Секс-іграшки — не тільки для задоволення, але й для здоров’я

В мережі інтернет побільшало магазинів з такою незвичайною назвою, як секс-шоп. Багато хто вже користується їх продукцією, але є й такі, хто ніяково відводить очі, вважаючи, що це щось неприродне і зовсім не потрібне.

Саме тому варто детальніше розібратися в продукції, яку називають інструментами для задоволення. Дізнатися, що представляють собою секс іграшки можна в спеціалізованому інтернет-магазині. Це дуже зручно, абсолютно анонімно та конфіденційно, а якщо виникнуть запитання, з ними можна звернутися до досвідченого менеджера.

Секс-іграшки

Іграшки для задоволення та здоров’я

Тема сексуального задоволення є досить обговорюваною, відповідними дослідженнями займаються вчені. Результати кажуть про те, що тільки 50 % жінок задоволені своїм інтимним життям. А це означає, що у них переважає поганий настрій, вони частіше знаходяться у стані нервового напруження, відчувають роздратованість та пригнічення.

Чому так відбувається — відповідь можуть дати лише природа та наука. Остання каже, що коли до інтимних стосунків додати більше ласки, зробити прелюдію більш тривалою і скористатися допомогою стимуляторів, то кількість щасливих жінок збільшиться до 86 %.

Це тільки одне із досліджень, яке проводилося австралійськими вченими. Насправді у світі їх набагато більше і в кожному випадку висновок один: сексуальне задоволення впливає не тільки на психічний та емоційний стан, але й на жіноче здоров’я. Відомо чимало випадків, коли саме секс-іграшки покращували стан здоров’я жінки.

Які іграшки для сексу роблять людей щасливими і здоровими

Вже зрозуміло, що інтимна продукція дарує приємні відчуття, сприяє оргазму, дозволяє обом партнерам відчути себе щасливими в інтимному житті, що в тому числі зміцнює й сімейні стосунки. Але є категорія товарів, які належать до найбільш популярних і затребуваних:

  • анальні пробки;
  • вагінальні кульки;
  • вакуумні вібратори;
  • фалоімітатори.

Кожен із цих корисних та високотехнологічних аксесуарів виконує свої функції — підвищує рівень збудження, позитивно впливає на лібідо, покращує еректильну функцію, збільшує тривалість статевого акту.

Секс-іграшки — не тільки для задоволення, але й для здоров’я

Кому потрібні секс-іграшки з медичної точки зору

На думку спеціалістів в першу чергу на продукцію секс-шопів повинні звернути увагу ті, хто страждає сексуальними розладами. Ця категорія людей зазвичай має наступні проблеми:

  • низький сексуальний потяг;
  • відсутність здатності відчувати оргазм;
  • порушення еректильної функції.

В іншому випадку терапія специфічними секс-іграшками призначається при розладах вторинного характеру. Спостерігаються вони тоді, коли сексуальне здоров’я погіршується не через хвороби, що прямо пов’язані з лібідо. Це серцеві захворювання, порушення артеріального тиску, цукровий діабет та хвороби нейрогенного походження.

Отже, секс-іграшки є корисними як з точки зору посилення сексуального потягу та отримання яскравих емоцій і почуттів, так і в плані терапії для лікування певних хвороб.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua