Східний гороскоп: знаки, які стануть багатшими у другій половині травня (бонус: небезпечні дати місяця)

На які дати наприкінці травня краще нічого важливого не планувати і чому, а також яким знакам китайського гороскопу все ж таки вдасться уникнути впливу небезпечних днів і тут фен-шуй.

Східний гороскоп: знаки, які стануть багатшими у другій половині травня (бонус: небезпечні дати місяця)

  • восени – з 10 вересня по 2 жовтня;
  • взимку – з 29 грудня 2022 року по 18 січня 2023 року.

Також на самопочуття вплинуть місячне затемнення та дні енергетичного пробою, у тому числі перехід Юпітера на знак Овна. Знаючи дати цих астрологічних подій, можна підстрахуватися та спланувати справи. Наприклад, відкласти на потім важливі зустрічі та підписання документів. Така обережність стане в нагоді і щасливцям з нашого списку — людям, яким відповідають ці східні знаки, посміхнеться фінансовий успіх.

Небезпечні дати другої половини травня

  • 22 травня — краще нічого нового цього дня не розпочинати, інакше невдачі у фінансових справах триватимуть щонайменше ще місяць. Через сильну та суперечливу енергію цю дату в астрології називають днем місячного пробою.
  • 19 та 31 травня – це також дні енергетичного пробою, але цього разу річного. Якщо розпочати важливі справи в ці дати, особливо пов'язані з бізнесом, невдача переслідуватиме весь рік. Тому краще взяти на ці дні відпочинок або зменшити навантаження до мінімуму, тоді неприємностей вдасться уникнути.
  • 16 травня відбудеться повне місячне затемнення. Воно спричинить занепад енергії, багато хто розчарується — у собі, друзях, коханій людині чи роботі. Зокрема такий емоційний стан може негативно вплинути на ділові переговори. Щоб не потрапити на прийоми затемнення, важливо не робити поспішних висновків.

До 3 червня балом правитиме ретроградний Меркурій. Якщо є можливість, не плануй у цей період бізнес-відрядження та інші поїздки у справах. Швидше за все, успіх буде не на твоєму боці. Також уважно проводи будь-які розрахунки, починаючи від здачі в магазині до більш серйозних витрат, а також скрупульозно вчитуйся в договори, які підписуватимеш. Коли Меркурій перебуває у цій фазі, наша уважність розпорошується, і випадкові помилки можуть стати фатальними.

Знаки східного гороскопу, які будуть найуспішнішими у другій половині травня

Бик

Східний гороскоп: знаки, які стануть багатшими у другій половині травня (бонус: небезпечні дати місяця) Джерело: Unsplash (@brookecagle)

У мій Бик – володар зірки процвітання. Тому представники знаку мають гарну можливість заробити більше грошей, ніж зазвичай — зірка щастя приверне вдалі події в житті. Проте самі по собі гроші не прийдуть. Реалізувати потенціал допоможуть шанси, які важливо не проґавити. Наприклад, якщо підвернеться ситуація, де ти зможеш проявити себе як професіонал, чіпляйся за неї. У перспективі такий чіпкість допоможе піднятися в матеріальному плані. Загалом, потрібно бути готовим заробляти своїм розумом та старанністю. Головна перешкода, з якою можуть зіткнутися люди цього знаку, — емоційний стан. Апатія та песимізм віддалять від удачі.

Щоб посилити і так сприятливий прогноз, Бикам варто прислухатися до секретів вчення фен-шуй. Знайти у квартирі північно-східний сектор та додати щось синє в інтер'єр. В окремій статті ми розповідали, як облаштувати будинок на світлі.

Пацюк

Щурів у травні чекає прорив у кар'єрі. Особливо для тих представників знака, хто планує почати щось нове та готовий вникати, вивчати та переймати досвід. З таким настроєм вони можуть розраховувати на підвищення, збільшення зарплати або премію. Якщо щури самі виявлять ініціативу — запропонують керівництву переглянути їхній оклад — їм потрібно буде аргументувати своє прохання. Наприклад, пояснити, який обсяг завдань вони виконують та які результати приносить їхня робота.

Також зірки показують, що наприкінці місяця у Щур з'являться помічники, які сприятимуть і фінансовому, і духовному зростанню. Можливо вони зустрінуть партнера для нових досягнень. Без труднощів не обійдеться, але люди цього знаку матиме достатньо сили волі, інтелекту та підтримки, щоб з ними впоратися.

Важливо! Подякувати долі за прихильність Щура можуть через благодійність.

Згідно з фен-шуй, у травні Щусам потрібно звернути увагу на північний сектор у квартирі або в робочому приміщенні — облаштовувати його та проводити там більше часу. Наприклад, можна помістити туди фігурку або зображення черепахи або строкатого дракона. Тоді гроші прийдуть набагато швидше.

Кінь

Також успіх китайська астрологія пророкує Коні. Людям цього знака супроводжуватиме потужна енергія, яка привабить швидкі та кардинальні зміни. Не виключено, що деякі представники отримають визнання та популярність у привабливій для них сфері. Кінець травня для народжених у рік Коня — слушний час, щоб перестати сумніватися і перейти до рішучих дій там, де давно хотілося. Позитивні енергії підтримають будь-який розвиток, у тому числі нові проекти.

Швидше за все, виникне ситуація, яка вимагатиме вирішення складного завдання. Знадобляться винахідливість та лідерські якості. У разі зіткнення з таким сценарієм представникам знака не потрібно соромитися і замовчувати свої ідеї. На роботі, вдома чи в іншому співтоваристві їхню ініціативу добре приймуть і підтримають.

Вчення фен-шуй рекомендує звернути увагу на південну зону приміщень, де ти живеш та працюєш. Вдалий колір місяця – червоний. Зусилля його присутність на півдні.

Півень

Фінансовий успіх прийде до тих представників знака, чия діяльність пов'язана з публічністю та спілкуванням з людьми. Буде багато енергії, бажання творити, натхнення. На успіх вплине партнер, який або є, або з'явиться в цей період. Це буде благородна та впливова людина.

Також успіх прийде у вже розпочатих проектах — зірки посилять ефективність колишніх напрацювань та відкриють шлях до позитивних результатів. У результаті робота принесе грошову винагороду. Якщо у справах довго був провал, зараз усе почне змінюватися на краще. Виконається якесь заповітне бажання, тому слід усвідомлено підходити до своїх «хотілок» з урахуванням можливих наслідків.

Фен-шуй радить більше контактувати із синім кольором. Потрібно посилити його присутність у західній частині будинку чи офісу.

Собака

Східний гороскоп: знаки, які стануть багатшими у другій половині травня (бонус: небезпечні дати місяця) Джерело: Unsplash (@christinnoelle)

Зірки, за китайською астрологією, радять усім, хто народився на рік Собаки, відпустити старе та звернути увагу на нові проекти чи захоплення. Зробити крок уперед потрібно до кінця травня. Також у цьому періоді вдалими будуть будь-які переговори. Успіх на професійній ниві додасть впевненості у собі та подарує натхнення для творчих проявів. Люди, які зустрінуться на шляху, виявлять турботу та розуміння. Навіть малознайомі.
Усі фінансові доходи прийдуть легко та природно, без особливих зусиль. Але це будуть не величезні гроші, скоріше, приємна фінансова винагорода.

По фен-шуй потрібно додати більше жовтого кольору в північній частині приміщення, де найбільше проводиш часу.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua