Що не подобається чоловікам – ТОП-13 звичок та помилок, які відлякують

Що не подобається чоловікам – ТОП-13 звичок та помилок, які відлякують

Коли стосунки тільки починаються, хочеться все зробити «правильно», щоб через якісь свої висловлювання та дії не зруйнувати майбутнє щастя поруч із ним. Які помилки варто уникати на перших побаченнях? І чи справді можна «відлякати» чоловіка?

ТОП-13 звичок та помилок, які відлякують чоловіків

Що не подобається чоловікам – ТОП-13 звичок та помилок, які відлякують

Фото автора cottonbro: Pexels

Коли стосунки лише починаються, люди ще недостатньо добре знають одне одного. Вони можуть передбачити, як співрозмовник відреагує ту чи іншу фразу чи вчинок. Тому універсальних «правил поведінки на побаченні» немає.

Що може відлякати одного чоловіка, то, навпаки, викликає симпатію в іншого. Тому тобі завжди потрібно виходити із конкретної ситуації. Задумайся, що за людина поруч із тобою, який у неї характер, які очікування, плани. Зазвичай під час спілкування, коли люди начинають розповідати себе, вже можна скласти приблизну картину характеру співрозмовника.

Однак, поки цього не сталося, є кілька типових помилок, яких краще уникати жінці, поки вона недостатньо наблизилася до чоловіка, який їй подобається. Щоб їх не зробити тобі допоможуть кілька порад:

 • не говори про свої минулі стосунки та не порівнюй чоловіка з іншими людьми – це буде сприйнято як критика;
 • не озвучуй своїх планів на ваше спільне майбутнє – це виглядає занадто нав'язливо і дивно, оскільки ви ще дуже погано знаєте одне одного;
 • не варто бути негативним, скаржитися на життя, своїх подруг, батьків – чоловік і так постійно стикається з негативом на роботі, а поруч із коханою хочеться заряджатися позитивними емоціями;
 • не варто виявляти емоційну холодність і стислість – у спілкуванні головне, це емоційний обмін, відкритість, доброзичливість;
 • менше задавай питання про його почуття стосовно тебе – не варто запитувати подобаєшся ти йому чи ні, часто це сприймається як невпевненість;
 • не роби чоловіка сенсом свого життя – не варто припиняти своє соціальне життя, захоплення, плани, щоб бути «завжди готовим» до зустрічі;
 • не варто постійно телефонувати чоловікові і писати повідомлення – важливо, щоб між вами залишався «вільний простір», щоб ви скучили, подумали одне про одного, інакше чоловікові здасться, що його «душать» увагою;
 • не варто постійно говорити тільки про себе – чоловік може подумати, що він тобі не цікавий, що ти зосереджена лише на своїй особистості;
 • задавай питання про нього, будь уважною слухачкою – для чоловіків дуже важливо, щоб їх справді слухали, розуміли, приймали;
 • під час спілкування відклади з рук телефон і по можливості навіть не згадуй про нього, будь у моменті «тут і зараз», з цією людиною, а не з тими, хто на іншому кінці міста чи країни;

Що не подобається чоловікам – ТОП-13 звичок та помилок, які відлякують

Як не відлякати чоловіка на початку стосунків?

 • не варто порушувати питання грошей, подарунків, житлових умов – чоловік може подумати, що тобі важливий не він, а міра твого майбутнього благополуччя поруч із ним;
 • не підлаштовуйся під думку чоловіка, залишайся собою і спокійно висловлюй свою думку – різниця поглядів викликає не менший інтерес, ніж їх схожість;
 • будь природною – якщо тобі хочеться сміятися, то смійся, прийми розслаблену позу, а не сиди як школярка на іспиті, саме безпосередність приваблює людей одне в одному.

Коли ви починаєте спілкування, важливо бути щирими, уважними, не намагатися відповідати очікуванням іншого і не концентруватися на своїх вимогах до партнера. Дізнайтеся один одного. Вникай у людину, яка поруч із тобою, намагайся її дізнатися краще, зрозуміти.

Ділись своїми емоціями, розповідай про захоплення, прагнення, бажання, обмінюйтесь досвідом, діліться враженнями та проживайте разом насичені яскраві події, це допоможе вам зблизитися та написати «історію своїх відносин».

Чи можна «відлякати» чоловіка

Коли ваші стосунки тільки починаються, хочеться справити гарне враження, сподобатися, і це цілком нормально. Але важливо не втрачати себе і свою індивідуальність. Тому варто із самого початку бути самою собою, адже прикидатися весь час не вийде.

Чи можна злякати чоловіка своєю відкритістю? Чоловік не тушканчик, що причаївся в траві, який здригається від будь-якого руху мисливця, його не так просто злякати своїми помилками, але є кілька нюансів, про які треба пам'ятати.

 • Закохані люди бачать світ по-іншому

Якщо ти йому подобаєшся, він навіть не помітить твоїх недоліків, тому що закоханість і критичне мислення несумісні.

Це підтверджує антрополог Хелен Фішер, яка у книзі «Чому ми любимо: природа та хімія романтичного кохання», поділилася даними своїх досліджень. Згідно з ними, 64% закоханих чоловіків переконані, що їхня дівчина просто ідеальна.

Це так званий ефект «рожевих окулярів», до якого схильні навіть ті люди, які не вірять у те, що хтось може бути ідеальним, але варто закохатися, як вони швидко змінюють свою точку зору.

 • Хто шукає той завжди знайде

Але навіть якщо ви тільки почали зустрічатися і між вами ще немає сильної закоханості, ви поки дізнаєтеся один одного, чоловік, який дійсно зацікавлений в спілкуванні з тобою буде це продовжувати, його теж важко відлякати чим-небудь.

Виняток становлять тривожні та недовірливі люди, мамині синки або нарциси, які шукають ту, яка відповідатиме їх особистим суворо вивіреним стандартам.

Такі люди не намагаються дізнатися іншу людину, вони сконцентровані тільки на своїх очікуваннях і вимогах, підлаштовуватися під які просто марно, тому що в таких відносинах не буде відкритості та справжнього прийняття один одного.

Це стосується і людей з травмою прихильності, які відчувають недовіру до оточуючих у принципі. Підсвідомо вони уникають близькості, тому знаходять будь-яку нагоду, щоб не продовжувати стосунки.

У всіх цих випадках зовсім не важливо, що ти зробиш, оскільки все залежить не від тебе, а від внутрішніх суперечностей. І якщо він захоче знайти привід і перервати спілкування, це обов'язково зробить, як би ти не намагалася.

 • Не зійшлися у думках

Немає такої помилки, яку ти могла б зробити, щоб людина, якій ти дійсно подобаєшся, припинила спілкування з тобою. Виняток становлять лише серйозні протиріччя між вами лише на рівні принципів, життєвої позиції та цінностей.

Наприклад, ти розповідаєш про те, наскільки тобі важлива кар'єра і що ти не плануєш дітей найближчим часом, а він мріє про дружину-домогосподарку, яка народить йому 5 спадкоємців.

Це серйозна нагода для того, щоб перервати стосунки, тому що цей конфлікт обов'язково дасть про себе знати, коли у вас все буде серйозно. Але в таких випадках іноді корисно все з'ясувати «на березі», доки ви не взяли загальну іпотеку або не прожили разом 3 роки.

У будь-якому разі, коли ти тільки починаєш спілкування з чоловіком, вір у себе, у свою інтуїцію, у його почуття до тебе. Якщо людина знаходить «ту саму», свою другу половиннику, то вона боротиметься за ці відносини і за тебе, а не здригатися від кожного твого невірного руху.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua