Книжки для прокачування мозку гемблерів

Для того, щоб досягти високих результатів у будь-чому, потрібна певна експертиза. Коли мова йде про гемблінг, окрім експертизи також потрібні певні навички та вдача. На вдачу вплинути майже неможливо. А от навички та знання, корисні для гемблерів, можна відчерпнути з книжок. З них можна дізнатись про основні концепції азартних ігор, те, як влаштований їхній принцип.

Ці знання допоможуть не тільки в онлайн-гемблінгу. Якщо ви вирішите відвідати VIP азартні ігри, сісти за покерний стіл, чи завітати в офлайн казино, фундаментальні знання допоможуть. Професійний покер взагалі потребує знань, є навіть платні курси для гравців. Але для загального розвитку достатньо книжок.

Книжки для прокачування мозку гемблерів

Книжки для гемблерів

Більшість з цих книжок присвячена саме покеру, адже це одна з найвідоміших азартних ігор у світі. Але прихильникам онлайн слотів вони будуть також корисні, адже містять інформацію про принципи ігор. Книжки для гравців у покер та не тільки:

  • Ден Харрінгтон Harrington on Hold’em;
  • Девід Скланскі The Theory of Poker
  • Три Нгуєн та Аарон Девіс The Poker Blueprint: Advanced Strategies;
  • Джеред Тендлер The Mental Game of Poker;
  • Майк Каро Book of Poker Tells.

Harrington on Hold’em — книга професійного гравця в покер з великими стажем. Автор розповідає основні тези про стиль, турнірну динаміку, про те, на що потрібно звертати увагу. Найбільша частина присвячена саме теорії, потім йдуть приклади роздач.

Книгу The Theory of Poker та ще 16 бестселерів про покер написав без перебільшення легендарний автор Девід Скланскі. У книзі йдеться про базові концепції гри, приділяється багато уваги таким поняттям як, блеф, принцип підрахунку потенційних шансів та психологічним аспектам гри.

Книгу The Poker Blueprint: Advanced Strategies написали Три Нгуєн та Аарон Девіс. Вона буде цікава й корисна не тільки гравцям в покер, але й шанувальникам інших азартних ігор, адже присвячена математичній складовій. Можна навіть назвати цю книгу підручником для гравців.

The Mental Game of Poker Джереда Тендлера присвячена психологічним аспектам гри. Її варто прочитати гравцям, які бажають працювати над собою,та не хочуть втрачати контроль над грою. Рекомендації автора стосуються не тільки безпосередньо ігрового процеса, а й емоційних станів, що пов’язані з виграшами та програшами, повернення віри в себе та свої сили після поразок.

Бестселер Book of Poker Tells Майка Каро є посібником від дворазового світового чемпіона з покеру. Книга містить рекомендації та поради в галузі психології живої гри. Для онлайн гемблінгу це видання не має корисних порад, але буде цікава всім, хто цікавиться мовою жестів, психологічним трюкам в цій сфері.

Книжки для прокачування мозку гемблерів

Книжки, що допомагають вигравати

Книжки є не тільки для гравців в покер. Є багато книжок про азартні ігри, вартих уваги, наприклад: A Man for All Markets,  Thinking in bets. Книга A Man for All Markets Едварда О. Торпа розглядає всебічно роботу азартних ігор. Автор книги відомий тим, що виграв 800 000 000 доларів на азартних іграх, парі та трейдінгу. В книзі головним героєм є математик, який навчився рахувати карти в блекджеку. Потім він зрозумів, як передбачати моделі акцій. На цьому він і створив свій значущий капітал.

Книга Thinking in bets Енні Дьюк розказує про принципи ставок і те, як можна вигравати, не володіючи повною інформацією. Книга буде корисна не тільки гравцям. Поради з неї можна використовувати в будь-яких сферах, коли потрібно приймати розумні рішення, не маючи всіх фактів.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua