Такий різний і улюблений сир

Люди можуть по-різному ставитися до молочних продуктів, але сир об’єднує багатьох. Він може бути твердим, м’яким, розсипчастим, кремовим, доповненим травами або ж мати власний неповторний смак. Сир — одна з найулюбленіших категорій в супермаркеті Новус. По Києву та Київській області діє доставка, що привезе обрані продукти додому. Побалувати себе або надіслати подарунок у вигляді сирного набору ще ніколи не було так просто.

Сир

Сир для улюблених страв

Сир є головним інгредієнтом для безлічі страв, від кремових супів до піци з моцарелою. А ще його просто смачно їсти з хлібом, фруктами та просто нарізаним. При цьому він може бути імпортований з відомих своїми сирами країн, таких як:

  • Франція;
  • Італія;
  • Іспанія;
  • Греція;
  • Нідерланди.

Сир може бути й виготовленим в Україні з українського молока і при цьому залишатися не менш якісним за своїх заморських конкурентів. Українські виробники навчилися робити не лише звичні нам тверді сири, але й напівм’які, розсільні, з вишуканою пліснявою і навіть тофу.

Який сир обрати на кожен день?

Який сир обрати, в першу чергу залежить від вашого ритму та звичок харчування. Вершковий сир і творог частіше з’являються за сніданком як намазка на хліб або ж у вигляді соковитих сирників. При цьому звичний вершковий смак часто доповнюється травами, ягодами або навіть горіхами.

Твердий сир вважається більш універсальним, його з задоволенням кладуть в бутерброди, гамбургери або ж до м’яса. Крім того, він зможе доповнити сирну тарілку або стати самостійним поживним перекусом.

М’які та плавлені сири частіше виступають доповненнями в рецептах, надаючи стравам вершковості. Вони можуть змінити на краще звичний смак печеної картоплі або яєшні, додавши ніжний шар тягучого сиру. Також ці продукти широко додають до супів та паст, щоби посилити сирний смак та надати необхідної кремової текстури.

Деякі покупці обирають безмолочні сири, виготовлені з сої. Вони однаково добре проявляють себе як окремі страви й розкривають смаки азійських супів.

При цьому сир не обов’язково має бути солоним, цей продукт також важливий компонент десертів. Через свою м’якість та характерний вершковий смак він відіграє основну роль в чизкейках та пляцках.

Одна або декілька упаковок сиру в холодильнику здатні врятувати під час візиту голодних гостей або членів власної родини. Це універсальний перекус, що може стати повноцінною закускою, основною стравою або ж доповнити вже готову своїм неповторним смаком та текстурою.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua