несе двоякий сенс. Людині або запропонують нову посаду з більш високим рівнем заробітної плати, або – до нього вже поспішають гості. Так само удача буде супроводжувати йому у всіх сферах.

Вечір. Доля підготувала романтичну зустріч, яка подарує в майбутньому міцний союз. Варто бути уважніше, щоб не упустити свій шанс.

Ніч. Людині потрібно бути готовим до того, що за його спиною плетуть інтриги і розпускаються плітки. Репутація може сильно постраждати. Для дівчат це віщує втрату посади і сварку з представником прекрасної статі.

До чого свербить права груди по днях тижня

Кожен день тижня обдарований власною енергетикою, тому він здатний по-своєму впливати на розвиток подій. Отже, в який день тижня вас став турбувати свербіж в правій груді, який неможливо пояснити з медичної точки зору?

 • Понеділок. Сни, приснилися в цей день, завжди вважалися пророчими. Будь-які дрібниці, що відбуваються в перший день тижня, чітко вказують на зміни в погоді. Тому свербіж в області правої грудей віщує рясні опади і різке похолодання. У зв’язку з цим людині краще відкласти заплановані далекі поїздки.
 • Вівторок. Неприємні відчуття в правій груді в цей день говорять про ослаблення імунітету. У найближчому майбутньому у людини можуть початися проблеми зі здоров’ям.

Якщо в цей день свербіж повторився, то доля явно натякає на новий роман. Такий прогноз стосується лише людям, які перебувають у відносинах, тому їм потрібно бути обережніше. А у тих, хто вільний, відкривається чудова можливість вступити в стосунки.

 • Середа. Згідно приймете, в цей день прийдуть несподівані гості, які принесуть важливу звістку. Тому, щоб отримати хороші новини, доведеться прибрати будинок і накрити стіл.
 • Четвер. Четвер – день складний, отже, і прикмета має негативний тлумачення. Людині потрібно буде постаратися обійти всі складні і незручні ситуації. У цей день доведеться утриматися від покупок і вкладів в сумнівні організації, а також спокійно ставитися до явних провокацій.
 • П’ятниця. Поява раптового сверблячки напередодні вихідних віщує приємну подорож. Можливо, людині доведеться зустрітися зі старим другом або відправитися з коханим в нове місце, яке таїть багато всього цікавого.

Для захоплених роботою представників чоловічої статі ця прикмета означає незабаром відрядження. Від того, як чоловік себе в ній проявить, буде залежати його підвищення. Йому не можна упустити цей шанс, який дозволить поліпшити матеріальне становище, адже, швидше за все, найближчим часом доля більше не надасть таку можливість.

 • Субота. Нездужання в області правої грудей, що виникло в суботній день, віщує приємну зустріч з новою людиною, яка повинна стати доленосною. Люди самотні отримують унікальний шанс знайти другу половинку, тому їм потрібно бути уважнішими в цей день.

З іншого боку, прикмета віщує не дуже хороше розвиток подій – людини буквально оточать сварки і скандали. Щоб всього цього уникнути, потрібно бути холоднокровним і намагатися пропускати повз вуха невтішні висловлювання близьких. Тоді, можливо, день пройде відносно спокійно.

До чого свербить права груди - тлумачення прикмети

 • Неділя. Тлумачення прикмети при яка виникла в недільний день свербінні також не віщує нічого доброго. Про людину плетуть плітки, будують інтриги. Не потрібно в найближчі дні давати в борг, вирішуватися на якісь авантюри і погоджуватися на пропозиції від близьких людей.

Чи можна нейтралізувати дію прикмети?

Тлумачення прикмети може передвіщати наступ невдалого періоду в житті, але це зовсім не означає, що з людиною почнуть траплятися неприємності. Однак для власного спокою можна вдатися до наступних заходів:

 • не можна нікому розповідати про свербіння в області правої грудей. Недоброзичливці можуть навести порчу, і тоді точно не вдасться уникнути негативу;
 • якщо неприємні відчуття виникли вночі – потрібно перехреститися і 3 рази вдарити по дереву;
 • потрібно попрацювати уявою. Спочатку слід у всіх фарбах уявити негативний прогноз, а потім стерти його в думках як ніби ластиком;
 • якщо груди свербить у молодої дівчини, то їй потрібно насторожитися щодо людей, що заходять в її будинок. Якщо житло відвідують представниці прекрасної статі, то їх потрібно якомога швидше попросити піти;
 • потрібно вимовити фразу: «З гусака вода, з мене хвороба, ворожба і худоба»;
 • свербіж може і наснитися уві сні, тоді потрібно прочитати перед дзеркалом молитву.

Кожна людина сама вирішує, вірити йому в прикмети чи ні. Якщо ж ви звикли довіряти народним тлумаченням, то вам доведеться навчитися триматися від них відокремлено і не дозволяти негативним думкам керувати своїм життям. Такий підхід дозволить вам не збитися з шляху до заповітної мети.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua