До чого сниться колишній: 9 можливих сценаріїв сновидінь із трактуванням

Відносини розірвати простіше, ніж позбутися думок про екс-коханого. Тому сновидіння з його участю можуть переслідувати ще довго. Але, виявляється, такі сни мають таємний зміст.

До чого сниться колишній: 9 можливих сценаріїв сновидінь із трактуванням

Нерідко старі стосунки переслідують нас навіть уві сні. Іноді, перебуваючи в обіймах Морфея, дівчина може бачити хлопця, з яким давно розлучилася. У деяких випадках сновидіння за участю людей з минулого — це витівки підсвідомості. Той випадок, коли ситуація, що хвилює, не залишає навіть під час відпочинку.

Однак у більшості ситуацій сон, у якому ти бачиш колишнього хлопця, обіцяє певні події у житті. Все залежить від того, що саме робить людина із снів. Розбираємо кілька сценаріїв таких снів та розтлумачимо їх.

1 Коли снився: до чого сниться жінці

Хороша чи тривожна ознака сновидіння, в якому фігурує твій колишній, залежить від того, що він робить уві сні і які емоції у тебе викликають його дії. Найчастіше побачити уві сні колишнього означає, що наяву ти відчуваєш труднощі.

Якщо образ екс-коханого у сновидінні викликає позитивні та приємні емоції, незабаром тривоги відступлять і зміняться перемогою чи значними здобутками. Якщо відчуваєш негативні почуття і прокидаєшся з поганими емоціями, наяву доведеться докласти чимало зусиль, щоб виправити поточну ситуацію на краще.

Тим, хто вступив уже в інші відносини, сни за участю колишнього говорять про проблеми, що назрівають, в особистому житті. Фігура молодої людини з минулого — ознака того, що настав час переглянути взаємодію з партнером. Наприклад, доведеться обговорити незручні теми або вирішити, куди хочете рухатися далі і як разом чи поодинці. Загалом, сон треба сприймати як помічника, який не хоче повторення старих помилок.

2 Якщо ти говориш із колишнім уві сні

До чого сниться колишній: 9 можливих сценаріїв сновидінь із трактуванням Джерело: Unsplash (@samr1os_official)

  • Лайка з екс-бойфрендом — до покращень у справжніх стосунках. Якщо була сварка з новим партнером, то незабаром помиритеся — знайдете компроміс або прийміть мудре рішення.
  • Приємне спілкування із колишнім хлопцем каже, що найближчим часом відбудеться реальна зустріч із ним. Також ймовірно, що зробиш необачний вчинок.
  • Обійми попереджають про великі конфлікти у нових відносинах.
  • Просто розмовляти з екс-коханим – до виникнення спірних ситуацій у особистому житті. Щоб уникнути цього, сфокусуйся на зміцненні справжнього роману — не заглядай ні у своє, ні минуле коханого. Інакше така цікавість призведе до негативних наслідків, аж до розставання.

До чого сниться колишній: 9 можливих сценаріїв сновидінь із трактуванням Джерело: Unsplash (@dainisgraveris)

Іноді під час сновидінь з екс-коханцем можна відчувати сексуальний потяг до нього. Такий прояв означає, що ти можеш втратити спілкування з близьким. Це може бути новий хлопець чи подруга. Також сон, в якому ти займаєшся сексом з колишнім, обіцяє хворобу коханої людини.

Весілля з таким чоловіком – провісник великих неприємностей. А ось просто поцілунок нічого поганого не несе. Навпаки, це є ознакою сприятливих сюрпризів.

5 Потрапити в неприємності з екс-коханцем

До чого сниться колишній: 9 можливих сценаріїв сновидінь із трактуванням Джерело: Unsplash (@allan_fdias)

Сон, в якому ти потрапила в неприємності зі своїм колишнім коханням, означає, що насправді на тебе чекають приємні новини. Ще це сновидіння символізує процвітання у нових відносинах — можливо, нинішній коханий готує тобі сюрприз.

Його смерть уві сні обіцяє весільні гуляння та поповнення в сім'ї — твоїй чи твоїх знайомих.

6 Якщо наснилося, як колишній хлопець їсть

До чого сниться колишній: 9 можливих сценаріїв сновидінь із трактуванням Джерело: Unsplash (@sanderdalhuisen)

Ще один можливий сценарій — коли уві сні молодик із минулого щось їсть на твоїй кухні. Такий сон — ознака того, що на тебе чекає несподіване багатство. Цей сон символізує достаток та добробут.

Також у подібних снах, звертай увагу на їжу:

  • якщо хлопець їсть ягоди – це до сліз,
  • фрукти – до швидкого прибутку,
  • млинці – на жаль,
  • м'ясо – до радісних новин,
  • солодощі — до гармонійних та «солодких» стосунків.

Якщо наснилося, як екс-улюблений їсть у невідомому тобі місці, чекай на отримання легких грошей.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua