Знаки зодіаку, які ніколи не будуть щасливі разом

У цих парах ніколи не буде гармонії, тому що один завжди бісить іншого. Так розпорядилися зірки.

Знаки зодіаку, які ніколи не будуть щасливі разом

Наявність астральних рогів у того й іншого недвозначно натякає, що не буде. Вогняний і емоційний Овен зводитиме з розуму своїми витівками раціонального Козерога, який потребує суворого планування всього і вся – від планів на кар'єру до планів на сьогоднішній вечір.

Овен же вічно дорікатиме Козерога в приземленості, відсутності душевних поривів і амбіцій. Але, що найгірше, жоден з них не готовий поступитися іншому, тому що у кожного своя правда, і обстоюватимуть її обидва до кінця, який, втім, настане, досить швидко.

Телець + Скорпіон

Головна драма життя Тельців у тому, що вони без кінця закохуються у чарівних та харизматичних Скорпіонів. І з цього раз по раз нічого не виходить. Пристрасний Телець потребує уваги і навіть легкого поклоніння, а Скорпіони – собі на думці, і поклонятися нікому не збираються.

Тому поспішний роман зазвичай закінчується розбитим серцем Тельця, яке він потім довго заліковує, аж до зустрічі з наступним Скорпіоном. Втім, з роками Тельці розумніють і тримаються подалі від хворобливих стосунків, а потім взагалі виходять заміж за близький за духом знак.

Близнюки + Водолій

Знаки зодіаку, які ніколи не будуть щасливі разом Джерело: кадр з фільму «Вікі Христина Барселона»

Близнюки, як і всі двоїсті знаки мінливі, у стосунках їм потрібен вічний карнавал. Навіть після кількох років спільного життя, вони не хочуть спокою та однакових капців. Їм подавай пориви, сюрпризи та весняну свіжість першої закоханості.

Водолій же хоче простих і зрозумілих стосунків: ось будинок, ось гаряча вечеря, ось затишний плед, під який помістяться двоє. Найменше їм потрібна нескінченна феєрія. Закиди Близнюків в інертності Водолії сприймають болісно, у таємниці вони вважають партнера просто інфантильним дурником, який не знає, що головне в житті (і це не пристрасті).

Рак + Риби

Ці хлопці стоять один одного. Один постійно задкує, у тому числі від відносин, інший завжди сумнівається і самоїдує. Пара Рак і Риби може зустрічатися кілька років, але так і не з'їхатися, не кажучи вже про весілля та дітей. Якщо до неї все-таки дійде, спільне життя перетворитися на торішню жуйку — і жувати не важко, і смаку ніякого.

Лев + Стрілець

Знаки зодіаку, які ніколи не будуть щасливі разом Джерело: кадр з фільму «Іствікські відьми»

Лев має бути центром всесвіту, як мінімум у власному будинку. Найчастіше представникам знака це вдається без проблем, але не у випадку зі Стрільцем. Останній занадто зайнятий собою і мільйоном своїх хобі і захоплень, так що претензії Лева, як правило, лунають у бік спини Стрільця, що віддаляється. Ні, він не втікає, просто є справи важливіші. Наприклад, терміновий порятунок морських котиків за Полярним колом. Повернеться — вислухає. Але не виключено, що дорогою не заверне на мітинг із порятунку тропічних лісів. Лев такий стан речей швидко набридає, і він іде до якогось Водолія, який готовий любити і почитати Лева в обмін на спокійне і стабільне життя без сюрпризів.

Діва + Терези

Цей союз міг би бути сприятливим. Діви і Терези в чомусь схожі — обоє цінують вірність, потребують стабільності Особливо Терези, у яких то одна чаша переважує, то інша. Також вони не любителі гучної пристрасті чи бурхливих емоцій. Тому могли б жити довго і щасливо, але хтось обов'язково помре з нудьги. Так що хепі енду не буде.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua