Доступні фрукти, які запобігають серйозний дефіцит вітамінів і мінералів

Ось які продукти потрібно включити в раціон.

Вітаміни та мінерали, в яких наш організм потребує невеликих кількостях, найчастіше ігноруються нами, що призводить до дефіциту деяких поживних речовин. Ці недоліки рідко розпізнаються до тих пір, поки їх рівень не знизиться до дуже низького рівня і не призведе до проблем зі здоров'ям.

Доступні фрукти, які запобігають серйозний дефіцит вітамінів і мінералів

Що щоб бути здоровим, Фото: unsplash.com

Кожен повинен стежити за споживанням поживних речовин, щоб запобігти дефіциту поживних речовин і пов'язані з ними захворювання. Зробити це простіше, ніж здається! Zmorshki.in.ua пропонує почати їсти такі фрукти:

У цій статті ви дізнаєтеся:

апельсин

Найбільша загадка пандемії – це наша власна імунна система. І що може бути краще апельсина, який може допомогти нам врятувати становище? Популярність апельсинів стрімко зросла за останній рік. Оскільки люди знаходять різні способи збільшити споживання вітаміну С.

гранати

Гранат багатий на вітаміни C, A і E, які пропонують вам комплексну порцію вітамінів. Чи знаєте ви, що 100 г граната містять 0,3 мг заліза? Цей багатий залізом фрукт – одна з найпоширеніших рекомендацій для боротьби з анемією.

банан

Банани можна знайти де завгодно, і вони можуть миттєво вгамувати голод. Вони солодкі від природи, а також ідеально підходять для тих, хто хоче скоротити споживання штучного. Банани часто називають «суперпродуктом». Оскільки вони містять багато калію, вітаміну B6 і фолієвої кислоти, які допомагають підтримувати здоровий рівень глюкози в крові.

яблука

Яблука є прекрасним джерелом заліза і можуть підвищити низький рівень гемоглобіну. Воно є незамінним продуктом для тих, хто страждає анемією, а також підходить для діабетиків, оскільки в ньому мало натурального цукру.

Раніше ми також розповідали про те, який продукт ви ніколи не їли для здоров'я кишечника, а повинні.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua