Значення імені Індіра, походження, характер та доля, переклад

Красиве жіноче ім'я Індіра досить рідкісне на теренах України. А ось в інших країнах воно дуже популярне: і все завдяки такому видатному індійському політичному діячеві, як Індіра Ганді (вона була приголомшливим стратегом, дипломатом і аналітиком, а також першою жінкою, яка стала прем'єр-міністром Індії).

Значення імені Індіра, походження, характер та доля, переклад

Як правило, представниці прекрасної половини людства, що носять подібне ім'я, відрізняються не лише відвагою, сміливістю, а й нестримним прагненням до абсолютної свободи та щастя. Вони часто не помічають недоліків у людях, які при цьому очевидні всім іншим. Найчастіше Індіра покладається на випадок, і часом вона не може визначити, де може загрожувати небезпека, а де ні. Її життя ніколи не буває однотипним і нудним. У ній завжди присутня авантюра, несподіванка та зміни.

Значення імені Індіра, походження, характер та доля, переклад

Походження

У дослідників немає жодних сумнівів, що ім'я Індіра має індійське походження. Так часто називають дівчаток в Індії. Що означає ім'я Індіра? З приводу перекладу існують різночитання: одні вважають, що перекладається воно як “глава Богів” або “могутній”, а інші думають, що “місячний” або “неземний”. Існує ще один варіант, який трактують як «красива».

Значення імені Індіра, походження, характер та доля, переклад

Значення імені Індіра в ісламі неоднозначне: хтось із радістю називає свою дочку подібним чином, керуючись такими міркуваннями, як легкість написання, чудовий смисловий підтекст та невелика кількість літер. Не всі з цим погоджуються. Деякі люди не приймають це ім'я через те, що воно пов'язане з язичницькою богинею достатку, удачі, благополуччя та щастя Лакшмі. Тобто у кожного своя думка та свої переваги. Тому немає сенсу запитувати у мусульман значення імені Індіра: навряд чи хтось відповість точно.

Загальні позитивні риси характеру Індіри

Вона чарівна, вразлива, скромна, лояльна, чесна та щедра по відношенню до інших. Вона прагне бути прикладом у всьому для тих, хто її оточує. Це її кредо. Виходячи зі значення імені Індіра, характер її відрізняється силою та незалежністю. Вона дуже вимоглива не лише до інших, а й до себе також.

Крім цього, Індіра відрізняється сердечністю, товариськістю, добротою, душевністю та допитливістю. Вона має гострий розум, і вона здатна до самоаналізу. Має деякі здібності до екстрасенсорики і з великою увагою ставиться до свого здоров'я. Індіра не позбавлена творчих амбіцій.

Значення імені Індіра, походження, характер та доля, переклад

Загальні негативні риси характеру Індіри

Іноді вона примхлива, не дисциплінована та імпульсивна, а також зарозуміла по відношенню до інших. Саме це може стати причиною конфліктів та неприємних ситуацій. Деякі жінки, які носять ім'я Індіра, можуть чудово маніпулювати людьми. Вони не докладають при цьому особливих зусиль.

Значення імені Індіра передбачає, що вона має такі негативні якості, як упертість, неуважність та марнотратство. Також Індіру можна викрити у запальності. Адже недарма вона «успадкувала свою енергію від вулканів». Тому перш, ніж «розбудити» ці «сплячі до певного часу» її бурхливі внутрішні сили, сто разів подумайте, чи варто це робити: адже вам точно не поздоровиться.

Здібності та їх реалізація

Які таланти має жінка, яка носить ім'я Індіра? Значення імені та доля свідчать про те, що це яскрава індивідуальність, душевні устремління якої спрямовані виключно на реалізацію наявних здібностей. Але так сталося, що талантів у неї дуже багато. Отже, доводиться вирішувати, які здібності “просувати” першими, а які “відкласти на потім”. Найголовніше у цій ситуації – не погнатися за двома зайцями, бо всім відомо, чим це може закінчитися.

Індірі більше слід довіряти серцю. Тільки воно в потрібний момент підкаже єдине правильне рішення. Головне – прислухатися до свого серця та почути його.

Індіра в дитинстві

Дівчинка росте непосидою та йогозою. Для неї характерна незалежність та свобода. Ось чому її батькам досить складно з нею: вона рідко слухається, не сприймає поради дорослих і тим більше накази. Значення імені Індіра говорить, що при цьому вона є дівчиною доброю і миролюбною, яка, як правило, не вчиться на чужих помилках, а воліє робити свої. Тобто, вона звикла спиратися виключно на свій життєвий досвід.

Вже в дитинстві у Індіри проявляється така якість, як бажання маніпулювати людьми. Це на собі можуть відчути її батьки: дівчинка часто влаштовує істерики, намагаючись досягти бажаного. І в неї все виходить.

Індіра – підліток

У підлітковому віці добре проглядається ще одна характерна для дівчинки риса – це авантюризм. Найчастіше їй хочеться випробувати справжні емоції, у яких відбувається викид адреналіну в кров. Значення імені Індіра припускає, що вже в цьому віці у неї з'являється бажання подорожувати і любов до зміни місць.

У підлітка спостерігається така якість, як відповідальність. Воно яскраво проявляється у тому випадку, якщо в сім'ї вона найстарша з дітей. Індіра з усією відповідальністю підходить до всіх доручень, які дає їй мати з приводу її молодших братів чи сестер.

Значення імені Індіра, походження, характер та доля, переклад

Доросла Індіра

Дівчина відрізняється привітністю, вона відкрита до нових цікавих знайомств. Їй зовсім не подобається проводити осілий спосіб життя: воно постійно перебуває в русі, і таке поняття, як стабільність, їй незнайоме.

Ви ніколи не побачите Індіру пихатої, вона не думає, що весь світ обертається навколо неї. При цьому вона граціозна, красива та приваблива. Часто Індіра залишається на самоті. Але це не дуже її обтяжує, тому що сприймається дівчиною виключно як основна складова свободи, якою вона дуже цінує.

Якщо школу Індіра закінчує легко і просто, граючи, то щодо вищого навчального закладу не можна сказати також. Дівчина не може обрати вуз, в якому їй хотілося б вчитися. Деколи це затягується і призводить до відсутності вищої освіти. Навіть прохання батьків не можуть вплинути на Індіру і змусити її вчинити хоч кудись. При цьому дівчина має прекрасні здібності в плані точних наук. І якщо на неї не тиснути (вона цього дуже не любить), то можливо вона сама зробить правильний вибір і все буде добре.

Індіра у дружбі

Значення імені Індіра говорить, що вона любить заводити цікаві знайомства. Тому в її оточенні завжди багато друзів, підтримки яких вона дуже потребує. Якщо її немає, то їй починає здаватися, що її просто використовують для порожнього проведення часу та ходіння по магазинах. Індіра сприймає такий стан справ як зраду. Сама ж вона завжди надає своїм друзям необхідну підтримку з надією на те, що і їй колись потім люди дадуть відповідь тим же.

Індіра в коханні

Дівчина здатна, піддавшись пристрасті, вийти заміж дуже рано. Але це велика рідкість. Найчастіше Індіра не поспішає будувати серйозні стосунки. У коханні дівчина досить імпульсивна, з коханою людиною вона ніжна, лагідна та романтична. Як партнер їй підходить людина гнучкий і здатний йти на компроміси. При цьому він не повинен перебувати у положенні підлеглого. Коханий чоловік Індіри має викликати в неї захоплення. Це важливо.

Значення імені Індіра, походження, характер та доля, переклад

Цікаво, що під час зустрічі з новим потенційним партнером дівчина одразу наділяє його лише позитивними якостями. Як тільки відносини стають звичайними і втрачають свою новизну, інтерес Індіри до них швидко згасає, і вона стає ініціатором розриву.

Індіра у сімейних відносинах

Вона готова до створення сім'ї, як правило, років після 30. Який він – чоловік Індіри? Він старший за неї і має достатній життєвий досвід і мудрість, щоб терпіти всі витівки, на які його дружина здатна. Чоловік прощає її імпульсивність та раптові пориви непокори. Улюблений чоловік Індіри повинен перевершувати її у плані як інтелекту, а й силі духу. В іншому випадку його дружина не буде з ним зважати. А це може спричинити розпад сім'ї.

З появою дітей Індіра стає все спокійнішою, і їй стає цікаво присвячувати свій час сім'ї. Більше того, вона отримує насолоду від господарських справ. Своїх дітей Індіра любить і береже, але ставиться до них суворо. До речі, заради сім'ї жінка готова пожертвувати навіть просуванням по службі.

Значення імені Індіра, походження, характер та доля, переклад

Бізнес та кар'єра

Індіра може мати успіх у сфері торгівлі. Адже вона має чудові ораторські здібності і силу переконання. До того ж її знайомі та приятелі можуть стати відмінними союзниками у цій справі. Також Індіра вміє прораховувати всілякі ризики. Все це разом дасть свої позитивні результати. Незважаючи на те, що Індіра має лідерські якості, у підприємництві може зазнати фіаско через те, що вона не дуже любить «звалювати» на себе відповідальність. Ось так.

Також Індіра може добре проявити себе як дизайнер або модельєр. Головне, щоб вона спалахнула ідеєю і щоб були люди, які нею захоплюються. В іншому випадку вона швидко розчарується в тому, чим займалася раніше із захопленням.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua