Соус лава-рецепт для суші та ролів

Соус лава-рецепт для суші та ролів

Сьогодні готуватимемо соус Лава в домашніх умовах. Так, саме його, так усіма коханого. Приготувати соус Лава легко, нелегко знайти інгредієнти, хоча в наш час все можливо. Все є в гіпермаркетах та спеціалізованих рибних універсамах. Адже до складу соусу Лава входять морські гребінці, тобіко (ікра летючої риби) та майонез. Якщо майонез ви можете зробити самі , то без гребінців і тобі справжній соус Лава не вийде.

Соус Лава для роллів рецепт оригінальний

Соус лава-рецепт для суші та ролів

Склад соусу Лава для ролів беремо класичний. Процес приготування також залишаємо оригінальним. Після рецепту розповімо, чим і як можна замінити інгредієнти. Але чи варто? Для оригінального рецепту постарайтеся знайти те, з чого роблять соус лава. Ви не пошкодуєте, адже морські гребінці не дарма вважають делікатесом! І люблять їх у Японії, а й у Франції.

Соус Лава склад:

  • Морський гребінець – 2 шт.
  • Тобіко – 2 ч. л.
  • Майонез густий – 1 ст. л. з гіркою

Як зробити соус Лава для ролів:

  1. Гребінці повинні розтанути і краще цей нехай це станеться за кімнатної температури.
  2. Потім їх слід дрібно нарубати.
  3. Додати до них ікру леткої риби та заправити майонезом.
  4. Соус Лава готовий!

Соус лава-рецепт для суші та ролів

Як бачите у класичному рецепті гребінці йдуть у сирому вигляді. Це допустимо, адже вони досить «промариновані» морською водою. Японці взагалі багато чого їдять сирим. Якщо ви переживаєте, то можна нарізані гребінці прогріти на оливковій олії, але не більше ніж хвилину. А то вони стануть гумовими. Ви, звичайно, можете замінити гребінці на креветки, тобіко на ікру мойви, але це зовсім не те. Хоча набагато доступніше та простіше.

Всім любителям ролів та суші радимо подивитися рецепт спайсі соусу , а також гляньте, як правильно розбавити соєвий соус !

Тищенко Лия
zmorshki.in.ua