Матриця долі: що це та як її розрахувати (бонус: корисна література)

Розповідаємо, як обчислити за датою народження цифри своєї «схеми долі» та розшифрувати отримані значення.

Матриця долі: що це та як її розрахувати (бонус: корисна література)

Матриця долі – це ще один спосіб дізнатися про майбутнє. Він схожий на нумерологію тим, що тут також проводиться робота з цифрами. Однак між цими напрямками все ж таки є відмінність. Числа в матриці – спосіб прочитати енергію людини, у нумерології числові збіги – джерело для паралелей із життєвими ситуаціями.

Структура матриці зручна – потрібно внести числа на певне місце у розкресленій схемі. Також є різні онлайн-калькулятори для розрахунку матриці долі.

Хто створив матрицю долі

Матриця долі: що це та як її розрахувати (бонус: корисна література)

Основоположником сучасного методу самопізнання стала езотерик, майстер Рейкі Наталія Ладіні, яка створила цю схему у 2006 році. Вона позначила її у вигляді двох квадратів, накладених один на одного.

На октограмі, що утворилася, Ладіні розташувала кілька точок, в які кожен вписує свої числа. У формі міститься інформація про особистість, його потенціал, сім'ю, долю. Заповнити схему можна, знаючи день народження чи код долі.

Код долі в матриці – це числовий ідентифікатор, чи незрима енергія. За основу методу Ладіні взяла 22 коди долі – старших аркана Таро. Вони виконують головну роль розрахунку, адже кожне число містить свою вібрацію і планету.

По них із матриці долі ти дізнаєшся:

 • цілі та призначення в житті,
 • сильні та слабкі сторони особистості,
 • причини захворювань,
 • яка буде кар'єра і яка професія тобі підходить,
 • де шукати можливості великого заробітку,
 • сумісність із партнером,
 • як складуться стосунки з батьками,
 • спадкові помилки батька і матері, які мають бути виправлені,
 • таланти та навички,
 • зв'язок минулого життя з теперішнім,
 • кармічні обов'язки
 • психологічний портрет особистості.

Як розрахувати матрицю долі

Матриця долі: що це та як її розрахувати (бонус: корисна література) Джерело: YouTube/Юлія Донбрава

Розрахувати матрицю нескладно. Головний ключ – дата народження. Для цього потрібно:

 • Накреслити два квадрати. Перший по діагоналі відповідає за особистість, а другий прямо, він пов'язаний із спорідненою лінією.
 • Заповнити кути кожного із квадратів. Кожен із них вказує на певну сферу життя.

Як заповнити кути діагонального квадрата

Пояснимо, як заповнити матрицю з прикладу дати 11.07.1996 року.

 • Внеси день народження в коло, розташоване на Захід від центру — на нашому малюнку в ньому знаходиться цифра 11. Цей осередок відповідає за внутрішню енергію та ставлення суспільства до тебе. Число не повинно перевищувати 22, оскільки саме стільки арканів у матриці. Якщо ти народився з 23 до 31 числа, потрібно скласти його складові між собою. Приклад цифри 23: 2+3 =5. Результат, що вийшов, і є твоя енергія.
 • Місяць народження впиши у верхнє коло. У нашому випадку — це 7. Таке становище розповідає про вроджені таланти та здібності.
 • Грошовою вважається права точка, розташована на схід від центру. Розрахувати її можна, склавши усі цифри року народження. Приклад для року 1996: 1+9+9+6=10+15=25=2+5 =7 — число, яке треба вписати в коло. Якщо число більше 22, необхідно привести його до потрібного формату.
 • Нижнє коло вказує на невиконані завдання та вади минулого життя. Щоб дізнатись його число, потрібно скласти цифри з трьох інших точок. У разі вийде: 11+7+7= 25; 2+5 = 7 – число, що шукається.
 • Центр матриці символізує зону комфорту та самореалізації. Дізнатися його можна, склавши всі цифри, що вийшли, з чотирьох кутів: 11+7+7+7=32; 3+2 = 5 – число, що шукається.

Як заповнити кути прямого квадрата

У колах на вершинах квадрата, розташованого прямо, написано суми крапок навколо нього. Так, у нашому прикладі число 18 вийшло в результаті додавання сусідніх 7 і 11. Верхній правий кут із цифрою 14 — це сума сімок з боків. І так далі.

Важливу роль матриці грають діагональні лінії, які виходять із кутів обох квадратів. При цьому діагональ, яка йде з правого верхнього кута і спускається вниз, вказує на предків матері, а вихідна діагональна лінія зліва говорить про рід батька. Але новачкам достатньо сфокусуватись на основних точках — на квадратах.

Матриця долі: що це та як її розрахувати (бонус: корисна література) Джерело: Unsplash (@vivalunastudios)

Цей аркан характеризує людину як сильного лідера та першопрохідника. Саморозвиток і побудова кар'єри йому найважливіше у житті.

2 енергія – аркан “Верховна жриця”

Місія людей із такою енергією у матриці — служіння суспільству, допомога стражденним. Тому ці особистості мають розвинену емпатію, виявляють співчуття, добре проводять переговори.

3 енергія – «Імператриця»

Матриця долі: що це та як її розрахувати (бонус: корисна література) Джерело: Unsplash (@vivalunastudios)

Аркан жіночого початку. Людина з такою цифрою прагне краси, любити займатися творчістю і в неї це добре виходить. Ще такі люди мають потужний грошовий канал, тому вони без зайвих зусиль домагаються великих грошей.

4 – “Імператор”

Такі люди лідери у житті. Вони люблять конкуренцію і мають завидну силу волі. Негативний прояв – придушення волі оточуючих, бажання навести всюди свої порядки.

5 – “Ієрофант”

Сила аркана у духовності та мудрості. Власник цього числа розсудлива людина, яка любить вчитися та пізнавати нове. Також він беззаперечно вшановує буку закону і стежить, щоб усе було за правилами.

6 – “Закохані”

Матриця долі: що це та як її розрахувати (бонус: корисна література) Джерело: Unsplash (@vivalunastudios)

Аркан артистичних та захоплюючих людей. Вміють бачити красу в дрібницях та цінують все прекрасне. Таких людей складно засмутити, швидше навпаки, вони здатні будь-кому підняти настрій.

7 – “Колісниця”

Матриця долі: що це та як її розрахувати (бонус: корисна література) Джерело: Unsplash (@vivalunastudios)

Такі особи з дитинства реалізують войовничу програму — відстоюють свої права, допомагають іншим. Люди з цим арканом оптимісти, їм не треба повторювати двічі – всі схоплюють на льоту, люблять мандрувати і вміють працювати на результат.

8 – “Справедливість”

Безстрашні особи, які ніколи не дадуть слабкого образити. Такі люди дивують своєю дружелюбністю та відкритістю. Навколишніх часто підкуповує їхній легкий характер.

9 – «Самітник»

Про людей із цим арканом кажуть: «Мудрий не по роках». З дитинства власники енергії дев'ятки дивують своєю розважливістю та розумінням обставин. Вони вміють підтримати словом і не нав'язують своє суспільство. Таким особам комфортно на самоті.

Матриця долі: що це та як її розрахувати (бонус: корисна література) Джерело: Unsplash (@cristiursea)

Ознаки аркана – високий інтелект, витонченість, багатий внутрішній світ. Люди з такою енергією розуміються на мистецтві, схильні до цілительства.

15 – «Диявол»

Аркан особистостей, схильних до окультизму. Але не для забави, а через уміння бачити справжні наміри та бажання інших. Вони активні та товариські, але дуже приземлені — їм не подобаються розмови про мистецтво, філософію. Незважаючи на це, притягують до себе своїм потенціалом енергії та досягають успіхів у будь-якій сфері.

16 – «Вежа»

Бунтарі та новатори, які вміють жити справжнім моментом. Найчастіше поводяться імпульсивно, бувають грубуватими, але мають добру душу та чисте серце.

17 – «Зірка»

Матриця долі: що це та як її розрахувати (бонус: корисна література) Джерело: Unsplash (@vivalunastudios)

Люблять бути на увазі, тому прагнуть популярності. Досягти бажаного допомагає вроджена привабливість та чарівність. Мають багату фантазію, мають дар переконання і навіть екстрасенсорні здібності. Чутливі та легко вразливі.

18 – “Місяць”

Аркан містики та загадковості. Його власники відчувають зв'язок із вищими силами, тому виглядають для інших трохи відчуженими. Вони живуть у своїй реальності, яку намагаються оберігати.

19 – “Сонце”

Матриця долі: що це та як її розрахувати (бонус: корисна література) Джерело: Unsplash (@m_malkovich)

Власники сильної енергії та життєвого потенціалу. Люди, яким у житті щастить, навіть якщо вони нічого для цього не робили. Також у них сильний ангел-охоронець.

20 – “Страшний суд”

Більше за інших схильні до екстрасенсорики. Такі особистості живуть у гармонії із собою, вміють користуватися навколишньою енергією. Зазвичай служать провідниками між людьми та магічним світом.

21 – “Світ”

Люди зі спокійною енергетикою, які вселяють довіру. Поруч із ними почуваєшся впевнено. Люблять подорожувати та майже ніколи не скаржаться на життя. Переважно тому, що щиро їй задоволені. Якщо ж щось йде не так, не поринають у негатив. Вміють вирішувати конфлікти так, що ворогуючі сторони залишаються задоволеними результатом.

22 – «Жарт»

Особи під цим арканом дуже інфантильні, але їхня дитяча енергія не відштовхує. Вони вміють насолоджуватися життям. мають грайливий характер, безпосередні і навіжені.

Також окремі частини матриці відповідають за віковий період:

 • Перша чверть розповідає про людину з його народження до 20 років.
 • Друга зачіпає період від 20 до 40 років і вказує на життєвий обов'язок та обов'язки.
 • Третя – від 40 до 60 – для участі у соціальній сфері. У ній увага приділяється користі суспільству.
 • Заключна – від 60 до моменту завершення життєвого шляху, – вважається найвищою точкою, що показує духовне призначення.

Матриця долі: що це та як її розрахувати (бонус: корисна література) Джерело: 22energy.com.ua

У своїй книзі автор і творець методу Наталія Ладіні розповідає про 22 коди долі та їх значення. Вона фокусує читача на запитах його душі, щоб він почув власне «Я» і зрозумів справжнє призначення у цьому житті та образі. Наприкінці книги Ладіні пояснює, як складати карту матриці та мандали, а також розповідається про історію медитації.

2. «Долялогія. Книга 1. Матриця долі»

Матриця долі: що це та як її розрахувати (бонус: корисна література) Джерело: litres.ru

Автор Олена Царьова розмірковує на тему долі та її складових – езотерики, психології, астрології, нумерології. Вона досліджує сімейні, родові відносини з погляду психології, аналізує матрицю долі, розповідає про розвиток особистості всіх її рівнях, зокрема у бізнесі. У «Долі» автор розмовляє з читачем, створюючи комфортну атмосферу сеансу з психології.

3. «Матриця долі. Від А до Я”

Матриця долі: що це та як її розрахувати (бонус: корисна література) Джерело: litres.ru

“Матриця – це ключ до життя в любові та достатку”, – впевнена нумеролог-кармолог Альбіна Матрікс. У книзі вона використовує графічні малюнки, щоб наочно пояснити послідовність заповнення чисел октограммы, і навіть приділяє увагу додатковим трактуванням і числовим розрахункам. Це просте у своєму наповненні посібник зі складання октограми познайомить читача з її основами, завдяки яким езотерик-початківець дізнається базові поняття Матриці долі і самостійно побудує особистісний квадрат.

4. «Код призначення. Корекція долі за датою народження»

Матриця долі: що це та як її розрахувати (бонус: корисна література) Джерело: litres.ru

Лікар та клінічний психолог Володимир Фей досліджує взаємозв'язок фінансових проблем, особистого життя, відносин з близькими та бізнесу у своїй книзі «Код призначення». Вона складається із трьох частин. З них дізнаєшся, як складати матрицю долі за датою народження, повернути удачу до себе обличчям та розшифрувати визначення 22 енергій. Щоб самостійно познайомитися з енергіями матриці, Фей консультував людей і в процесі відчув у кожній людині свою індивідуальну енергію. Лікар упевнений, що за допомогою цього методу діагностики людина зможе впоратися з будь-якими перешкодами, вибрати потрібний вектор життя та скоригувати долю на краще.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua