Сумісність Юлії та Артема: про кохання та шлюб, проблеми та способи вирішення

Висока сумісність Юлії та Артема обумовлена їх спільними інтересами. Вони обоє люблять перебувати в центрі уваги, ненавидять нудний спосіб життя, не терплять одноманітності. Почуття між ними спалахують буквально з першого погляду.

Але чи витерпить любов Юлії та Артема, сумісність яких становить 90%, рутину, характерну для сімейного життя? Яке майбутнє чекає на них у шлюбі, і з якими проблемами вони можуть зіткнутися – про це йтиметься в цій статті.

Сумісність Юлії та Артема: про кохання та шлюб, проблеми та способи вирішення

Значення імені Юлія

Дівчина на ім'я Юлія має гострий розум і відмінне почуття гумору. Вона дуже спритна, про таких людей часто кажуть “завжди вийде суха з води”. Юлія – авантюристка, любить ризикувати, поспішно приймати рішення. Основною проблемою для неї можуть стати небажані знайомства та її легковажні вчинки, про які згодом доведеться шкодувати.

Власниця імені Юлія захоплена всім казковим, загадковим та незвичайним. Читає гороскопи та вірить у них, любить ворожіння. З літератури віддає перевагу романам.

Юлія дуже жіночна, має якийсь шарм, який відразу ж помічають оточуючі її чоловіки. У коханні Юля стримана та чуттєва одночасно. Велике значення для неї має секс. Саме під час сексу вона повністю розкривається та висловлює свою натуру.

Сімейне життя цієї дівчини складається важко, зокрема через те, що вона не любить домашніх турбот і виконує їх за настроєм.

Сумісність Юлії та Артема: про кохання та шлюб, проблеми та способи вирішення

Значення імені Артем

Чоловік з ім'ям Артем відрізняється спокоєм, лідерськими задатками та впевненістю в собі. Він легко знаходить спільну мову з іншими людьми. Є активною, товариською особистістю, яка болісно переносить самотність.

Артем категорично проти брехні говорить лише правду, через що його часто недолюблюють оточуючі. Сам же він доброзичливий, активний, але в поодиноких ситуаціях може бути жорстким і сухим.

Завдяки своїй цілеспрямованості та відданості улюбленій справі, Артем швидко досягає успіхів у всіх областях. З нього може вийти чудовий лікар, інженер чи підприємець. До підлеглих відноситься вимогливо, іноді може навіть перегнути ціпок.

На багато речей у цьому світі Артем дивиться з погляду практичності та власної вигоди. Те саме стосується шлюбу. Артем не бачить сенсу заводити сім'ю надто рано, розуміючи, що не зможе розриватися між близькими та кар'єрою. Одруження для нього – питання останнє. До своєї самоти ставиться спокійно, а коли все ж таки “дозріває” до сімейного життя, стає хорошим батьком і чоловіком.

Сумісність Юлії та Артема: про кохання та шлюб, проблеми та способи вирішення

Сумісність імен Юлія та Артем

На перший погляд може здатися, що цим молодим людям буде важко порозумітися один з одним, але це зовсім не так. Сумісність Юлії та Артема у коханні становить 90%. Часто партнерів поєднують спільні інтереси та потяг до активного способу життя. Разом вони катаються на лижах, ходять у походи, подорожують, стрибають із парашутами, і все це приносить їм нереальне задоволення.

Але коли справа доходить до сімейного життя, у пари починаються деякі проблеми. Юлія та Артем дуже імпульсивні, часто сперечаються і скандалять, не знаходять спільної мови.

Рішення проблеми

Сумісність імен Юлія та Артем у шлюбі становить 80%, а це означає, що вони мають усі шанси створити щасливу родину. Для цього їм необхідно намагатися стримувати свої негативні емоції, частіше дослухатися свого партнера і не боятися йти на поступки. Найчастіше партнерам все ж таки вдається домовитися, і в їхньому шлюбі настає повна гармонія та взаєморозуміння.

Навколишнім може здатися, що за роки спільного життя Юля та Артем, сумісність яких досить висока, зовсім охололи один до одного – вони не цілуються на людях, майже не тримаються за руки і більше схожі на друзів, ніж на подружжя. Вся справа в тому, що всі ці закохані моменти залишають для інтимної обстановки, воліючи не афішувати свою пристрасть.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua