Психіатр перерахував продукти з вітаміном E, який важливий для здоров'я мозку

Омега-3 це добре! Але не одні вони необхідні вам.

Коли справа доходить до їжі для здоров'я мозку, основна увага приділяється омега-3. Це правда, що жирні кислоти на 100 відсотків пов'язані з поліпшенням когнітивного здоров'я. Але багато людей забувають ще одне поживна речовина, яка в основному корисно для вашого мозку: вітамін Е.

Психіатр перерахував продукти з вітаміном E, який важливий для здоров'я мозку

Продукти з вітаміном E, Фото: unsplash.com

Zmorshki.in.ua хоче поділитися думкою психіатра Дрю Ремсі про те, що потрібно їсти, щоб поліпшити когнітивні здібності.

авокадо

Коли справа доходить до їжі для здоров'я мозку, авокадо – це два в одному. Тому що воно містить корисні жири і вітамін Е. Одна чашка нарізаного авокадо містить 21 відсоток добової потреби у вітаміні Е.

насіння соняшнику

Всього одна четверта чашки насіння соняшнику в салат містить 7,4 міліграма вітаміну Е – 37 відсотків від того, що вам потрібно на весь день. Соняшникова олія також містить поживні речовини. Тому просте приготування з ним або поливання їм їжі може збільшити вашу денну дозу.

горіхи

Мигдаль і фундук, зокрема, є хорошими джерелами вітаміну Е – 6,8 міліграма і 4,3 міліграма відповідно. Як і авокадо, горіхи також є хорошим джерелом корисних жирів. Тому включення їх в свій раціон приносить користь вашому мозку у багатьох відношеннях.

брокколі

Брокколі – це овоч, багатий вітаміном Е: 1,6 міліграма на порцію, або 6 відсотків денної норми. Додавання чашки броколі в блюдо з макаронів також допоможе збільшити споживання клітковини.

шпинат

Одна порція шпинату містить 3 відсотки рекомендованої добової норми і може служити ідеальною основою буквально для всіх продуктів в цьому списку.

Оливкова олія

Цей основний продукт середземноморської дієти багатий вітаміном Е – 13 відсотків рекомендованої денної норми в одній порції. Полийте столовою ложкою салат, рибу або яйця, щоб отримати багату поживними речовинами їжу.

Раніше ми також розповідали про те, який перший ознака деменції виникає за кілька років до діагнозу.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua