5 знаків зодіаку, які байдужі до свого зовнішнього вигляду

Люди цих знаків часто привертають увагу своїми безглуздими чи навіть вульгарними вбраннями.

5 знаків зодіаку, які байдужі до свого зовнішнього вигляду

За бажання Раки можуть виглядати стильно, але їм незрозуміло, навіщо для моди носити якісь незручні речі або по кілька годин займатися підбором образу. У гардеробі Раків практично немає трендового одягу. Це пов'язано не тільки з байдужістю до шопінгу, але і з прихильністю до перевірених речей. Більше того, в улюбленому старому кардигані представники знаку почуваються чарівними. Тому вони щиро не розуміють, чому хтось критикує їхній стиль.

У цій статті ви дізнаєтеся:

2 Діва

Діви можуть одягатися розкішно та оригінально, але абсолютно немодно. У представників знака немає мети виглядати зухвало, це відбувається неусвідомлено. З цієї причини вони справляють хибне враження на оточуючих – їх зовнішній вигляд збиває з пантелику нових знайомих. Іноді Девам все ж таки вдається створити елегантний образ, але стильними обновками люди цього знаку балують себе нечасто, тому що не люблять зайвий раз витрачати гроші. Часто вони купують речі на розпродажі.

3 Риби

5 знаків зодіаку, які байдужі до свого зовнішнього вигляду Джерело: кадр з фільму «Історія про подружжя»

Представники цього знака не можуть похвалитися бездоганним смаком. Їм рідко вдається виглядати стильно, без сторонньої допомоги. І навіть якщо Риби одягнуться карколомно, все одно сумніватимуться в тому, що виглядають добре. Найчастіше народжені під цим сузір'ям купують одяг та взуття, не замислюючись про те, як вони поєднуються один з одним. Тому їх гардероб дуже різношерстий, а половина речей не затребувані. Послугами стиліста Риби не користуються, бо вважають це зайвою тратою грошей. У салони краси не люблять ходити, бо сидіти кілька годин на манікюрі або укладання для них тортури.

4 Терези

Терези люблять косметику, біжутерію та парфуми. Проте їх смаки навряд чи можна назвати витонченими. Представники знака рідко витрачають час на перегляд модних передач та журналів. Їм до душі просторий та комфортний одяг у спортивному стилі. Тривалі походи по магазинах занадто вимотують Терезів – вони воліють онлайн-покупки і намагаються економити на всьому. Іноді це обертається для них у проблему — річ приходить до них у неналежній якості чи не підходить за розміром. Але навіть такі промахи для Терезів — не привід відмовлятися від купленої речі.

5 Скорпіон

5 знаків зодіаку, які байдужі до свого зовнішнього вигляду Джерело: кадр із серіалу «Дрянь»

Скорпіонам подобається виглядати сучасно та стильно, привертаючи увагу оточуючих. Однак вибір одягу вдалим буває рідко. Зовнішній вигляд Скорпіонів часто викликає негативні емоції, адже вони схильні вибирати несмачне вбрання. Цікаво, що представники знака можуть створити бездоганний образ для когось іншого, але вибрати відповідний одяг собі вдається рідко. При цьому Скорпіонам наплювати на загальноприйняті тренди вони відчувають стиль по-своєму.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua