До чого свербить ліва П’ятка у дівчини, жінки або чоловіка – прикмета

Різних причин сверблячки може бути дуже багато: від стану здоров’я до долі, яка таким своєрідним чином вказує на важливу життєву точку і подає знак. У такому випадку важливо ці знаки хоча б приблизно розуміти.

До чого свербить ліва п'ятка у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

Так, свербіж в лівій половині тіла у відповідності з усіма народними прикметами вважається «попереджуючим», тобто він говорить про те, що слід бути обережніше і ретельніше контролювати деякі ситуації. Причиною цього служить цілком загальновідомий факт: саме на лівому плечі сидить чортик-спокусник, що схиляє людей проявляти гірші якості.

До чого свербить ліва п’ятка – загальні тлумачення прикмети

Конкретних подіям у майбутньому, про які попереджає свербіж в п’яті, теж чимало. Наприклад, це може бути відносно нешкідливе погодне зміна, нехарактерне для свого часу року – таке як випадання снігу пізньою весною або відлига в розпал зими.

Друга можлива причина – фатальні зміни в житті людини: важкі хвороби, смерті близьких, купу в раз навалилися проблем … Або бажання сховатися від цього, піти від реальності.

Також зачесати ліва п’ятка може попереджати про «підкилимних іграх». Ті, кому людина довіряє, можуть будувати плани за його спиною, пліткувати, розносити чутки, плести інтриги.

Четвертий варіант тлумачення – абстрактні неприємності, розлади, сльози, провал в якомусь справі, куди була вкладена маса сил і енергії. Відчуваючи свербіж в лівій п’яті, варто морально підготуватися і до дрібних неприємностей, які часом вибивають з колії сильніше серйозного події.

Свербить ліва п’ятка у дівчини чи жінки

Тлумачення подібних прийме багато в чому залежить і від віку і навіть статі людини. Для жінок і чоловіків значення свербіння можуть бути не однакові.

 • Для юних дівчат, які відчувають відчутний п’ятковий свербіж, практично завжди вірним тлумаченням буде майбутня неприємність. Причому в будь-якій сфері життя. У кар’єрі (звільнення, пониження в посаді, втрата доходів, нездійснені плани, догану), в любові (сварки, розставання, втрата взаєморозуміння, любовний трикутник, охолодження почуттів), в спілкуванні (вимушене перебування поряд з негативно налаштованим людиною, підступи, розчарування в дружбу, зраду). Їм слід по можливості убезпечити себе від всіляких «ножів в спину», брехні, руйнівного недовіри.
 • Більш дорослим жінкам, особливо вагітним і просто заміжнім, свербіж в лівій п’яті говорить про необхідність у відпочинку. Потрібно бути уважнішими до сигналів організму, частіше перевірятися у лікарів.
 • Для чекають дитини це ще і можливість дізнатися стать майбутньої дитини. Свербляча ліва п’ята говорить про народження хлопчика.
 • Заміжнім жінкам свербіж в області лівої п’яти вказує на необхідність більше часу приділяти сімейному житті. Можливі проблеми в дусі невірності з боку чоловіка, загрузання в буденних справах, втрати романтичної іскри.

До чого свербить ліва п'ятка у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

Тут слід зазначити, що свербіж в правій п’яті значить все буквально протилежне, тобто є відмінним знаком, що пророкують безліч позитивних моментів.

Свербить ліва п’ятка у хлопця або чоловіка

 • Для одружених чоловіків подібний свербіж – тривожний дзвіночок. Він може обіцяти зраду дружини і розлад в сімейних відносинах, аж до повного їх краху. Відновити колишню любов може бути вкрай складно. Якщо нічого не зробити справу може зайти надто далеко: не тільки до розлучення, але і до судових розглядів. Тут, правда, слід пам’ятати, що «на бога надійся, а сам не зівай». Тобто самому чоловікові теж необхідно стежити за справами сімейними, що не заводячи інтрижок на стороні.
 • Для молодих хлопців, вільних від сімейних уз, це означає появу в їхньому житті дівчини, яка привнесе хаос і нездорову бурю в душі. Відносини з нею будуть емоційно нестабільні, токсичні, а після трапиться хворобливий їх розрив. Зате в кар’єрі свербіж обіцяє успіх: вдалу доопрацювання довгострокових проектів, грошову винагороду, підвищення. Можна проявляти ініціативу на роботі, вона точно буде помічена і оцінена по достоїнству.

Цікавий момент – значення свербіння обох п’ят поперемінно. Перш за все, це великі зміни! Життя виходить на новий виток, стає яскравіше, яскравіше!

До чого свербить ліва п’ята по днях тижня

Тимчасові рамки теж грають не останню роль в правильному тлумаченні. Отже, в який день тижня вас став турбувати свербіж в області лівої п’яти, який не можна пояснити з медичної точки зору?

 1. Понеділок. Робоча поїздка або відрядження не принесе нічого хорошого. Замість позитивного результату можна отримати купу проблем з начальством, посилення професійних проблем. Щоб зменшити ризики, необхідно тримати себе в руках і не дозволяти розгулятися емоційним поривам.
 2. Вівторок. У хорошому сенсі запам’ятається будь-яке свято, незалежно від того, хто його проводить. Це стане початком світлої смуги в житті і покладе фундамент одного дуже важливого знайомству.
 3. Середа. Проблеми в сім’ї і взагалі з близькими. Сварки, хвороби, розлучення, хворобливі прощання. Не можна в цей час говорити рідною людям свідомо неприємні слова, ображати почуття і проявляти черствість.
 4. Четвер. Без всяких попереджень можуть нагрянути гості у великій кількості. Це витратить багато енергії, сил, і знадобиться час і тиша, щоб їх відновити належним чином.
 5. П‘ятниця. Зрада з боку того, кому ви довіряли найбільше. Сварки з коханими. Затаєні на близьких образи виходять назовні і руйнують оточуючим звичну картину світу.
 6. Субота. Доленосна, але не дуже вдала зустріч зі старим приятелем або просто знайомим. У спілкуванні з ним краще тримати дистанцію і не переходити на довірчі розмови.
 7. Неділя. Сверблячка в лівій п’яті в цей день віщує багато напастей і відразу. Звільнення, розставання, втома, проблеми зі здоров’ям, зрада .Чи варто пам’ятати тільки, що це всього лише темна смуга в житті, яка так чи інакше проходить.

Тлумачення прикмети по часу доби

Час доби, коли зудела ліва п’ятка, має ключове значення і допоможе остаточно розібратися в суті знака від долі.

Ранок. Неминуча суєта, занадто багато разом навалилися проблем. Вирішувати їх краще послідовно, в ідеалі – скласти план і в точності йому слідувати. Рекомендується бути насторожі, менше розслаблятися, чи не розкисати.

День. Довгі з’ясування відносин і конфлікти з членами сім’ї. Неможливість прийти до консенсусу. Краще відразу налаштуватися на не найкращий результат сварок, інакше вони можуть стати серйозним ударом.

До чого свербить ліва п'ятка у дівчини, жінки або чоловіки - прикмета

Вечір. Неприємності, які виходять від близьких. Можливе продовження давнього недозволених конфлікту. Його наслідки можуть бути невідповідними приводу, вони спричинять необхідність віддачі великої кількості сил і емоцій.

Ніч. Незначне для тлумачення свербіння час доби. Може означати і прийдешній важкий день, і просто необхідність поміняти позу для сну.

Як убезпечити себе від негативних наслідків?

Нейтралізувати негатив, який обіцяє вам свербіж лівої п’яти, так чи інакше необхідно, в іншому випадку він може вдарити з подвійною силою. На щастя, є кілька досить простих способів це зробити. Перше і найважливіше в цій справі – м’яко почухати п’яту, в ідеалі рівно двадцять сім разів поспіль. Найкраще робити це, примовляючи позитивні слова і приємні речі, індивідуальні для кожного. Ні строгих правил щодо того, що це повинні бути за слова. Головне, щоб вони викликали позитивний настрій.

Ще один не менш ефективний спосіб: стоячи босоніж на землі або дерев’яній підлозі свого будинку, покрутитися на місці за годинниковою стрілкою. Краще робити це кілька разів і не забуваючи про добрих словах, які в будь-якому випадку приманюють все краще в наше життя. І так, думки насправді матеріальні, а значить, якщо налаштуватися на удачу, щастя і успіх, вони з’являться дуже скоро!

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua