Випиваючи чашку наступного напою в день, можна знизити ризик інсульту

Можливо, ви вже його п'єте?

Ви можете подумати, що, оскільки інсульт зазвичай трапляється раптово, ви нічого не можете зробити, щоб йому запобігти. Але насправді все, від того, що ви їсте до того, як ви спите, може вплинути на ризик інсульту. Тому немає кращого часу, ніж зараз, щоб внести деякі зміни.

Випиваючи чашку наступного напою в день, можна знизити ризик інсульту

Як знизити ризик інсульту, Фото: unsplash.com

Zmorshki.in.ua хоче розповісти, який напій, згідно з новим дослідженням, знижує ризик інсульту на 20%.

Який напій пити, щоб скоротити ризик інсульту

Нове дослідження, представлене на Конгресі Європейського товариства кардіологів 2021 року може спонукати вас почати пити каву.

Автори дослідження хотіли вивчити зв'язок між звичайним споживанням кави і випадками серцевого нападу, інсульту і смерті. У цьому дослідженні взяли участь 468 629 учасників, за якими дослідники спостерігали протягом 11 років. Середній вік випробовуваних складав 56,2 року, з них близько 58 відсотків становили жінки.

Вчені розділили групу на три категорії. Люди, які ніколи не пили кави, люди, які пили від 0,5 до трьох чашок в день, і люди, які пили більше трьох чашок кави.

Вони виявили, що в групі помірного вживання кави ризик смерті від серцевих захворювань на 17% нижче. Ризик інсульту на 21% нижче, ніж в групі, що не вживає кави. В цілому, в групі з помірними показниками ризик смерті від всіх причин був на 12% нижче, ніж в групі, що не вживає кави.

Раніше ми також розповідали про те, яка їжа, згідно вченим, допомагає знизити ризик хвороби Альцгеймера.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua