До чого свербить Права рука – тлумачення прикмети

За часів зародження держави Русі наші предки в усьому і завжди орієнтувалися на прикмети і звичаї, які могли хоч якось пояснити невизначеність життя і явищ. Жителі стародавніх міст і поселень дуже любили спостерігати за природними явищами, за тваринами в своєму житлі. І звичайно ж давали кожному спостереженню свою назву і пояснення. Навіть якщо відчуваєш дискомфорт в правій руці по типу чесання, то це вже багато чого могло означати і говорити про людину і його подальшу долю.

До чого свербить права рука? - тлумачення прикмети

Варто сказати, що споконвіку праву руку охрестили милостивої, святий, чистою. Що ж означав свербіж в цій руці? Зазвичай трактувалося це як «тебе чекає щось хороше незабаром». А найкраще для звичайного робочого людини було – прибуток, гроші, одужання, удача в справах. Але інші мудреці могли трактувати це як «будь обережний на своєму шляху, тебе Доля випробовуватиме».

До чого свербить права рука – загальні тлумачення прикмети

Слід зазначити, що завжди, в будь-яких народів світу, коли-небудь існували, все люди віталися по праву руку. І царі, і високопоставлена знати, і навіть міщани. І логічно припустити, що зовсім скоро ви будете з кимось вітатися: з друзями, зі знайомими або далекими родичами.

Звичайно, не можна обійтися без згадки найпоширенішою трактування прикмети, згідно з якою права рука свербить до грошей, до гарного прибутку. Особливо часто говорять про те, що це буде несподівано, що приємніше удвічі.

Як тільки відчули свербіж в своїй правій руці, потрібно взяти в долоню будь-яку монетку або купюру і покласти в кишеню. Далі необхідно витягувати покладену грошенят, чіпати її, розглядати, вертіти в руках. Краще це робити кілька разів на день. Для чого це потрібно? Таким чином енергетична складова грошей допоможе вам примножити вашу прибуток і залучити тим самим позитивні грошові потоки. Багато відзначали, що абсолютно несподівано перед ними відкривалися нові «двері», перебували способи примножити свій дохід або вкластися в вигідний проект. Так це працює.

Іноді трапляється й таке тлумачення: якщо свербить права рука, то скоро потрібно буде зробити важливий вибір, прийняти доленосне рішення, яке може назавжди змінити ваше життя. У такому випадку варто дуже уважно до всього ставитися і дотримуватися пильність на випадковості у вашому житті.

Де саме свербить?

 • Якщо засвербіла права долоня, як було згадано вище, то чекай швидкої зустрічі з близькими або родичами.
 • На правій руці може свербіти великий палець – це значить, що всі труднощі або недозволені справи скоро будуть дозволені.
 • Зліт в професійному плані обіцяє вам свербіж на вказівному пальці правої руки. Скоро чекає успіх на роботі. А якщо ви студент або учень школи, то також варто чекати успіху в учнівської діяльності. Людям, що бажають перейти на іншу позицію в компанії або зовсім піти на інше місце роботи, варто особливо уважно ставитися до знаків долі – можливо, він як раз і настав, і потрібно діяти сміливіше. Якщо ви в пошуках роботи, то незабаром чекайте успішного запрошення на роботу.
 • Підвищити рівень свого доходу можна, коли починає свербіти середній палець на правій руці. Це несподіване придбання багатства. Можна починати планувати вкладення грошей, куди вам давно хотілося, але не було можливості.
 • При свербінні безіменного пальця правої руки старовіри кажуть: «Все тяготи і недомовки з оточуючими вас людьми, неодмінно, вирішаться». Якщо були якісь сварки з близькими або невирішене конфлікт, то незабаром чекайте, що все піде в позитивне русло і більше не буде вас турбувати. Також варто пам’ятати, що це може принести вам несподіваний прибуток або навіть сюрприз від близьких. Одиноким дівчатам потрібно бути пильними: якщо свербить безіменний палець, варто чекати швидкого пропозиції стати нареченою.
 • На жаль, не все так гладко з пальцями правої руки. Наприклад, мізинець – це знак швидкого занепаду в ваших справах. Можлива втрата прибутку або успіху. Але це короткочасно, незабаром все налагодиться.
 • Якщо ви відчуваєте свербіння в просторі між будь-яких пальців, то варто чекати від себе розчарування в людях або речах, а іноді навіть це до сильної образі на кого-то. Звичайно, не варто все відразу сприймати в штики, потрібно з розумом підходити до кожної зустрічі та випадковості в своєму житті.
 • Прийдешнє знайомство буде чекати вас зовсім скоро, якщо свербить кінчик пальця або близько самого нігтя. Чекайте доленосної зустрічі з дорогою людиною.
 • Біля початку фаланги пальця може також свербіти і означати наступне – близький вам людина скоро з’явиться у вашому житті і прийме в ній важливе участь. У цей день, коли відчули свербіж, причепуритися і виглядаєте найкращим чином, адже можна випадково зустріти свою долю.
 • Небезпечним є свербіж кулака на правій руці. Це ознака бійки, кулачного бою. Потрібно побоюватися конфліктів, щоб не постраждати в разі чого. Краще в цей день зайнятися чимось відволікаючим, наприклад, спортом. Добре підійдуть такі види спорту, як альпінізм, серфінг, відволікаючі і дозволяють енергії вийти в мирне русло, без якихось конфліктів на стороні.
 • Вас чекає щось воістину тішиться якби відчуваєте свербіння на зап’ястя правої руки. Можливо, ви несподівано отримаєте радісну звістку про прийом на роботу, яку ви давно шукайте, або якийсь конфлікт, який має довгу історію, вирішиться на вашу користь. Може бути також раптова прибуток або навіть багатство. Варто бути особливо уважним до знаків долі в цей день.
 • Якщо хочете отримати приємний і несподіваний сюрприз від оточуючих, зауважте, не свербить у вас правий лікоть на руці? Хтось випадково запропонує вам спільну подорож, подарує невеликий подарунок або приділить особливу увагу вашої персони.
 • А ось якщо свербить плече на правій руці, то будьте готові попрацювати на славу. Ваші старанності будуть обов’язково винагороджені по всій справедливості. Звичайно, спочатку буде важко виконати всю навалилися роботу, але ви, безумовно, впораєтеся і будете щасливі в будь-якому трудовому справі.
 • Якщо свербить під пахвою, то скоро вас чекає нездорове стан, або навіть ви потрапите в госпіталь. Не варто перенапружуватися якою-небудь роботою, подбайте в цей день про себе. А якщо ви є представницею прекрасної статі, то знак можна розцінювати як привід позалицятися за собою, приділити час своїм зовнішнім виглядом і стилем.

Свербить права рука у дівчини чи жінки

Не секрет, що більшість трактувань даної прикмети, так чи інакше, натякає жінкам на протилежну стать і їх взаємозв’язок. Все-таки здавна жінка є господинею в домі, ніжним і тендітним істотою, яке береже домашній затишок і все, що з ним пов’язано. Вона покровителька вогнища.

Відчувши раптовий свербіж правої руки, подумайте і проаналізуйте ваші відносини з близьким чоловіком. Ймовірно, щось вже йде не так, і він може вас залишити. Або просто поїде ненадовго в службову поїздку, але він вас, звичайно, не забуде. Не варто через дрібниці накручувати або додумувати якісь події, все йде так, як повинно.

Якщо дівчина поки одна, без обранця, то найближчим часом вона його точно зустріне. Будьте привабливі і ошатні, коли кудись вирішили вийти прогулятися, навіть якщо недалеко від будинку. Ваш звужений може бути на відстані витягнутої руки від вас, варто тільки це розгледіти. Однак варто відразу згадати про те, що навмисно в кожному зустрічному вишукувати собі чоловіка не потрібно. Зустріч буде випадковою.

Свербить права рука у хлопця або чоловіка

Відмінність жіночих трактувань від чоловічих в тому, що у чоловіків все-таки домінуючу роль займає сфера фінансів і прибутку. Всі чоловіки за своєю природою є прагматиками з серйозними намірами і переконаннями. Вони більш спокійні, не так підвладні емоціями і переживань. І від цього їх захоплення і зацікавленість більше в таких серйозних сферах життя, як фінанси, робота, бізнес.

Права рука чоловіка при свербінні може означати збитки, втрату заощаджень або прибутку. При цьому, на жаль, все це буде супроводжуватися неймовірною швидкістю розвитку таких ситуацій. Потрібно бути напоготові. Стежити за своїм фінансовим станом, самому або за допомогою експертів зробити аналіз поточних накопичень і вкладень, перевірити, чи немає проломів в цілому. Варто бути тихим і спокійним щодо грошей, не робити різких і спонтанних покупок і інвестицій, залишити їх краще до спокійних і добрих часів.

До чого свербить права рука? - тлумачення прикмети

Всі хлопці від 18 років, які мають навчання в вищих навчальних закладах, повинні сфокусуватися на своєму майбутньому освіті. Що означає чесання правої руки для них? – що потрібно бути акуратним у своїх рішеннях, є небезпека десь схибив. Якщо вибираєте ВНЗ з високими вимогами до абітурієнтів, то обов’язково проведіть ретельну підготовку і проаналізуйте прогалини в знаннях. Потрібно все підтягнути, щоб успіх був на вашому боці. Не потрібно соромитися задавати питання в приймальну комісію, так ви уникнете незручних і незрозумілих ситуацій.

До чого свербить права рука по днях тижня

Особливе значення для точного тлумачення прикмети варто надавати і дня тижня, коли у вас свербить права рука.

 1. Понеділок – саме краще, що може бути для теплих посиденьок з близькими і друзями. Прекрасна можливість побачитися з тими, по кому сильно скучили і давно не бачилися. Можливо, у вашого співрозмовника теж видасться вільні пару годин на зустріч з вами в цей день. Можна ризикнути і запросити свого партнера по роботі / навчанні на романтичну прогулянку або навіть побачення в кафе. У понеділок для цього особливо сприятливі умови.
 2. Вівторок – зачесане в цей день правиця обіцяє вам грошові потоки. Можна абсолютно несподівано для себе стати володарем великого прибутку, на яку ви навіть не розраховували. Якщо займаєтеся інвестиціями, то прибуток буде обумовлена підйомом на акційних перепадах. Часом прибуток можна отримати, просто гуляючи по місту – на дорозі можуть валятися гроші в купюрі. Чекайте дзвінка від близьких, можливо, вам хочуть подарувати хороший дорогий подарунок або вислати гроші.
 3. Середа – на жаль, в цей день втрат не уникнути. Будьте напоготові в середу, але не впадайте у відчай. Десь спад, а десь вас чекає прибуток. Якнайшвидший підйом в справах натомість занепаду в грошовому питанні забезпечений. На роботі будуть всі умови для поліпшення ділового контакту між вами і колегами, керівництвом, замовниками. Варто бути максимально уважним і чемним в цей день. Для людей, що займаються меценатством або благими справами, середа виявиться найбільш вдалою для вкладень в хороші фонди.
 4. Четвер – час зустрічі з гостями. Наведіть порядок у своєму домі, придумайте заздалегідь страви, якими ви хочете почастувати ваших любих друзів. Якщо з кимось давно не бачилися і сильно скучили, то в четвер обов’язково зможете побачитися. Створіть затишок і атмосферу в домі для кращого проведення часу. Можна сфабрикувати ваш фірмовий пиріг і заварити ароматний листовий чай, який ви зберігаєте на найкращі подібні вечори.
 5. П’ятниця – як кінець тижня, буде обіцяти вам радісну і романтичну зустріч з коханим. Якщо ви давно не наважувалися його запросити або зізнатися у почуттях, то цей день як не можна краще підходить для одкровень і романтики. Обов’язково причепуритися, надіньте найкращий ваш наряд, зробіть укладку і виглядаєте як новоспечений романтик. Для жінок – не нехтуйте зачіскою, приділіть увагу яскравості помади. У подружжя в п’ятницю може дивним чином скластися поїздка за місто, яка внесе більше радості в повсякденні будні і додасть яскравості життя. Кращий день для створення спогадів на майбутнє!
 6. Субота – прекрасні вести будуть вас радувати, якщо в суботу турбує свербіж правої руки. Але це лише до хорошого результату. Не бійтеся відкриватися світу в цей день, і він, безумовно, вас здивує і захопить. Можливий раптовий приріст прибутку або короткострокових вкладень.
 7. Неділя – вихідний, який найкращим чином буде проведений в компанії своєї сім’ї і найближчих людей. Якщо рука свербить в цей день, залишіться вдома в теплій затишній обстановці і займіться домашніми справами. Без будь-якого приводу влаштуйте сюрприз-вечеря своїм домочадцям, вони будуть вам дуже вдячні. А у вас оселиться мир і спокій на душі.

Тлумачення прикмети по часу доби

Ранок

Важливі ділові зустрічі будуть чекати вас весь день, якщо ви відчули свербіж правої руки з ранку. Потрібно ретельно підготуватися до майбутніх діловим заходам, співбесід, інтерв’ю, які ви планували раніше. Звичайно, не виключені і негативні зустрічі. Але ви впораєтеся і з ними. Боятися не варто, потрібно набратися сміливості і вирішити всі питання відразу.

Переговори по давно назрілим питань можуть затягнутися, а постійні замовники – засумніватися в ваших компетенціях. Але втрачати витримку ні в якому разі не треба, переконайтеся тільки в правильності оформлення всіх документів і договорів. Запізнення на такі зустрічі не вітаються. Всі дрібні деталі не повинні бути перешкодою для вас на шляху до блискучої кар’єри.

день

Приємно витратити гроші можна без докорів сумління, якщо свербить рука днем. Не скупіться на покупках собі і близьким, про які ви так давно мріяли і відкладали. Такі приємні витрати дозволять вам відчути себе дідом морозом в новий рік, який дарує подарунки коханим. Це обов’язково окупиться, тільки не у вигляді грошових витрат, а у вигляді поцілунків, вдячних поглядів і ніжності від рідних.

вечір

До вечора якщо засвербіла права рука, знайте, назавтра вас чекає щось важливе, можливо, ділова зустріч, яка затягувалася на невизначений термін. Не потрібно її скасовувати або переносити, краще ретельно і скрупульозно підготуватися і діяти впевнено, нічого не боячись. Для вас вона однозначно пройде з успіхом.

ніч

У більшості випадків народні прикмети в темний час доби мають негативний характер. Так нічний свербіж правої руки обіцяє проблеми зі здоров’ям. Крім цього, якщо вірити прикметі, вам доведеться зустрітися зі знайомим або іншому. Як би там не було, в цей день важливо проявляти пильність.

Чи можна нейтралізувати дію прикмети?

Все-таки дуже мало трактувань прикмети, де явно простежується погане подія або зустріч. Більше домінує хороше. Однак варто бути напоготові і зробити наступні дії з старовинних обрядів для кращого результату:

1 Рука, яка свербить, потребує поцілунках і енергетично позитивному підкріпленні. Наприклад, після легкого поцілунку долоні, постарайтеся якомога ближче протягнути лікоть до підборіддя. Це допоможе налаштуватися на позитивні потоки. Потім потрібно доторкнутися кулаком правої руки до будь-якого дерева, яке приносить плоди. Наприклад, ялини або сосни.

2 Є відомий змова, який говорить «Все хороше приходь до мене, а все погане – згинь від мене». І не забувайте чесати зап’ястя правої руки до себе, від низу до верху. Такий рух і фраза допоможуть заманити удачу на вашу сторону.

3 Серед прогнозів є такі, які обіцяють втрату прибутку або погіршення грошової сфери. Не варто боятися. Краще зробити так – будь-якої наявної у вас купюрою, краще великої, потрібно почухати те місце на тілі, яке у вас свербить. Так ви не відлякає грошовий успіх.

До чого свербить права рука? - тлумачення прикмети

Є ще один секретний метод, який не дозволить поганим прогнозам здійснитися. Він називається «Енергетична милостива прибирання». Вам потрібно в обов’язковому порядку забратися удома, навести всюди чистоту, позбутися від старого мотлоху, який залежується роками в шафі без використання. Помити підлогу входить в цей ритуал після загального прибирання. Всі непотрібні речі викинути на смітник.

Після такої фізичної і духовної роботи по очищенню будинку потрібно самому прийняти ванну, умитися і очиститися від пилу, бруду і вантажу. Прослуховувати музику рекомендується під час всього процесу збирання. Але не просту, а класичну або фонову. Якщо вмієте медитувати, то, безумовно, зробіть це. Нехай все негативних відчуття і емоції підуть, не турбують вас і ваше очищене простір.

Є психологічний інструмент, що допомагає очиститися і налаштуватися на позитивний лад. Суть його полягає в наступному: на листочку формату А4 накидайте гіпотетичне прояв прикмети, яка вам не близька до душі або яка турбує, опишіть її докладно, не соромлячись. Потім потрібно спалити цей лист без жалю, щоб впустити енергетику успіху до вас в будинок і в душу. Будьте немилосердні з описом наслідки прикмети і в процесі спалення спостерігайте, як все погане зникає в язиках полум’я. Все погане піде.

Найважливішим висновком буде той факт, що після закінчення 7 днів прикмета не зможе реалізуватися. Якщо пройшов тиждень з моменту чесання у вас правої руки, але нічого не відбулося, як поганого, так і доброго, значить нічого вже й не відбудеться. Потрібно розслабитися, насолоджуватися життям, але не нехтувати знаками долі, які нам із завидною регулярністю підкидає життя і всесвіт.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua